קור​ס ציור אונליין

– ללמוד עם המורה שלך איור גרפי בצורה אישית אחד על אחד מהבית אונליין – 

קורס אילוסטרייטור למאיירים גרפים ILLUSTRATOR ממוחשב לימודי תעודה –  עלות הקורס 4000 ש"ח – הלימודים עם מורים פרטיים אונליין אחד על אחד 12 מפגשים שעה וחצי כל מפגש פעם בשבוע, שלושה חודשי לימוד, שעות לימוד בוקר, צהריים, ערב וגם ימי שישי. מומלץ לבדוק זמינות עם הבית ספר כי יש רשימות המתנה על חלק משעות הלימוד. בעמוד תוכלו לראות הסברים מפורטים מה אפשר לעשות לאחר סיום קורס ציור דיגיטלי בשוק העבודה, הסברים מפורטים על כל שלבי הלימוד וכיצד אפשר להשתלב בתעשייה, הקורסים מתאימים גם לאנשים שאין להם יכולות ציור ורוצים ללמוד טכניקות מקצועיות לציור במחשב. (העמוד נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות).

דוגמה טכניקות חדשות באיור וציור דיגיטלי לשנת 2022 – מה הולך להיות לקראת 2023? האם יש עבודה בתחום וכמה? כל הפרטים בשיעורי ציור חינם שערכנו עבורכם.

דוגמה של תרגיל שיעור בתוכנת גרפיקה אילוסטרייטור 2021 –  נוכל לראות בשיעור את הדגש על הנקודות הקטנות תוך מתן תשומת לב מלאה לכל הפרטים הקטנים, חלק מהצלחה של איור זה לראות את כל התמונה ביחס כללי לנושא שאותו מאיירים תוך מתן דגש רחב לשמירה לקונספטואליות שאליה אנו מכוונים בתרגיל, החל מיצירת הבעות שמחות ועד הפגנת רצינות, סגנון ציור זה שתראו ביוטיוב הוא נעשה במספר חלקים ובמספר שיעורים, תרגיל זה סך השעות לסיום תרגיל כזה יכול לקחת גם 12 שעות עבודה, כמובן שמתרכזים כל פעם בחלק אחר באיור הגרפי של הפנים, תוכנת אילוסטרייטור נחשבת לתוכנה המניפולטיבית ביותר בעולם הגרפי וקטורי שנחשב ליותר איכותי כי זה גרפיקה נקייה לחלוטין הניתנת למספר גדלים ללא פגיעה באיכות הגרפיקה.

לימודי טכניקות ציור באינטרנט למתחילים בזום אונליין עם המורה הפרטי שלך

בזמן השיעור נלמדים טכניקות המותאמים לדרישות בתעשייה ב2021 וגם מה הולך להיות הטרנדים החדשים ב2022, לקורס זה אין צורך להגיע עם ניסיון קודם באמנות דיגיטלית או כל סגנון של ניסיון כי השיעורים מפתחים את יכולות הציור והאיור לסטודנט, המטרה לתת כלים מעמיקים לפיתוח סגנון אישי מול התאמת טרנדים, האם יש עבודה בציור דיגיטלי? יש והרבה, מעצבים גרפיים לא כולם ציירים ומשתמשים במאיריים בצורה שוטפת, נוכל לראות בשנתיים האחרונות גם בגלל  גל הקורונה שדווקא השימוש במאיירים גדל מאוד, החל מהסברים באתרים שנעשו על ידי ציירים להכנת  אינפוגרפיקות ועד לשימוש של ציורים ואיורים דיגיטליים באפליקציות כדי להמחיש את המסר בצורה יותר ברורה. במהלך השיעורים הסטודנט ילמד צעד אחר צעד טכניקות מתקדמות של הצללות ועומק כדי לתת יותר אותנטיות לציור.

