דוגמאות עיצוב אלבומים דיגיטליים שנעשו על ידי בוגרי קורס עיצוב אלבומים לימודי תעודה – בתחתית העמוד המלצות על מחירים וסרטוני ווידאו רבים

דוגמאות בוגרי מסלול לימודי עיצוב אלבומים דיגיטליים לימודי תעודה לצפייה במסלול לימודי עיצוב אלבום דיגיטלי אחד על אחד בהוראה פרטית. יצירת אלבומים דיגיטליים מתבצע בתוכנת פוטושופ התוכנה היחידה לעיצוב ועריכת תמונות גרפיות, אפשר ללמוד את הקורס הזה בנפרד ולא צריכים את כל מסלול מעצבים גרפיים רק כדי לעבור את ההכשרה בתחום זה, במידה ואתם לומדים את מסלול לימודי תעודה בעיצוב גרפי אז קורס בהכנת אלבומים דיגיטליים הוא נכלל במסלול הלימודים. לאחר גלריה זו בתחתית העמוד מחכים לכם ווידאו יוטיוב המסביר כיצד עושים אלבומים דיגיטליים ↓↓

פוטושופ ואלבומים דיגיטליים מה הקשר?

אם אתם אוהבים את עולם האומנות הדיגיטלית בטוח ראיתם אין ספור אלבומים דיגיטליים שנמצאים ברשת. כיום יש אלבומים דיגיטליים מודפסים או אלבום תמונות שמוצג כדף אינטרנטי. במהלך הלימודים תלמדו את כל החשיבה העיצובית איך להכין אלבום תמונות דיגיטלי והקשר לעולם הצילום. כיום לצלמים יש אירועים לכל אורך השנה והם לא ממוקדים בחודשים מסוימים לכן הם צריכים מעצבי אלבום תמונות דיגיטלי לעבודה משותפת.

האם פוטושופ טובה אך ורק לאלבומים דיגיטליים? התשובה היא לא. בתוכנת הפוטושופ תוכלו לעצב מודעות ופרסומות לרשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם או לעצב מודעות ובאנרים שיווקיים לאתרי אינטרנט. בעמוד זה תוכלו לראות סרטונים רבים שמדברים על עולם הפוטושופ, הסרטונים נעשו על ידי מדריכים שעובדים בבית הספר עשרות שנים והם מוסברים בשפה העברית. תוכלו לראות בסרטונים אלו את כל החשיבה היצירתית שעומדת מאחורי גרפיקה ממוחשבת ועבודה בפוטושופ בפרט. סרטונים אלה יאפשרו לכם לדעת אם אתם מתאימים לעולם העיצוב הגרפי ואם בכלל תוכנת הפוטושופ קשה.

שכבות בתוכנת הפוטושופ מהם?

שכבות בתוכנת הפוטושופ זה כמו שבונים בניין. כל קומה היא בעצם מניפולציה גרפית, בשכבה הראשונה יהיה לכם תמונה ובשכבה מעל יכול להיות לכם רקע או איתור גרפי. במהלך העבודה אפשר להשתמש בכלי המחק בשכבה השנייה ולמחוק את כל האזורים כדי ליצור שילוב בין השכבות. בסרטון המצורף תוכלו לראות טכניקות מדהימות ועבודה עם שכבות בתוכנת הפוטושופ שיסבירו לכם מה זה מניפולציה גרפית.

כדי להכין אלבום דיגיטלי תצטרכו לקבל מהצלם שלכם עשרות תמונות באיכות מאוד גבוהה ואז לבצע סיעור מוחות עם הצלם כדי שיגיד לכם איך הוא רוצה בדיוק את האלבום תמונות. במהלך העבודה שלכם אתם תפתחו גדלים לכל עמוד באלבום הדיגטלי ולשם תכניסו את התמונות פלוס שימוש באפקטים ופילטרים שתוכנת הפוטושופ מאפשרת. תבצעו מסגרות ותצרו מחיקות בקצוות של התמונה כדי לשלב את התמונה לרקע. בשיעור המצורף תוכלו לראות דוגמאות קטנות שתלמדו מהם שהם חלק בעצם מקורס מסלול לימודי עיצוב אלבומים דיגיטליים בתוכנת הפוטושופ.

מחירי אלבומים דיגיטליים בתוכנת הפוטושופ.

מחיר אלבום דיגיטלי נע בין אלפיי חמש מאות לחמשת אלפים שח הכל תלוי בסגנון העבודה שאתם הולכים לעצב. אם הלקוחות שלכם רוצים סגנון יוקרתי וקלאסי שלא נראה עד כה אין ספק שהמחיר יהיה מאוד גבוה אם ללקוחות שלכם לא אכפת איך האלבום דיגיטלי יהיה ואתם שולחים להם תבניות קבועות מן הסתם המחיר יהיה הרבה יותר אטרקטיבי. אם אתם רוצים לעבוד עם צלמים באופן קבוע אנו ממליצים לכם לתת מכירים זולים יותר כדי שהצלמים ירגישו בנוח לשלוח לכם עבודות לכל אורך השנה.

לכל אורך הקורס אתם תבנו תיק עבודות שהוא כולל אין ספור אלבומים דיגיטליים שנעשו בתוכנת הפוטושופ. התיק עבודות זה הדבר החשוב ביותר כדי לסיים את הקורס. אמנם תקבלו תעודה והסמכה מקצועית שסיימתם לימודים בתוכנת הפוטושופ עם שעות רבות שלמדתם ותרגולים אבל תעודות והסמכות מקצועיות כבר לא פותחות היום דלתות לאף אחד.

