כלים בסיסים להצלחה בעיצוב גרפי למעצב גרפי לאחר לימודי גרפיקה ועיצוב

הצלחה בעיצוב גרפי

בתעשיות העיצוב הגרפי מחשב חזק הוא כלי עבודה חיוני למעצב גרפי, המחשב צריך להכיל את תוכנות הגרפיקה שהם בדרך כלל חמישה תוכנות  כגון פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין, פלאש, דרימוובר, תוכנות הנלוות יהיו תוכנות אופיס למינהם ותוכנת אקרובט רידר,בדרך  כלל מעצבים גרפיים מתחילים לאחר לימודי גרפיקה מעדיפים להתחיל לעבוד על מחשב PC , במקומות עבודה או בבתי דפוס מעדיפים לעבוד על מחשב מקינטוש מבחינת חוזק של מחשב וחומרה הוא במספר מעלות יותר טוב ממחשב PC  במיוחד בזמן לימודי גרפיקה למרות שלאט לאט מחשבי ה PC ישתוו בעתיד למחשבי המקינטוש בשמם  MAC


תוכנות לגרפיקה וללימודי עיצוב גרפי כגון פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין.

תוכנות הגרפיקה כגון פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין, פלאש, דרימוובר הם הכילים של תוכנת העסק כדי ליצור את המוצר שהוא”העיצובים הגרפיים”
ללא תוכנות חוקיות בגרפיקה המעצב הגרפי לא יוכל לעבוד , כדי להוציא את היצירתיות בעיצוב גרפי גם במהלך לימודי עיצוב גרפי תצטרכו תחילה את תוכנת פוטושופ PHOTOSHOP לעיבוד תמונה ואת תוכנת האילוסטרייטור  ILLUSTRATOR  תוכנה וקטורית שברובה נעצב  לוגואים כרזות איור ועוד.. תוכנות גרפיקה אלו יאפשרו לכם להתמודד ביצירתיות בצורה קלה ובעיצוב שתבצעו גם בזמן לימודי עיצוב גרפי וגם לאחר מכן. תוכנות אחרות של ניהול זמן ושמירה על סדר עבודה יומי יאפשרו לכם לנהל את הזמן שלכם בצורה יעילה ונכונה.

כלים בסיסים להצלחה בעיצוב גרפי למעצב גרפי לאחר לימודי גרפיקה ועיצוב

ספרות בעיצוב גרפי חשובה גם בזמן לימודי גרפיקה וגם אחרי

כמעט כל מעצב גרפי בשטח יחזיק בספרייה הפרטית שלו מספר ספרים שמדברים וכותבים על עיצוב גרפי ספרים אלו יחזקו את מה שלמד בלימודי הגרפיקה, סוגי תבניות שונות בעיצוב,רעיונות ,טרנדים חדשים ועוד כל זאת כדי לקבל מידי פעם השראה לעבודה עיצובית חדשה שהם צריכים לבצע בתוכנות הגרפיקה כגון פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין .
מספר מעצבים גרפיים יחזיקו ספרים המראים איורים גרפיים שונים כדי לקבל השראה בבניית לוגו או באיור כלשהוא שיבצעו בתוכנת האילוסטרייטור, מידי פעם  מתפרסמים ספרים המדברים על טרנדים חדשים עתידיים בעיצוב גרפי מה שישאיר את המעצב הגרפי בשוק בצורה חדשנית.

פנקס רעיונות בעיצוב גרפי חובה גם בזמן לימודי גרפיקה וגם אחרי

בדרך כלל תשמור בחזקתך פנקס רעיונות חדשים לעיצוב גרפי, מידי פעם יעלה במוחך רעיונות חדשים לעיצוב, נרשום אותם או נצייר את הסקיצה שלהם ביומן הקטן שלנו לשימוש עתידי לכשנצטרך..לעצב בתוכנות לעיצוב גרפי קבלת ביקורת בונה בתחום העיצוב הגרפי כלי חשוב להצלחה בקריירה של מעצב גרפי. בלימודי עיצוב גרפי וגרפיקה קבלת ביקורת בונה בתחום העיצוב הגרפי היא כלי חשוב להצלחה בקריירה של מעצב גרפי מתחיל או ותיק , תשתדלו שבחוג חבריך הקרובים יהיו אנשים מקצועיים שיוכלו לחוות דעה אמיתית מידי פעם על העיצובים הגרפיים שתבצעו כגון צלמים, מפתחי אתרים,מעצבי אתרי אינטרנט,
יוצרי תכנים,אנשי שיווק,חברים קרובים ,אחרים שמבינים מעט בעיצוב גרפי, שאל את דעתם האמיתית ותאמר להם שאתה צריך את הביקורת האמיתית לבניית קריירה מוצלחת.
שילוב הטיפים בחיי היומיום של מעצב הגרפי הם סוד ההצלחה בקריירה של מעצב!!

2019-08-05T10:02:37+03:00