קורס ציור אונליין במחשב בהוראה פרטית אחד על אחד

הדרך שלך להיות ציירת או צייר גרפי לימודי תעודה היא להתחיל לעבור לימודי קורס ציור במחשב בהוראה פרטית אחד על אחד וכל זה מהבית עם מורה אישי מעבר לקו, להפוך את התחביב למקצוע לשוק צמא לידיים עובדות בתחום, זה לא חדש כי מעצבים גרפיים משתמשים במאיירים גרפיים כדי לספק ללקוחות שלהם לוגואים מאוירים, נוכל לראות שימוש באיורים בספרי ילדים, שימוש בציור גרפי באנימציות ועוד אין ספור תחומים כגון בניית דמויות מצוירות למיתוג עסקי. הביקוש למאיירים הוא גבוה מאוד ונוכל לראות שמרבית הבוגרים לקורס זה בוחרים לעבוד מהבית כעצמאים ולתת שירותי ציור גם לעולם הדפוס וגם לעולם ההייטק החל מבנייה של דמויות לאנימציה ועד הכנת אפליקציות מאוירות, ככל שהטכנולוגיה תמשיך לרוץ קדימה במיוחד לאחר הקורונה הביקוש למאיירים יהיה בהחלט גבוה מאוד, אם אתה או את נמשכים לעולם האמנות הדיגיטלית בהחלט הרווחתם!

אנחנו בסולו נכשיר אותך לעמוד בדרישות התעשייה ולפתח קריירה כמאייר גרפי עם תיק עבודות עשיר ומגוון כדי להראות ללקוחות שלך במידה ותחליט לעבוד כפרילנס או עבודה במשרד פרסום בהצלחה וצפייה נעימה בכל הסרטונים המדהימים שהכנו במיוחד עבורכם – טעימות ממסלול לימודים ציור ואיור גרפי!

דוגמה של ציור באילוסטרייטור עבודת בוגרים

קורס ציור דיגיטלי

הדרכה בלימודי קור​ס ציור ואיור דיגיטלי – אז מה לומדים?

 • לימוד ציור דיגיטלי מתבצע בתוכנת אילוסטרייטור 2020 ILLUSTRATOR CC מבוא ודוגמאות ליכולות התוכנה ואיור גרפי מתקדם
 • חץ שחור- כלי בחירת האלמנטים
 • חץ לבן – הבחירה הישירה של אלמנטים
 • פקודות עריכה אלמנטים וקטוריים
 • כלי מטה הקסם – בחירת גוונים ושילוב צבעים נכון
 • תצוגות במסמך
 • טקסטורות גרפיות מילוי איור בטקסטורה
 • פטרנים ושילובים בציור דיגיטלי
 • סידור עצמים במסמך וניווט-Arrange
 • קומפוזיציה גרפית – Allign קומפוזיציה באיור וקטורי – גווני הצללה
 • סימטריה בעבודה ואיור גרפי על סקיצות קיימות ואיור מסקיצה ישירות למחשב
 • הטמעה וחידוד טכניקות  איור מתקדמות חידוד כשרון איור  אצל הסטודנט
 • טרנספורמציה – שינוי לאלמנטים – Transform
 • שקיפות באיור ומתן דגש על חיבור הטכניקות ליצור תעתוע ואשליה
 • איור גרפי מתקדם
 • הנפשה ומתן תחושה של תמונה לחידוד צבעים
 • Mesh
 • שכבות ועבודה נכונה
 • פילטרים
 • אפקטים
 • כלי הנקודות – כלי איור וציור דיגיטלי
 • live trace
 • live paint
 • symbol
 • הצללות להבלטה
 • מעטפות עיוות
 • מברשות אילוסטרייטור
 • צביעה מתקדמת – Gradient
 • פיתוח היצירתיות והחשיבה המרחבית
 • סגנונות ציור לפי הטרנדים החדשים ב – 2020 וטכניקות חדשות
 • שיעורי בית ותרגילים מתקבלים במהלך כל שיעור משך הקורס הנו 3 חודשים 12 מפגשים של שעה וחצי כל מפגש  – לימודי תעודה ותיק עבודות בציור.

עבודות לדוגמה בוגרי קורס ציור דיגיטלי כנסו..

שיעורי קורס ציור

במהלך לימודי איור תלמדו לצייר בתוכנת אילוסטרייטור ולחסוך את שלב איור וציור על דף, ללמוד טכניקות מקצועיות איך לצייר הנו שלב חשוב בלימודי ציור ממוחשב, בחלק מלימודי ציור דיגיטלי תלמדו נושאים כגון: הקשר של לימודי ציור בתוכנת אילוסטרציה מדהימה לעריכה גרפית ליצוא מתקדם לתוכנות אנימציה, אילוסטרייטור עובדת ברובה על קווים וקטורים המאפשרת עריכת איורים ממוחשבים וקטורים לוגואים, מודעות ,שרטוט ואיור גרפי מתקדם. קומיקס, לימוד ציור במחשב על בסיס תמונה, לימוד ציור בשלבים, ציור תמונה, ציור פנים, ציור דמויות ממוחשבות ועוד.

