לימוד גרפיקה במכללה יתרונות, יתרונות, יתרונות…

//לימוד גרפיקה במכללה יתרונות, יתרונות, יתרונות…

לימוד גרפיקה – זה בנשמה שלך…

מרבית האנשים בעולם, כאשר נחשפים לפרסומת באמצע הכביש המהיר, או לבאנר שמרקד להם על מסך המחשב, או אפילו סתם בכרטיס ביקור שניתן להם על ידי סוכן מכירות ממולח, לא יטרחו להעיף מבט שני לפן העיצובי של המוצג אליו נחשפו. אך יש אחוז קטן באוכלוסייה, שכל דבר, ולו הקטן ביותר, שנודף ממנו ניחוח של גרפיקה, יעיר את תשומת ליבם. אם את/ה חלק מאותו אחוז קטן, אז הכתבה הזאת היא בדיוק בשבילך.


לימוד גרפיקה במכללה

לימוד גרפיקה, בניגוד למקצועות אחרים כמו רואה חשבון או מנהל עסקים, חייב להיות משהו שאתה מתחבר אליו, משהו שאתה אוהב בנשמתך, שאתה מרגיש שפשוט נולדת לעסוק בו. אמנם אין שום צורך בידע מקדים בקורס לימוד גרפיקה (למרות שזה אף פעם לא מזיק…), אבל התשוקה למקצוע היא בהחלט משהו הכרחי לעניין.

לימוד גרפיקה – אופן הלימודים

אבל עם תשוקה, כידוע, אי אפשר לשלם שכר דירה. לכן חשוב שתדעו – מדובר במקצוע מבוקש, בו האפשרות להשתלבות בשוק העבודה גבוהה ביותר בהשוואה למקצועות האחרים, בתנאי שכר לא רעים בכלל. נאמר זאת בצורה הברורה ביותר – הרוב המכריע של בוגרי לימוד גרפיקה בישראל עוסקים במקצוע אחרי סיום לימודיהם.

לימוד גרפיקה במכללת סולו– יתרונות, יתרונות, יתרונות…

לימוד גרפיקה ב”מכללת סולו” היא הבחירה הנכונה בשבילך. לימוד גרפיקה ב”מכללת סולו” מבטיח לך ליהנות ממגוון היתרונות הקיימים בסטודיו:

 

  • היתרון הגדול של המכללה – הלימודים נעשים דרך האינטרנט! בזמן שלך, בנוחות שלך, בשקט שלך. אנחנו שולחים לינק , אתה צופה, מבצע מטלות, שואל שאלות וכו’.
  • שיטת לימוד אישית של “אחד על אחד” המאפשרת מעקב, שיפור ביצועים והצלחה באחוז גבוה!
  • מיטב המרצים בשוק העבודה. מעצבים מנוסים שהוכשרו כמרצים בתחום.
  • לימוד תיאורטי ומעשי תוך כדי בניית תיק עבודות.
  • סיוע במציאת עבודה והשתלבות בשוק.
  • יועצים בכירים לעזרה בבחירת מסלול הלימוד הרצוי.
  • המכללה מאושרת לקיום לימודים ע”י חברת ADOBE.
  • תעודת בוגר לימוד גרפיקה עם סיום הקורס.

לימוד גרפיקה זהו תחום הלימוד העיקרי אצלנו במכללה. בניגוד למוסדות לימוד אחרים המלמדים עשרות נושאים ותתי נושאים הקשורים לעולם היצירתי, אצלנו ההתמחות גבוהה – מספר רחב של קורסים בגרפיקה שונים – אך בדיוק בגלל זה היא כה גבוהה. מיטב העוסקים בתחום מרצים במכללות , כך שבחירה של לימוד עיצוב גרפיקה ב”מכללת סולו”, היא, ללא ספק, הבחירה בהצלחה

אז צור עימנו קשר בהקדם, ונקבע מועד לפגישת ייעוץ ראשונית. בהצלחה!

2019-08-05T08:13:18+03:00