לימודי קורס עיצוב גרפי אונליין ללמוד להיות מעצבים גרפיים

הדרך שלך לתעודה מקצועית “מעצבים גרפיים מקצועיים” מתחילה במכללת סולו עיצוב גרפי מעל 15 שנה של ניסיון בלימודי מקצועות ההייטק אונליין אחד על אחד עם מורים פרטיים. כל זה עם המורה הפרטי/ת שלך אחד על אחד מהבית לתעודה מחובר באינטרנט!!

קורס עיצוב גרפי

קורס עיצוב גרפי כולל לימודים אונליין בצורה אישית אחד על אחד עם מורים פרטיים לתעודה יבטיחו לך לקבל את כל החומר שנחוץ היום בעולם העיצוב גרפי ב2022. לימודים פרטיים ידועים כלימודים הכי איכותיים שיש עם אחוזי הצלחה של 100% נוכל להצעיד אותך קדימה לשוק בעיצוב גרפי. קורס עיצוב גרפי להייטק, בניית אפליקציות ואתרי אינטרנט הדור החדש של מעצבים גרפיים בעולם וישראל בירת ההייטק העולמית. מחירי הקורס נמצאים בתפריט העליון של האתר, יש לבדוק במקביל את תנאי הקבלה עם בית הספר למסלול מעצבים גרפיים להייטק.  נא לבדוק עם יועצי הלימודים מועדי הרשמה למסלול הקרוב.

קורס מעצבים גרפיים נוגע בכל תחומי המיתוג עם קשר לאיור וציור לעסקים יוטמעו תהליכי התמקדות בתכונות הקו, צורות, מרחבים, תראו כיצד האלמנטים הגרפיים מודפסים לאחר עיבודם בתוכנות לגרפיקה לצורך המחשה ויזואלית להעברת רגשות ומסרים שונים. במהלך ההדרכה תחשפו לעיצוב מודעות, מגזינים, עיתונים, עיצוב גרפי לחברות שונות, ניירות מכתבים, ספרים, עיצוב אריזות ועוד.

חשיבה של מעצב גרפי ב2022- הבנת עולם העסקים אלו הדברים החשובים שצריכים להראות בתיק עבודות עיצוב גרפי להלן דוגמה:

תיק עבודות בעיצוב גרפי הוא הדבר החשוב ביותר כדי להתחיל לעבוד בתחומי המדיה בהייטק בהתאם גם השכר בשוק ב2022, תעודות כבר לא פותחות דלתות לאף אחד בתעשייה. משרדי פרסום ושיווק, לקוחות פרטיים במידה ותעבדו כפרילנסרים, חברות לבניית אתרים או הייטק רוצים לראות מקצוענים עם תיק עבודות שמראה את הפגנת היצירתיות לעזרה בעסקים לשווק ולמתג את החברה, הכל בעמוד זה המדריך למעצב/ת גרפי מתחיל:

איך צריך להראות תיק עבודות של מעצבים גרפיים 2022? – למה מעצבים חייבים לדעת לצייר?

אם אתה או את מתעניינים בעולם העיצוב גרפי למקצוע בהחלט עמוד זה יחשוף בפניך מה מעצבים גרפיים עושים במקומות עבודה ב2022 ולמה בגלל המחסור במעצבים גרפיים בשוק ההייטק גרם לעליית שכר עצומה לעומת תקופת הלימודים הקצרה שמעצבים גרפיים לומדים. קורס עיצוב גרפי הנו קורס מקדים לבניית אתרים וחווית משתמש UI – UX. הסטודנטים יכולים ללמוד בקביל קורס עיצוב גרפי וחווית משתמש או ללמוד תחילה את עולם העיצוב הגרפי ורק לאחר מכן להירשם למסלול בניית אתרים – אפליקציות UI-UX.

זמני הלימודים בעיצוב גרפי

הלימודים יכולים להתקיים ראשון עד שישי, בוקר, ערב, ערב מאוחר, צהריים. בהמשך המאמר נדבר על העבודה לאחר הלימודים, כיצד להתברג בשוק העבודה, מה חשוב היום כדי להצליח בתחום זה, השכר בתחום העיצוב גרפי מתחילים, איך למצוא עבודה למעצבים גרפיים מתחילים, מה הכי חשוב היום כדי להתברג במהירות בתחום זה ואיך לשלב עבודות מהבית מול עבודת שכירים.