אילוסטרייטור הנה תוכנה מיוחדת לציור ואיור גרפי שימושית למאיירים גרפיים וזאת לאור העובדה שהיא מאפשרת לצייר במחשב בקלות עם כלי איור וציור דיגיטלי מדהימים, בין היתר למאיירים ידניים שיש ברשותם איורים וציורים על דפי נייר יוכלו לסרוק אותם ישירות לתוכנת אילוסטרייטור ולהתחיל לצייר אותם במחשב, שיעורי ציור ואיור דיגיטלי מועברים בנוחות מקסימלית בקורס לימודי ציור באינטרנט עם מורים פרטיים, קורסים אלה מותאמים לכל הרמות החל מקורס איור וציור למתחילים ועד למתקדמים.

כיצד מתבצעים הלימודים בציור?

לימודי ציור מתקיימים בשיטת לימודים אונליין, הלימודים יהיו אחד על אחד בהדרכה אישית ופרטית עם מורה שצמוד אליכם לכל אורך המסלול, המטרה בלימודים היא לאפשר לכל אחד גם אם אין ניסיון בכלל בתחום הציור להגשים חלום ולצייר במחשב בקלי קלות עם המורה הפרטי שלך, במסגרת הלימודים תקבלו שיעורי בית ומטלות החל מתרגילים המתקבלים בלימודי קורס ציור ועד איור סקיצות פשוטות ולציור מתקדם, יש לקחת בחשבון שבמהלך הלימודים שיעורי הבית ייקחו זמן חוץ מהמפגש השבועי שלכם, לרוב שיעורי הבית ייקחו לכם 3 עד 4 שעות שבועיות. את שיעורי הבית שלכם אתם מגישים במפגש השבועי שלכם שבוע לאחר מכן. הלימודים הם מאוד חווייתיים בגלל ההדרכה האישית ופרטית, לימוד בקצב אישי יעיל יותר מלימוד בקבוצה היות וכל היחס מופנה אל הסטודנט. תוכלו לקבל הצעת מחיר על ידי השארת פרטים בטופס צור הקשר או להתקשר אלינו ולהתייעץ עם יועץ הלימודים שלנו בטלפון 03-6202111. הצוות החם והמסור שלנו מחכה לשמוע ממכם, בהמשך העמוד תוכלו לקבל פרטים כגון במה אפשר לעבוד לאחר סיום לימודי ציור ואיך מורידים את תוכנת האילוסטרייטור למחשב.

קורס ציור למתחילים – איך אפשר ללמוד לצייר אם אין לי ניסיון?

זה לא משנה אם אין לכם ניסיון בתחום האיור הגרפי כל אחד יכול ללמוד  תחום זה אם יש לו אהבה לאמנות דיגיטלית. גם אם לעולם לא ציירתם על דף תוכלו בקלי קלות על ידי שימוש בכלים מקצועיים לצייר גרפיקה על ידי צעדים פשוטים מאוד. במהלך הלימודים תלמדו כיצד לבצע קימורים גרפים כדי להגיע לצורות מורכבות מאוד. הטמעת תכני הלימודים תהייה על ידי קבלת תרגילים החל מציור בסיסי ולאט לאט במהלך הקורס תפתחו את יכולות העבודה. הקורס מובנה תחילה על ידי העתקה של ציורים ושימוש בצורות וכלים מקצועיים לביצוע סגנון עבודה זה ולאחר מכן תצטרכו לצייר בעצמכם כדי לפתח את סגנון העיצוב.

התרגול – לכל אורך הקורס תצטרכו למצוא זמן כדי להכין שיעורי בית ותרגילים כדי לשלוט בתוכנת אילוסטרייטור בצורה מהירה. סגנונות הציור הנלמדים בקורס ציור דיגיטלי הם רחבים מאוד כדי לתת לסטודנטים את האפשרות ללמוד את כל התחום בצורה רחבה ורב תחומית  ולא להיות ממוקדים לסגנון עבודה אחד, החל מציור עסקי ועד לציור דמויות ורקעים. תרגילי העתקה של ציורים יאפשרו לסטודנט ללמוד כיצד מורכב  ציור דיגיטלי ועל ידי כך לפתח סגנון אישי. ציור דיגיטלי מורכב בצורה של פאזל כלומר כל אלמנט יושב על אלמנט אחר כדי לקבל הצללות והנפשה בביצוע הציור הגרפי. את הציור אתם "תנעלו" בתוכנת אילוסטרייטור ולאחר מכן תתחילו לצייר בעצמכם את כל הקווים והצורות אשר נמצאים בציור. טכניקות של העתקות ציורים מאפשרים לסטודנט לפתח קו אישי כדי ללמוד לעבוד בצורה מהירה בתוכנת אילוסטרייטור מה שיאפשר בהמשך הקורס לצייר גרפיקה בעצמכם ללא שום תלות בציורים אחרים.

