איך מכינים עיצוב אלבום דיגיטלי?

//איך מכינים עיצוב אלבום דיגיטלי?

מאמר זה הוא מאמר המספר בצורה הכי מקצועית שיש איך אפשר לערוך מספר תמונות במקביל, אחת הבעיות היום שיש שקמו להם כל מיני תוכנות שמנסות להתחרות בתוכנת הפוטושופ, שום תוכנה לא הצליחה להגיע לרמות העיצוב שלה, מידי פעם צצות להם כל מיני תוכנות שמנסות לחקות אותה אך העיצובים שם לא יוצאים בצורה מקצועית, אם גם אתם התחלתם כמו רבים אחרים לעצב אלבומים דיגיטליים בתוכנות חינמיות הגיע הזמן להשתדרג להיות יותר מקצועיים ולהתחיל לעבוד בתחום הזה בדיוק כמו שהצלמים אוהבים. כיום אחת הבחירות של הצלמים היא שהמעצבים הגרפיים יעבדו בתוכנות הללו אך ורק בפוטושופ, מרבית העיצובים הגרפיים שנעשו בכל מיני תוכנת חינם לעיצוב אלבום דיגיטלי עדיין לא הגיעו לרמת תוכנה הגרפיקה ממוחשבת זאת.

למה כדאי לי לעבור לתוכנת הפוטושופ?

אנחנו לא מנסים למכור לכם את תוכנת הפוטושופ כי את זה כל אחד יכול להוריד חינם בגרסאות CS2 הישנות וזה בהחלט מספיק כדי להתחיל לעצב אלבום, מה שאנחנו אומרים כאן שהיכולות של פוטושופ הם הרבה יותר גבוהות מהטמפלטים הקבועים שהתוכנות חינם מביאות לכם, שום תוכנה חינמית לא תתן לכם לעצב אלבום דיגיטלי איך שאתם רוצים וזה בעצם יגביל אתכם בחופש העבודה ובכל מיני רעיונות שיש לכם ואתם רוצים להוציא לפועל ואתם לא יכולים. אז אם אתם באמת רוצים להוציא את העבודות שלכם ברמה גבוהה מאוד כדאי שתתחילו להתמקצע בתחום בהדרכה פרטית ואישית אחד על אחד עם מורים מקצועיים שיגלו לכם את כל הסודות של התוכנה הכי ידידותית לעיצוב תמונות לאלבום דיגיטלי. עוד סיבה שכדאי לכם לעבוד בתוכנה גרפית זאת  שרוב החברות שמפרסמות שתעצבו את זה חינם באינטרנט כובלות אתכם שתדפיסו רק אצלהם מה שגורם לעלויות גבוהות מאוד ומחיר של אלבום דיגיטלי נעשה גבוה מאוד, כמו שאומרים גם חינם עולה כסף.

איך אוכל ללמוד את המקצוע הזה מהבית?

היום לא תצטרכו לנסוע שעות כדי לחפש מקום שיכשיר אתכם לעבוד בתחום תוכלו ללמוד לעצב אלבומים   ישירות מהבית אונליין בהדרכה פרטית ואישית תוכלו לראות בפועל איך לומדים מהבית אימהות לילדים שלא יכולות לנסוע שעות לבתי ספר ומכללות כדי לקבל הכשרה בתחום, הסרטון מתאר היטב איך ללמוד במסגרת לימודים אונליין כך שאין סיבה יותר למה לא  ללמוד ידע זה כוח וכל אחד יודע את זה אז קדימה הפשילו שרוולים וצרו איתנו קשר עוד היום כדי לקבל הצעת מחיר להכשרה וללימודי תעודה בתחום.

למה כדאי לי לעבור לתוכנת הפוטושופ

האם יש עבודה בתחום?

כמו כל אחד שהולך לשפוך את הכסף שלו גם אתם לא רוצים לשפוך אותו סתם ורוצים לקבל תמורה בעד ההכשרה שלכם, אנו מבטיחים להביא לכם את כל המקצועיות והסבלנות שיש בתחום, כמו בכל תחום גם בתחום זה יש ביקוש והביקוש למעצבי אלבומים דיגיטליים כיום הוא רחב וזאת לאור העובדה שלכל אורך השנה יש אירועים ולא דווקא חתונות ובר מצווה שלרוב זה עונתי, כיום כל יום הולדת או בת מצווה היא לכל אורך השנה וצלמים כדי לקבל עבודה מבטיחים ללקוחות שלהם שהם יקבלו אלבום דיגיטלי מקצועי. ולכן צריכים אתכם לכך לכל צלם או צלמת יש מספר גרפיקאים שהם למדו אך ורק את תוכנת הפוטושופ ועושים הרבה כסף הבית במשרה מלאה או בהכנסה צדדית לתחום. מספיק שצלם אחד יאהב את העבודות שלכם הוא כבר יביא איתו מספר צלמים שיספקו לכם עבודה, אחת השאלות למה צלם או צלמת צריכים כל כך הרבה מעצבים? הם ממש לא ישימו את כל הביצים בסל אחד ובמיוחד בתקופות עונתיות שיש יותר חתונות ואירועים הם חייבים לעמוד בדרישות ולא לתת למעצב אחת או לגרפיקאית את כל העבודה כי הם לא יעמדו בלחץ הזה. כיום חברות מזמינות לאירועי חברה לפחות מספר פעמים בשנה צלמים, בתי ספר וגני ילדים משתמשים בשירות זה והרשימה עוד ארוכה מאוד, במסגרת ההכשרה המקצועית המורים שלכם יסבירו לכם איך בעצם לקבל רעיונות וכיצד למצוא עבודה בתחום, אמנם המשרה הזאת מתאימה יותר לכאלה שרוצים לעבוד מהבית אך בהחלט מתאימה לכאלה שרוצים גם השלמת הכנסה בשעות הערב לאחר סיום העבודה הפרטית כדי להרוויח עוד כמה שקלים, במיוחד באורך החיים של היום אם אפשר להפוך את הבית למקום עבודה ככה יהיה יותר טוב ויותר נוח, מי שמחפשת משרת אימהות זה יכול להיות רעיון מצויין בשבילה כי לרוב כל העבודה בעצם מתבצעת דרך האינטרנט ואין צורך לנסוע לשום מקום, אין ספק שהמהפך יהיה בשנים הבאות ומרבית האנשים בהחלט יתחילו לעבוד מהבית וגם מקומות עבודה יהיו יותר וירטואלים, אז למה לחכות התחילו כבר להיות היום מקצוענים ואל תתנו לאף אחד לעקוף אתכם אם אתם אוהבים את התחום אז לכו על זה עד הסוף.
2019-08-04T18:53:59+03:00