חדשות וטיפים בעיצוב גרפי שיעורים חינם בפוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין

//חדשות וטיפים בעיצוב גרפי שיעורים חינם בפוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין
כמו שהבטחתנו הכנו לכם אוסף סרטונים מדליקים וחדשים בכל התוכנות הגרפיות, אז ממה שונה הסרטונים הללו מכל הסרטונים האחרים? בסרטונים הללו הראינו לכם את החשיבה של המעצבים הגרפיים מאחורי השימוש בתוכנות, כדי להוציא עיצוב טוב ומדהים לא תמיד צריך להשתמש בכל הפקודות הגרפיות שהתוכנות מספקות לנו, שילובים של פקודות הם הדבר הכי טוב שיכול להוציא לכם עיצוב מדהים.

כמה מילים על אינדיזיין

בשנים האחרונות אנחנו ערים לכל השינויים שחברת אדובי עושה החל משימוש בתוכנות הגרפיות על ידי השכרה שלהם ולא כמו בעבר שהיינו קונים תוכנות ואז משלמים שוב על גרסאות חדשות ועוד. השימוש של תוכנת אינדיזיין הוא לא רק להכנת חוברות וספרים, הם הכניסו המון אופציות לעבודה כגון בניית אפקטים על תמונות, שימוש באפקטים של תמונות חוסך לכם זמן עבודה ולא תמיד צריך לרוץ לתוכנת הפוטושופ אם אתם רוצים לבצע אפקט של שילוב הצללה או ריכוך של גבולות התמונה.
INDESIGN CC מה זה אינדיזיין

אילוסטרייטור וכלי הבלנד.

כלי ה BLEND    כלי שמטריף את כל המעצבים בעולם העיצוב לוגואים ומיתוג גרפי, הכלי הזה הנו כלי מאפשר לערבב בין אלמנטים, תוכלו לראות בסרטונים שיש לכם פה את השימוש הרחב שהוא מאפשר להוציא אפקטים בפחות מחצי דקה, אין ספק שהתוכנה אילוסטרייטור מאפשרת לכם עם עוד כלים נוספים לעצב לוגואים אך כלי הבלנד מאפשר לצופה לחשוב רבות כיצד הוא בוצע, הרי לא מעצבים לוגואים בצורה סתמית, תמיד צריכים לדעת שיש חוקים  לכל דבר, תמיד השתמשו במספר צבעים מצומצם בעיצוב הלוגו שלכם ותגרמו לייחודיות בעיצוב הגרפי.
בעולם העיצוב לוגואים ומיתוג גרפי,

פוטושופ

בסרטוני הפוטושופ  PHOTOSHOP CC שהכנו לכם עשינו אוסף של מקבץ שיעורים למתחילים ולמתקדמים בשפה העברית כמובן, כל סרטון הוא בעצם אוסף של שיעורים וטכניקות בעיצוב, הסוד בתוכנת הפוטושופ שלעולם אי אפשר לדעת מה יצא בעת שילוב של כל הפקודות, עיצוב תמונות הוא פשוט טכניקות רבות של ניסוי וטעייה במידה ואתם יודעים את תוכנת הפוטושופ ברמה גבוה, תנסו לשלב את פקודה א עם פקודה ב ורשמו לכם על דף מה עשיתם במידה ותרצו לחזור על הפעולות שביצעתם לאחר הגעתכם לאפקט הרצוי. גם בסרטונים שתצפו עכשיו, רשמו כל פרט ופרט וחזרו על הפעולות, תוכלו לעצור את השיעורים החינמיים שהבאנו לכם ולראות שוב ושוב כיצד נעשה האפקט. שיהיה לכם צפייה נעימה והכי חשוב לעולם אל תפסיקו לעצב.סרטונים לצפייה ישירה בעולם שכולו עיצוב גרפיקה
שיעורים וטכניקות בעיצוב

אילוסטרייטור וכלי הבלנד

עיטור גרפי אילוסטרייטור


אילוסטרייטור שרטוט

סדרת שיעורים חינם

אינדיזיין עיצוב של תמונות

פוטושופ סדרת שיעורים2019-08-04T11:29:07+03:00