איך ללמוד אונליין מהבית? – היתרונות אחד על אחד עם מורים פרטיים

איך ללמוד אונליין מהבית? – היתרונות אחד על אחד עם מורים פרטיים2018-08-16T14:08:04+03:00

שיטת הלימודים היא און ליין בהוראה פרטית עם מורה שמחובר אליך למחשב בו זמנית בצורה אישית אחד על אחד במתכונת של שיעורים פרטיים תוך שיתוף בין מחשבים, הלימודים יהיו בצורה פרטנית בהתאם ללוחות הזמנים שנקבעים איתכם מראש בלימודי עיצוב גרפי לדוגמה בתוכנות פוטושופ –  אינדיזייןאילוסטרייטור או בניית אתרים, שילוב בין שלושת התוכנות המדהימות לעיצוב ולמידת טכניקות עבודה בצורה פרטית מהירות תביא אותך ליעדים  ויציאת הכישרון העיצובי שלך.
צורת הלימודים תהייה בפגישות באינטרנט אחד על אחד עם מורה פרטי נוכל ליישם איתך את ההתמקדות בעבודה יצירתית ולהוצאת היצירתיות מהסטודנט בלימודי עיצוב גרפי ובניית אתרי אינטרנט. הקורסים והלימודים און ליין בעיצוב גרפי ואתרי אינטרנט בנויים סביב פרויקטים יצירתיים מעשיים כדי שנוכל לפתח לך את כישורי האומנות והיצירתיות שתוכנית לימודים זו מציעה לבניית תיק עבודות מרשים ובאיכות גבוהה ביותר בשוק העבודה לקבלה לעבודה או לצרכים פרטיים.

בSOLO הקולג’ המורים הם מרצים לעיצוב גרפי במכללות אקדמיות בישראל. אמנים ומעצבי אתרי אינטרנט שיכולים להעביר לך בסבלנות וברוגע את כל הידע וביקורת בונה להצלחת הפרויקטים שלך שהם בעצם הפנים שלנו לבניית קריירה מקצועית ומטופחת למעצבי אתרי אינטרנט .
אנחנו רואים בך את הצלחתך כהצלחתנו האישית ותיק העבודות שלך בעיצוב גרפי ובניית אתרי אינטרנט הם הפנים שלנו. יש חובת ההגשה והמטלות במהלך הקורס בליווי אישי של המורה הם תנאי לקבלת תעודת מטעם בית הספר של תעודת “מעצב גרפי – גרפיקאי”.
הלימודים הם גמישים בכל שעות היום מתקיימים לימודים בעיצוב אתרי אינטרנט ועיצוב גרפי לפי תיאום מראש עם הסטודנט להגשת לו”ז שבועי משבוע לשבוע בהצלחה!

שיטת הלימודים ללימודי גרפיקה ועיצוב אונליין מרחוק אחד על אחד ללימודי תעודה במקצועות העיצוב הגרפי והתקשורת החזותית.

שיטת הלימודים מתבצעת בצורה הקלילה ביותר, לאור ההתפתחויות הטכנולוגיות במאה עשרים ואחת, אפשר להעביר קורסים ולימודי עיצוב גרפי בתוכנות במסך הפרטי של הסטודנט ממש כמו בכל מוסד לימודים אחר מבלי לצאת מהבית, לעתים היעילות הרבה יותר גבוהה כשלומדים בסביבה הטבעית של הסטודנט והריכוז יותר גבוהה במיוחד בלימודי תוכנות של גרפיקה ממוחשבת ועיצוב גרפי.
סרטון המסביר על שיטת הלימודים עם מורה פרטי אונליין

צורת הלימודים מתבצעת בשיטה הזו:

נשלח לתלמיד במייל חינם תוכנת הלימוד מרחוק , תוך שניות ספורות המסך של המורה מופיע במסכו הפרטי של תלמיד, התוכנה מחברת בין שני המחשבים ועל ידי אזניות ורמקול הסטודנט שומע את המורה מדבר אליו ומסביר לו את החומר הנלמד המורה והסטודנט יכולים לנהל דו שיח מלא בכל זמן השיעור כמו בשיעור פרטי, כל תשומת הלב מופנת לסטודנט מכיוון שהשיעור הוא אחד על אחד בזמנים ובשעות משתנות שהסטודנט נותן לסולו למערכת שעות שבועיות , מצב זה מאפשר לסטודנט ללמוד ולעבוד ולשמור על שגרת חיים רגילה.

זמני הלימודים  בעיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת מתבצעים בוקר בצהריים ובערב אין צורך בתוכנות מיוחדות ללמידה מרחוק אלה אוזניות רמקול , בזמן השיעור המורה מדגים לסטודנט כל פעם חומר חדש ומאפשר לסטודנט לתרגל במחשבו האישי, במידה והסטודנט נתקל בקושי המורה יכול לבקש את האישור לצפות במסכו של התלמיד ולהנחות אותו כיצד לפתור את התרגיל ואו לקחת לו את העכבר במחשב ולפתור לו את הבעיה.

משיעור לשיעור ניתנים שיעורי בית להצלחת הקורס בעיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת להבנת תוכנת העיצוב הנלמדת שיטה זו מאפשרת לסטודנט ללמוד בסביבתו הטבעית ולשאול כל שאלה ושאלה במהלך השיעור הנלמד. שיטה זו מועברת במדינות מתפתחות אחרות כגון ארצות הברית ,ואירופה . ממש כמו באוניברסיטה הפתוחה,כך שהיום אפשר ללמוד בכל מצב ובכל מקום. בסוף כל קורס ניתן לתלמיד שיעורי בית ובסוף הקורס פרויקט גמר לסיכום לקבלת תעודה מטעם סולו לימודי גרפיקה ועיצוב אונליין אחד על אחד
סרטון המסביר על שיטת הלימודים עם מורה פרטי אונליין