חינם! לימוד פלאש לבניית אתרי אינטרנט, סרטון אנימציה, הכנת פרסומות.

//חינם! לימוד פלאש לבניית אתרי אינטרנט, סרטון אנימציה, הכנת פרסומות.
פלאש היא כבר מזמן לא עוד תוכנה מיני תוכנות עיצוב רבות, אלא תוכנה בה נעשה שימוש תדיר כמעט בכל דבר שקשור למדיה. אם אתם צופים בסרטון זה ואתם רוצים לדעת יותר על התוכנה אתם עושים את הדבר הנכון, והסרטון יוכל לסייע לכם לעלות עוד צעד בדרך למקצוענות ברמה גבוהה. הסרטון פשוט וברור להבנה וכל מה שצריך הוא להקשיב לו ולעקוב אחר ההוראות, ואם אתם כבר אנשי מקצוע בתחום או שאתם מתחילים שבודקים את התחום הוא בדיוק בשבילכם. הוא יוכל להכניס אתכם “לראש” ויגרום לכם להבין על מה מדובר ומה צריך לעשות בכל שלב ושלב.

פלאש לבניית אתרים

העולם בו אנו חיים הוא עולם של אתרי אינטרנט. כל מידע שנחפש סתם כך בשביל להעשיר את הידע, כל שירות או מוצר שנרצה לעשות בהם שימוש, או כל דבר אחר נמצא בעיקר ברשת. יש מיליוני אתרי אינטרנט ובכל יום קמים כמה אלפים חדשים, ויש ביקוש רב לבוני אתרים כמו גם למעצבים, מתכנתים וכל מי שמסביב. להיות מעצב אתרי אינטרנט מחייב גם לדעת את תוכנת הפלאש, מכיוון שאלמנטים זזים רבים שקיימים באתר, החל בכפתורים שונים ועד באנרים, זזים ומקבלים חיים על ידי התוכנה. .
פלאש להכנת פרסומות

פלאש להכנת פרסומות

רוצים לעבוד במשרד פרסום? רוצים לדעת איך להכין פרסומות? אתם חייבים להכיר את תוכנת פלאש על בוריה. בין אם זה בשביל להכין פרסומות על ידי סרטונים, בין אם זה להכין אנימציות ובטח כשמדובר על באנרים ברשת, אתם חייבים ללמוד לעשות אותם על ידי תוכנת פלאש. תוכנת פלאש היא אומנם תוכנה שצריך לעבוד איתה בשילוב תוכנות אחרות כמו פוטושופ או אילוסטרייטור לדוגמא, אך בשביל להפיח חיים בפרסומת, אנימציה וכדומה צריך את התוכנה בשביל זה.

פלאש לאנימציות

גם אנימציות מפתחים על ידי תוכנת פלאש. אנימציה היא “הנפשה” מה שאומר הכנסת חיים בתמונות. לוקחים רצף של תמונות, ציורים וכדומה שכל תמונה או ציור הם צעד אחד קדימה, ומצלמים אותם אחד אחרי השני ויוצרים אנימציה.
אם אתם חושבים להיכנס לתחום או שאתם בתחום ורוצים להיכנס בו יותר לעומק, הסרטון הזה הוא בדיוק בשבילכם, סרטון ברור שכל מה שצריך הוא להבין אותו וליישם בעבודה.

2019-08-09T15:09:13+03:00