איך משתמשים בתוכנת פוטושופ

רוצים לדעת איך משתמשים בתוכנת פוטושופ בואו והכירו את שימושיה של התוכנה. תחילה הכירו את עריכת תמונות ישנות . בלימודי קורס פוטושופ תלמדו איך לערוך תמונות מהאלבום המשפחתי כאשר ברצונכם לשנות תמונות בעלות פגמים שונים ולהאיר אותם בעזרת הוספת תיקונים מתאימים.

בתמונות אלו ימצאו סדקים, עיניים אדומות, לכלוכים שנוצרו מסריקות ועוד. תמונות אלו נסרוק אותם לתוך תוכנת הפוטושופ ונתחיל לעבוד עם כלים שונים לתיקון התמונה כדוגמת כלי ה- *CLONE STAMPמברשות ריפוי ועוד.

אפקטים.

רוצים לדעת איך משתמשים בתוכנת פוטושופ לצורך אפקטים לצורך– יצירת אשליה ויזואלית או
אפקטים על שורות טקסט להדפסהאפקטים על שורות טקסטלעיצוב באתרי אינטרנט מאפשרות בלימודי קורס פוטושופ תחושה ויזואלית מושלמת לחידוד הקונספט העיצובי והדגשת הרעיון כולו.

יש מגוון אפקטים בטקסטים בעזרת פוטושופ לדוגמה *אפקט של טקסט על מנת ליצור את אפקט המתכת, *אפקטים של הצללות בטקסט כדי לצור את האשליות הויזואליתבלימודי קורס פוטושופ נלמד איך הופכים טקסט להתעמם לאט לאט ובאופן כללי איך משתמשים בתוכנת פוטושופ .

פילטרים ואפקטים.

בתוכנת הפוטושופ יש המון אופציות להוסיף פילטרים ואפקטים בצורה מאוד כללית חשוב לדעת את ההבדלים הבאים המהווים יתרונות וחסרונות לשימוש באפקטים בפוטושופ מול פילטרים בפוטושופ,המאפשרים לך לבחור בין השניים ולקבל את התוצאה המתאימה ביותר.

פילטרים

אפקט

לא ניתן לעריכה

ניתן לעריכה

השינוי בתמונה קבוע

השינוי בתמונה יכול להשתנות

 

 

פוטושופ לכולם.

פוטושופ מספקת כלים מתאימים לכולם לעבודה עם תמונות– *שינוי צבע עיניים *חדות תמונה *תיקון צבעים, *תיקון בהירות וניגודיות– פוטושופ מספקת את הכלים המתאימים לעשות את כל המשימות האל ןלכן השימוש בה הוא רב גוני ומתאים למספר תחומים הקשורים גם לעולם הרפואה ולעולם האדריכלות.

רוצים לדעת איך להשתמש בתוכנת פוטושופ באון ליין היום אפשר ללמוד את התוכנה גם מהבית באמצעות סרטונים ומדריכים או ללכת ללמוד במגוון מכללות שונות ברחבי הארץאם אתם רוצים ללמוד פוטושופ ולהתחיל לעצב ולשנות את התמונות שלכם והקרובים לכם מצאתם דרך טובה.

2017-09-04T21:35:29+03:00