שלב ההטמעה – שלבי הטמעה בציור מגיעים בצורה אוטומטית ברגע שאתם מבינים את המהלך הלוגי של בניית צורות בהיבט על. לפעמים דברים נראים מסובכים אבל ברגע שמבינים את ההיגיון שעומד בשימוש התוכנה המהלכים נעשים קלים יותר, ציור דיגיטלי הוא שפה לכל דבר, ברגע שאתם מבינים את שפת הפקודות בתוכנה תוכלו להגיע ולצייר כל סגנון גרפי שרק תרצו. אין ספק שברגע שמחלקים את הציור למספר נושאים התחשיב של הציור הכללי נעשה יותר קל.

קורס ציור דיגיטלי בתוכנת אילוסטרייטור 2020 אדובי
קורס ציור דיגיטלי בתוכנת אילוסטרייטור 2020 אדובי

לימודי ציור – שימוש בציורים גרפיים לעולם העסקים – תהליך מיתוג

בעולם העסקים נוכל לראות אינספור שימושים בטכניקות של ציור והכנת לוגואים על-ידי שימוש בדמויות ואפקטים של תלת-מימד. במהלך הלימודים תלמדו כיצד לפתח לוגו על פי דרישות של לקוחות ועבודה משותפת עם מעצבים גרפיים. מעצבים גרפיים הם לא ציירים ולכן הם עובדים בשיתוף פעולה מלא עם ציירים השולטים בתוכנות ציור כדוגמת אילוסטרייטור כדי לתת מענה ללקוחות שדורשים לוגו ומיתוג עסקי בצורה של איור גרפי. ציור דיגיטלי בעולם הגרפיקה הממוחשבת הוא לא רק לוגואים. נוכל לראות אייקונים וסימבולים שונים באתרי אינטרנט ואפליקציות שנעשו על ידי ציירים גרפים. במהלך הלימודים תלמדו לעבוד על סגנון גרפיקה מכווצת כדי להתאים את הציור הדיגיטלי לאפליקציה או לאתר אינטרנט במשקלים מאוד נמוכים. כל האייקונים כיום שנמצאים באפליקציות או במחשבים נעשו על ידי בוגרי מסלול לימודי ציור דיגיטלי.

ציור דיגיטלי
ציור דיגיטלי – מתן דגש על יצירת קווים וצורות להכנת ציור עסקי

תוכנה לציור דיגיטלי – אין לי תוכנה לציור כיצד אני רוכש אותה?

את תוכנת אילוסטרייטור לא רוכשים אלה משכירים על ידי תשלום חודשי לחברת אדובי. ברגע הרשמה לקורס ציור דיגיטלי תצטרכו לפתוח מנוי באתר חברת אדובי ולהוריד את התוכנה ישירות למחשב שלכם. בכל שלב תוכלו להפסיק את המנוי ולא להיות מחויבים כספית. יעילות בעבודה עם מנוי חודשי באדובי  מאפשר לכם לקבל עדכונים שוטפים שנעשים בתוכנת אילוסטרייטור. אין אפשרות לרכוש חד פעמי את תוכנת אילוסטרייטור היות והכל עובד בענן. תוכלו בכל מחשב להוריד את תוכנת אילוסטרייטור ולעבוד בצורה חופשית.

ציור דיגיטלי אייקונים לאפליקציות
ציור דיגיטלי אייקונים לאפליקציות

כמה זמן אני צריך להשקיע כדי להיות צייר או ציירת מקצועיים?

כדי להיות צייר מקצועי תצטרכו להשקיע לכל אורך הקורס בהכנת שיעורי בית ותרגילים. חוץ מהשיעור השבועי שלכם תצטרכו בין שלוש לארבע שעות לתרגל את כל מה שנלמד עם המורה האישי. בתחום הציור הדיגיטלי ככל שעובדים יותר בתוכנה ומבצעים תרגילים הכישרון והחשיבה הרחבה מתפתחת בצורה אוטומטית. בגלל שיש אין ספור סגנונות ציור שתלמדו במהלך הלימודים שיעורי הבית יאפשרו לכם לעבוד בצורה מהירה ולהספיק יותר חומר כדי לבנות תיק עבודות מקצועי לאחר הקורס. מה שחשוב כיום כדי לקבל עבודה ממעצבים גרפים או למכור ציורים באינטרנט זה תיק עבודות. אם תיק העבודות שלכם יראה מספר סגנונות ציור דיגיטלי תוכלו להשתלב במהירות בשוק העבודה או לפתוח לכם עסק פרטי אונליין.