ניתן לכם אין ספור רעיונות לתעסוקה בתחום שאפילו לא חשבתם שהם קיימים והם נמצאים מעבר לפינה כבר עשרות שנים. הסרטון שלפניכם מסביר על היצירתיות בעולם העיצוב גרפי. חלק ממסלול פיתוח החשיבה והיצירתיות במסלול לימודי קורס עיצוב גרפי שאיבת רעיונות להלן מקבץ דוגמאות למתחילים בתחום העיצוב וגרפיקה.

תכני לימוד קורס עיצוב גרפי

 • תרגול והכנת שיעורי בית, ביצוע מטלות ופרויקטים בעיצוב חלק בלתי נפרד להצלחת הסטודנט בלימודים.
 •  חשיבה יצירתית, איך לחשוב כמעצבים גרפיים, שאיבת יצירתיות.
 •  לימודי חוקי תורת העיצוב הגרפי והשלכה בתוכנות העיצוב.
 • הטמעת תהליכי עיצוב ותורת הצבעים והמשמעויות, תמונה, שילוב של תמונה וטקסט, איזון גרפי,
 • תיאום בין תמונה לאלמנטים וקטורים, חלל לבן והחשיבות בעיצוב הגרפי.
 •  איזון גרפי סימטריה בגרפיקה ממוחשבת, סידור של אלמנטים בדף.
 •  איזון ויזואלי בהתאם לאלמנטים נוספים כדי לתפוס את העין של הצופה.
 •  קרבה לאלמנטים גרפיים אחרים, הקשר והתחושה שהמרחקים בין האלמנטים מעבירים.
 •  לתת חשיבות לאלמנט שאליו אנחנו רוצים להעביר את המתבונן.
 •  טקסטים וטיפוגרפיה, בחירת מיקום טוב לטקסט תאפשר לזרימה ויזואלית של טקסט וגרפיקה המפוזרת לאורך כל הדף שלנו,
 •  דינמיות בין הטקסט לתמונה והקשר בין הטקסט לתמונה.
 •  עקביות וסדר יאפשרו לסטודנט לעצב בתוכנות הגרפיקה עיצובים שיתנו מראה אחיד עם איזון גרפי ויזואלי כל זאת כדי לשמור על סדר בגרפיקה ואמינות חזותית.
 • צבע לבן ומרווחים ויזואליים המאפשרים להעביר בקלות את משמעות האלמנט הגרפי,כשאלמנט גרפי מוצג עם מרווחים לבנים נתפוס את עין המתבונן להתמקדות במוצר.
 •  תעודת הלימודים מותנת בביצוע כל תהליכי הפרויקטים המתקבלים בלימודים ופרויקט סיום לתיק עבודות.
 •  לימודי עיצוב גרפי תנאי קבלה לבית הספר להכשרת מעצבים גרפים הינו התחייבות לביצוע מטלות ושיעורי בית.
 • ידע בהכרת המחשב בצורה בסיסית.

להכיר את הטכנולוגיה בקלות בעיצוב גרפי

אלו המעוניינים ללמוד מקצוע חשוב בחייהם יכולים לעשות זאת דרך המחשב האישי שלהם מהבית מבלי להטריח את עצמם להגיע למוסד הלימודים. מדובר בשיטה קלה מאוד ליישום מאחר וכיום הטכנולוגיה מתקדמת מאוד ודואגת לא להקשות על מי שמעוניין ללמוד בעזרת המחשב “אחד על אחד” בצורה ממוקדת. בתחום הגרפיקה אנו יכולים לראות כיצד בעזרת הטכנולוגיה של היום לימודי תעודה מעצבים גרפיים הם דבר שקל לבצע אותו. ללמוד מקצוע טכנולוגי מהבית מעולם לא היה קל יותר, כך שרבים מאלו שהבינו את היתרונות הגלומים במהלך שכזה לומדים דרך הבית ואינם מתעסקים בנושאים כמו תחבורה, אוכל, הוצאות מיותרות, וכד‘.

