כתיבת טקסט בתוך תמונה עם הצללה בפוטושופ

בסרטון שלהלן נלמד טריק בפוטושופ להכנסת טקסט בתוך תמונה עם הצללה יפה. בתחילה מקלידים טקסט כלשהו ומגדילים אותו מעט עם כלים שונים. באמצעות יצירת שכבות ניתן להגדיל את המילים בפרופורציות מלאות. כעת יש לנו טקסט על תמונה מוגדלת ולאחר מכן זורקים לפח את השכבה הראשונה של הטקסט. לאחר מכן נחתוך את הרקע ונקבל טקסט עם תוכן של תמונה, באמצעות הגדלה אנו מקבלים תוצאה מרשימה שאותה נלמד יחד כיצד להצליל.

מהי החשיבות של הדרכת פוטושופ

מכללת סולו ללימודי עיצוב גרפי און ליין מציעה לכם ליהנות ממגוון הדרכות בתוכנת פוטושופ. הדרכת פוטושופ נחשבת כיום לנושא בעל חשיבות מרכזית במיוחד כל עוד אנו מדברים על לימודי התוכנה. פוטושופ היא תוכנה שרוב האנשים נוטים להסתדר עמה וחלקם אף חושבים כי מדובר כאן בתוכנה פשוטה מאד וקלה להבנה. יחד עם זאת חשוב לציין כי מי שטוען כך סביר להניח למד את התוכנה באופן יסודי ומסודר והתרגל לשימושיה לאחר שעבד עליה לא מעט זמן. אם נשאל אנשים אלו מהו הדבר החשוב ביותר במסגרת הלימודים הם וודאי יאמרו כי הדרכת פוטושופ היא האלמנט המשמעותי ביותר.

שליטה מלאה בתוכנת פוטושופ

צמד המילים שעשויות להביא אתכם להצלחה מסחררת בעולם העיצוב הגרפי והשרטוט או מנגד לכישלון חרוץ הוא הדרכת פוטושופ. אנשים רבים מעוניינים כבר כמה שנים ארוכות להשתלב בתחום הגרפי ומודעים היטב לעובדה כי שום מקום עבודה לא יטרח להתבונן או להקדיש תשומת לב לקורות החיים שלם אן הידע המקצועי שלהם איננו כולל שליטה בתוכנת פוטושופ. גם אנשים שעבדים במשרדי עיצוב נדרשים להפגין שליטה בגרסאותיה החדשות של התוכנה ובכל העדכונים שנלווים לה מדי יום ביומו ועל כן הדרכה נדרשת גם כאן.

מדריך לימודי תוכנת פוטושופ

המדריך אשר מעביר את הדרכת פוטושופ הוא בעל חשיבות מרובה מכיוון שאם איננו מומחה ומיומן די הצורך בהעברה נכונה והולמת של חומרי הלימוד או שאין לו גישה טבעית להדרכה, אז סביר להניח שהתלמידים יתקשו מאד במסגרת למידת התוכנה. המדריך אם כן חייב לעבור הכשרה מתאימה להדרכת פוטושופ ולהפגין בה ידע ושליטה מלאה.

 

2017-09-04T21:07:17+02:00