לימודים אונליין? איך אפשר ללמוד מהבית? אנחנו כבר ב2022 אז אפשר כבר הכל 🙂

מכללת סולו לימודי הייטק ועיצוב מריצה שיעורים אונליין והכשירה מאות לתעשיית ההייטק בישראל מעל ל15 שנה, זה לא משנה אם אתם גרים בישראל או בחו"ל כל מה שתצטרכו זה אך ורק חיבור לאינטרנט והמון אהבה והערצה למקצוע הזה. תוכלו לקרוא את ההסברים על השיטה ובמידה וזה לא ברור לכם איך לומדים תוכלו ליצור איתנו קשר בטלפון 03-6202111 או בצור קשר באתר.

קורסים אונליין – הדרך שלך לרכוש מקצוע מהבית – ללמוד את מקצועות ההייטק באינטרנט

שיטת הלימודים היא און ליין בהוראה פרטית עם מורה שמחובר אליך למחשב בו זמנית בצורה אישית אחד על אחד במתכונת של שיעורים פרטיים תוך שיתוף מסכים, הלימודים יהיו בצורה פרטנית ואישית בהתאם ללוחות הזמנים שנקבעים אתכם מראש בלימודי עיצוב גרפי  או לימודי עיצוב בתוכנות פוטושופ –  אינדיזייןאילוסטרייטור  – בניית אתרים, שילוב בין שלושת התוכנות המדהימות לעיצוב ולמידת טכניקות עבודה בצורה פרטית תביא אותך ליעדים ויציאת הכישרון העיצובי שלך החוצה.

  • צורת הלימודים תהייה בפגישות באינטרנט אחד על אחד עם מורה פרטי נוכל ליישם אתך את ההתמקדות בעבודה יצירתית ולהוצאת היצירתיות מהסטודנט בלימודי עיצוב גרפי ובניית אתרי אינטרנט. הקורסים והלימודים און ליין בנויים סביב פרויקטים יצירתיים מעשיים כדי שנוכל לפתח לך את כישורי האומנות והיצירתיות שתכנית לימודים זו מציעה לבניית תיק עבודות מרשים ובאיכות גבוהה ביותר בשוק העבודה לקבלה לעבודה או לצרכים פרטיים.

במכללת סולו המורים הם מרצים לעיצוב גרפי במכללות אקדמיות בישראל. אמנים ומעצבי אתרי אינטרנט שיכולים להעביר לך בסבלנות וברוגע את כל הידע עם ביקורת בונה להצלחת הפרויקטים שלך שהם בעצם הפנים שלנו לבניית קריירה מקצועית ומטופחת למעצבי אתרי אינטרנט.

  • אנחנו רואים את הצלחתך כהצלחתנו האישית ותיק העבודות שלך בעיצוב גרפי ובניית אתרי אינטרנט הם הפנים שלנו. יש חובת ההגשה והמטלות במהלך הקורס בליווי אישי של המורה והם תנאי לקבלת תעודת מטעם בית הספר – תעודת "מעצב גרפי".

  • הלימודים הם גמישים, בכל שעות היום מתקיימים לימודים לפי תיאום מראש עם הסטודנט להגשת לו"ז שבועי משבוע לשבוע בהצלחה!

  • בעמוד זה ריכזנו אין ספור נושאים שיכולים לעזור לכם להבין בצורה יותר רחבה על מסלולי הלימודים – שאלות ותשובות – מחירים

שיטת הלימודים גרפיקה / עיצוב גרפי אונליין עם מורים פרטיים אחד על אחד ללימודי תעודה

שיטת הלימודים מתבצעת בצורה הקלילה ביותר, לאור ההתפתחויות הטכנולוגיות במאה עשרים ואחת, אפשר להעביר קורסים ולימודי עיצוב גרפי בתוכנות במסך הפרטי של הסטודנט ממש כמו בכל מוסד לימודים אחר מבלי לצאת מהבית, לעתים היעילות הרבה יותר גבוהה כשלומדים בסביבה הטבעית של הסטודנט והריכוז יותר גבוה במיוחד בלימודי תוכנות של גרפיקה ממוחשבת ועיצוב גרפי.