מהו ציור וקטורי? לעומת ציור בפוטושופ המבוסס בפיקסלים? מה יותר שווה בשוק העבודה?

ציור גרפיקה וקטורית מבוסס על ידי קווים וצורות ומשיכות של נקודות בזוויות שונות. גרפיקה וקטורית נחשבת בתעשיית העיצוב הגרפי לגרפיקה יותר נקייה ויוקרתית. גרפיקה נקייה היא גרפיקה ברורה שאפשר להגדיל או להקטין את הגרפיקה מבלי לפגוע באיכות הציור. ציור שנעשה בתוכנת  פוטושופ לרוב מוגבל כי הוא מבוסס נקודות וככל שמגדילים את הגרפיקה או מבצעים מניפולציות יש יותר נקודות, בשפה המקצועית זה נקרא פקסול מה שגורם לציור להראות לא ברור וחד. גרפיקה וקטורית שבתוכנת אילוסטרייטור שימושית מאוד בעולם האנימציה ואפליקציות כי אפשר להקטין את הציור מבלי לפגוע באיכות כדי להיות בתוך האפליקציה או ככפתור המוביל למקומות שונים בתוך האפליקציה או בשימוש של  מעברונים –  אנימציות. האפליקציות לרוב במסכי הטלפונים החכמים מאוד קטנים ולכן חשוב שהציור יהיה ברור לגולשים. תחום האפליקציות רק הולך וגודל ונוכל לראות שימוש ב ציורים דיגיטליים במשחקי מחשב ובעוד תחומים שונים בעולם העבודה אונליין.

ציור בפרספקטיבה
ציור בפרספקטיבה

סגנונות הציור הנלמדים במהלך הקורס

 1. ציור עגול מקומר – יצירת דמויות של בני אדם או כל סגנון אחר של איור דיגיטלי יהיה אך ורק על ידי קווים עגולים ונקיים. הדגש בקורס ציור דיגיטלי הוא לתת כלים כדי שהקווים יראו חלקים ואותנטיים ולא קטועים. תלמדו כיצד לבצע הצללות ומתן עומק בשימוש של טונים שונים במדרגים עולים ויורדים של אותו גוון צבע לדוגמה בהכנת דמות של פנים ניתן הדגשות של אותו גוון עם טונים נמוכים יותר כדי לתת את העומק.
 2. ציור בפרספקטיבה – אחד התחומים והטרנדים החדשים ב-2020 זה ציור בפרספקטיבה. ציור במשולשים או עבודה על  קווים ישרים ולא מקומרים. ציור בפרספקטיבה תופס תאוצה רבה בעולם המיתוג הגרפי בהכנת וקטורים נקיים עם גוונים שונים. במהלך הלימודים תלמדו כיצד לתת עומק עם שימוש של מרובעים או כל צורה פוליגנית כזו או אחרת. טכניקה הנקראת בציור בפרספקטיבה LOW POLY מאפשרת משיכת הנקודות ומתן עומק מתפרס לכל אורך הגרפיקה.
 3. הבנת תהליך מיתוג לעולם העסקים – הבנת "בריפים מקצועיים" המתקבלים על ידי מעצבים גרפים מאפשרים לצייר הדיגיטלי להבין בדיוק מה הרעיון שעומד מאחורי המיתוג הגרפי. במידה וחברה רוצה ציור דיגיטלי ממותג עליכם ללמוד את כל הפרמטרים הנכונים שיאפשרו לכם לקלוע בדיוק למה שהחברה רוצה להראות בשימוש הלוגו. ציור גרפי שמיועד לעולם המיתוג יהיה תמיד מינימליסטי מה שיאפשר מיקוד לצופים כדי לזכור את החברה בצורה מהירה. לכל אורך הקורס תקבלו תרגילים מקצועיים להכנת לוגואים המבוססים ציור גרפים וקטורי ותלמדו מהי  עבודה  משותפת עם מעצבים גרפיים. תהליך העבודה של חשיבה רחבה או  בבנייה שיווקית על ידי ציורים כדי לעצב אתר אינטרנט להכנת אפליקציות המבוססות אייקונים מרובים.
ציור מיתוג לעולם העסקים
ציור מיתוג לעולם העסקים