שקופיות מול פילטרים מקצועיים להכנת עיצוב אלבום הדיגיטלי

צלמים רוצים לראות עניין ואיך אתם עיצבתם אלבומים דיגיטליים. יבדקו את העיבוד תמונה שעשיתם ואם השתמשתם בשקופיות ופילטרים מקצועיים לאלבום הדיגיטלי. אנו ממליצים לכם לשמור תמיד על קווים נקיים וקלאסיים כי אלו הסגנונות שהולכים היום. במרבית המקרים הצלמים ישלחו לכם תמונות שכבר עברו עיבוד תמונה כי הצלם הוא זה שהיה באירוע עצמו והוא יודע כיצד להעביר את המסר. במסגרת הלימודים שלכם אתם תבנו סגנונות רבים באלבומים דיגיטליים החל מניו ברון, אלבום הילדים, חתונות בר מצוות ועוד. לכל אורך הקורס המורים שלכם יאתגרו אתכם עם תרגילים יצירתיים כדי לפתח לכם את החשיבה העיצובית ולגרום לכם לעבוד מהר בתוכנת הפוטושופ. נוכל להגיד לכם שתוכנת הפוטושופ היא מאוד ידידותית לאור השינויים החדשים שחברת אדובי עשתה בשנה האחרונה.

ללמוד מהבית לעבוד על תוכנת הפוטושופ איך זה קורה?

נוכל לראות שהקורונה אתגרה את העולם באופן כללי וגרמה למכללות ואוניברסיטאות לעבור וללמד בצורה מקוונת דרך האינטרנט אונליין בקבוצות עם כמות רבה של משתתפים יושבים מול המחשבים שלנם ורואים את ההרצאה של המורה בלייב. אנו מלמדים בשיטה זו כבר מעל חמש עשרה שנה אבל בצורה שונה. הלימודים בבית הספר סולו הם לימודים פרטיים במתכונת של שיעורי גרפיקה פרטיים אחד על אחד ללימודי תעודה. המורה צופה במסך של הסטודנט ויכול להזיז לו את העכבר תוך הסברים על עולם הפוטושופ. בשיעור פרטי אונליין עם מורה שמחובר אלייך אתה יכול לשאול כל שאלה והמורה ייתן לך תרגיל בשיעור כדי לראות שאתה באמת הבנת את החומר. המורה לא יכול להתקדם לחומרים חדשים עד שכל החומר מובן במלואו. אם יש שיעור שהוא לא ברור המורה יחזור אתכם ללא חיוב נוסף כדי לגרום לכם להצליח בקורס. בלימודים פרטיים ואישיים אחד על אחד כל היחס ותשומת הלב מופנית אל הסטודנט. אתם מוזמנים ליצור קשר עם בית הספר ולשאול איך אפשר גם ללמוד מהבית דרך תוכנת זום וכל תוכנת חיבור אחרת.

איך אני מתחיל לעבוד בתחום ולקבל לקוחות צלמים בעיצוב אלומים דיגיטליים?

אחרי שבניתם תיק עבודות ואתם מרגישים ממש מקצועיים בתחום תוכלו לפתוח לכם דף עסקי בפייסבוק ולהתחיל לשווק אתכם במנוע חיפוש זה. במקביל תפתחו לכם גם עמוד אינסטגרם ותתחילו לקבל עוקבים תוך תיוג של התמונות בנושאים שקשורים לעולם העצוב אלבומים דיגיטליים. מספיק שלקוחה או צלם יאהב את מה שעשיתם ומשם כבר העבודה תזרום. מרבית בוגרי מסלול לימודי העיצוב אלבומים דיגיטליים בתוכנת הפוטושופ עובדים בצורה פרילנסרית כהכנסה נוספת או שהם פותחים להם סטודיו פרטי ומקבלים לקוחות לעיצוב אלבומים דיגיטליים או לעיצוב גרפי רב תחומי. כמו שאמרנו בתחילת המאמר אתם לא חייבים לעשות רק אלבומים דיגיטליים היות שהתוכנה היא גדולה מאוד ומקיפה אין ספור נושאים רב תחומיים בעולם התקשורת חזותית תוכלו לא רק לעשות אלבומים דיגיטליים אלא לעשות מודעות ופרסומות לרשתות החברתיות,

בסופו של דבר הכלים הם אותם כלים וכל מה שתצטרכו לעשות זה רק להוסיף לתמונות טקסט ולעבוד עם הלקוחות שלכם כדי לקבל את מה שהם רוצים. בלימודים תלמדו את כל יסודות העיצוב הגרפי כולל חוקי הצבעוניות ואיך לקשר צבע לפי נושאים. כדי להצליח בתחום זה תצטרכו למצוא זמן להכין מטלות ואתגרים רבים שהמורים שלכם יתנו לכם. אין איזה סוד שפוטושופ היא שפה טכנולוגית בפני עצמה כדי להבין מה קורה שם זה לא חשוב רק ללמוד את הפקודות אלא אתם צריכים לדעת איך לשלב את הפקודות כדי להגיע לסגנונות עיצוב גרפי רבים.