  • סרטון המסביר על שיטת הלימודים עם מורה פרטי אונליין

שיטת לימודים אונליין מתבצעת בשיטה הזו:

נשלח לתלמיד במייל חינם תוכנת הלימוד מרחוק, תוך שניות ספורות המסך של המורה מופיע במסכו הפרטי של תלמיד, התוכנה מחברת בין שני המחשבים ועל ידי אזניות ורמקול הסטודנט שומע את המורה מדבר אליו ומסביר לו את החומר הנלמד המורה והסטודנט יכולים לנהל דו שיח מלא בכל זמן השיעור כמו בשיעור פרטי, (בדיוק כמו שתוכנת סקייפ עובדת) כל תשומת הלב מופנת לסטודנט מכיוון שהשיעור הוא אחד על אחד בזמנים ובשעות משתנות שהסטודנט נותן לסולו למערכת שעות שבועיות, מצב זה מאפשר לסטודנט ללמוד ולעבוד ולשמור על שגרת חיים רגילה.

  • זמני הלימודים  בעיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת מתבצעים בוקר, צהריים וערב, ימי שישי. אין צורך בתוכנות מיוחדות ללמידה מרחוק אלה אזניות ורמקול, בזמן השיעור המורה מדגים לסטודנט כל פעם חומר חדש ומאפשר לסטודנט לתרגל במחשבו האישי, במידה והסטודנט נתקל בקושי המורה יכול לבקש את האישור לצפות במסכו של התלמיד ולהנחות אותו כיצד לפתור את התרגיל ואו לקחת לו את העכבר במחשב ולפתור לו את הבעיה. (לעתים יש רשימות המתנה על שעות לימוד מסוימות כגון מסלול יום שישי המבוקש ביותר  או כל זמן אחר, מומלץ לברר עם יועץ הלימודים על השעות הפנויות במכללה ללימודים)

  • משיעור לשיעור ניתנים שיעורי בית להצלחת הקורס להבנת תוכנת העיצוב הנלמדת, שיטה זו מאפשרת לסטודנט ללמוד בסביבתו הטבעית ולשאול כל שאלה במהלך השיעור הנלמד. שיטה זו מועברת במדינות מתפתחות אחרות כגון ארצות הברית ואירופה. ממש כמו באוניברסיטה הפתוחה, כך שהיום אפשר ללמוד בכל מצב ובכל מקום. בסוף כל קורס ניתן לתלמיד שיעורי בית ובסוף הקורס פרויקט גמר לסיכום לקבלת תעודה מטעם סולו לימודי גרפיקה ועיצוב אונליין אחד על אחד.

  • התמיכה בסטודנט היא לא רק בשיעור עצמו, תוכלו לקבל פתרונות ומענה לכל אורך השבוע בכל מדיה אפשרית, (טלפון, וואטסאפ ועוד.)  המצע שלנו זה לתת לכל אחד את האפשרות ללמוד ולנהל שגרת חיים רגילה, כך שזה לא משנה אם את אימא או אתה אבא, או מנהלים חיים עמוסים, בשיטת לימודים מרחוק תוכלו לנצח ולהתגבר על הכל.

לסיכום, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום כדי לקבל פרטים על מגוון מסלולי הלימודים בעיצוב, יועצי הלימוד שלנו יצרו אתכם קשר תוך 24 שעות ממועד הפנייה, במידה ואתם תושבי חול אנא השאירו בטופס צור קשר גם מספר הטלפון והקידומת של המדינה שאתם נמצאים בה, מייל וכל מה שאתם יכולים לתת לנו כדי שלא נתקשר אליכם בטעות באמצע הלילה 🙂 שיהיה לכם יום קסום מחכים לשמוע ממכם, מכללת סולו.
ועוד סרטון המסביר על שיטת הלימודים עם מורה פרטי אונליין