מקומות תעסוקה לאחר לימודי קורס ציור:

 • מכירת ציורים באינטרנט.
 • עבודה עם מעצבים גרפיים
 • מכירת לוגואים מאוירים
 • בתי ספר ומשרד החינוך
 • איור חוברות וספרים
 • משרדי פרסום והוצאות לאור

האם אפשר להתפרנס מקורס ציור דיגיטלי?

ציירים דיגיטליים מאוד מבוקשים בשנים האחרונות ונוכל לראות אין ספור הצעות עבודה בתחום היות ומעצבים גרפיים הם לא ציירים, נהוג לחשוב שבגלל שגרפיקאים עובדים בתוכנות מחשב הם עוסקים בציור אך לא כך הדבר. בתחום הציור הדיגיטלי אפשר לעבוד כפרילנסרים ולפתוח עסק עצמאי או לעבוד במשרדי פרסום שמעסיקים ציירים דיגיטליים במשרה מלאה. בוגרי המסלול פותחים חנויות אונליין ומוכרים ציורים למקומות שונים החל מציורים על קנבס ועוד. במידה ויש לכם דף פייסבוק בו מוצגים כל העבודות שלכם תוכלו ליצור שיתופי פעולה מקצועיים עם מעצבים גרפיים אחרים או עם חברות פרסום. נוכל לראות שימושים רבים של ציורים דיגיטליים בעולם החינוך, משרדי  פרסום ואיור חוברות וספרים, עבודה משותפת עם מעצבי אתרי אינטרנט ועוד.  הסבה מקצועית לתחום ציור דיגיטלי מתבצעת בתקופה קצרה מאוד לעומת הרווח העתידי שאתם רוכשים, בתחום הציור הדיגיטלי פה אוזן הוא שיווק מצוין למי שרוצה להתחיל לצעוד בעולם העסקים.

לימודי ציור אונליין כיצד מתבצעים?

בית הספר מספק תוכנה שמחברת בין מחשבים. התוכנה מאפשרת למורה ולסטודנט לשוחח בו זמנית, במהלך השיעור המסך של הסטודנט מופיע אצל המורה. המורה יכול להזיז את העכבר תוך הסברים כיצד לעבוד על תוכנת אילוסטרייטור. במהלך השיעור תקבלו תרגילים מקצועיים והמורה יוכל להסביר לכם אם עשיתם את זה בצורה הנכונה או לא, בכל שלב התרגול בשיעור תקבלו תמיכה ומענה לשאלות שעולות בזמן ביצוע הציור. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי בית ותרגילים כדי לחזור על החומר שלמדתם בשיעור עצמו ולהכין אתכם לשלב הבא. לימודים בצורה פרטית ואישית מאפשרים לסטודנט לקבל יחס אישי ותשומת לב מלאה לכל אורך הקורס. התמיכה היא לא רק בשיעור עצמו ובמהלך השבוע תוכלו לקבל תמיכה לכל שאלה שעולה לכם לגבי שיעורי הבית. בלימודים אישיים המורה יוכל להראות לכם סגנונות שונים ולפתח יחד אתכם את סגנון הציור שאתם חושקים בו. לכל אורך הקורס תתרכזו בתיק עבודות שיכלול אינספור תרגילים ועבודות שעשיתם בתקופת הלימודים.

תוכנת החיבור בין מחשבים מתקבלת חינמית עבור הסטודנט ומאפשרת לכם לעבוד אונליין עם המורה בו זמנית. מכללת סולו מאמינה אך ורק בלימודים אישיים בצורה פרטית ואישית מעל 12 שנה לכן אחוזי ההצלחה בקורס זה הם 100%. כשיש מורה מעבר לקו יחד איתך ההרגשה בלימודים היא אישית, המורים במכללה אוהבים ללמד ולחלוק את הידע הרב בתחום הציור דיגיטלי.

מאמרים קשורים לעולם הציור דיגיטלי

ועוד טעימות מציורים ממסלול לימודי ציור ואיור גרפי –  עבודות בוגרים 2020

ציור דיגיטלי פנים ציור דיגיטלי איש רץ ציור פורטרייט ציור אישה עם פרפרים על הראש

ציור ילדים