לזכות במעקב צמוד ואיכותי במסלול קורס עיצוב גרפי

על התלמידים לזכור שתמיד לימודי עיצוב גרפי המועברים בצורה רצינית ומתקדמת יכולים להעניק לתלמיד את היתרונות שלהם יזדקק כשיבקש להתקבל למקום עבודה מסוים. לכן מוסדות לימוד מובילים עושים הכול בכדי להעביר את חומרי הלימוד בצורה טובה, ובוודאי שלא פחות מזו המועברת בכיתות הלימוד השונות במסגרת מוסד הלימוד עצמו. לימודי עיצוב גרפי איכותיים הם כאשר זוכה התלמיד ליחס אישי ולמעקב צמוד אחר כל פעולה שלו. בית הספר סולו הוא מהמובילים בתחום של לימודי עיצוב גרפי בכלל ולימודים כאלו המועברים בצורה מקוונת אונליין מהבית בפרט. הדגש על בדיקת התלמיד ועל היותו של המדריך המקצועי זמין וערני לכל צרכיו, הם אלו המאפשרים לימוד איכותי.

יעילות הלימודים בקורס מעצבים גרפיים אחד על אחד

מדובר בשיטה עם ניסיון מוכח ומוצלח כשסטודנטים לומדים קורס עיצוב גרפי אחד על אחד מצליחים לבצע תיק עבודות מקצועי יותר למרות שעולם האינטרנט אינו כזה שמהווה חלק מחיינו שנים רבות, הרי שהתקדמותו המהירה והעצומה כל כך הביאה לכך שנראה כאילו אנו משתמשים ברשת כבר עשרות שנים. רבים גם חושבים כיום כיצד הסתדרנו ללא רשת האינטרנט בעבר. מוסדות לימוד איכותיים שמשתמשים ברשת בחכמה מציגים גם ניסיון רב וחשוב. לימודי תקשורת חזותית המאפשרים לרכוש מקצוע טכנולוגי מהבית הם אבן יסוד בבית הספר סולו, והניסיון שמוסד לימודים זה צבר בתחום הוא רב וחשוב. בעזרת הניסיון כל סוגי ההדרכות המועברים על ידי בית הספר סולו בצורה מקוונת הם כאלו שכבר נבחנו לא מעט ושופרו בכדי ליצור עבור התלמיד מערך מסודר ומתקדם.

לימודי קורס עיצוב גרפי "המחשב במקום ספסל הלימודים בעיצוב"

נראה כי קשה יהיה לרבים לסרב ללמוד מהבית, כך שלא יצטרכו לקום מוקדם, להתלבש בצורה מיוחדת, לנסוע ברכבם או בתחבורה ציבורית, ולהגיע בשעה קבועה אל מוסד הלימודים. אפשרויות ללימוד מהבית זוכות להצלחה רבה בקרב תלמידים של מקצועות שונים ברחבי עולם כולו. אין ספור תחומים בלימודים במדינת ישראל שניתן לבצעם על ידי למידה מהבית, ויש לא מעט תלמידים שממש ברגע זה נמצאים מול מדריך מיומן הנמצא מצדו השני של המחשב ומסביר כיצד לבצע פעולות שונות בכדי ליישם אלמנטים בתחום. נראה כי ספסל הלימודים הפך לכיסא המחשב בכל הקשור לצורת הלימוד.

 • בסרטון מתואר בניית אפליקציות ואתרי אינטרנט – קורסי המשך ללימודי מעצבים גרפיים – הדור החדש של מעצבים גרפיים בהייטק ב2022

במהלך לימודי עיצוב גרפי חוסכים בהוצאות מיותרות

לא נפתיע אף אחד אם נצביע על כך שהאפשרות ללמוד לעצב מהבית היא אפשרות שיכולה גם לחסוך לכל אחד לא מעט כסף. אנו מכירים את עלויותיהן הגבוהות של אמצעי התחבורה השונים בישראל ולכן אם נצרף אותן להוצאות על אוכל, בגדים, וכיו‘, נראה כי ללמוד אונליין הם בעלי עוד יתרון נוסף. לא משנה מה מצבנו הכלכלי בתקופה מסוימת, מאחר ואף אחד מאיתנו לא מעוניין לזרוק את כספו לחינם, כך שבכל מקום שבו ניתן לחסוך בצורה רצינית יש מקום לבדוק את האפשרות לכך ולבצע מהלך שגם יתרום לחיסכון הכספי אך גם יהיה מספיק איכותי בכדי שלא יפגע חלילה במטרות שאנו מציבים לעצמנו.

קורס עיצוב גרפי זוכים לתוצאות מעולות

כל שיטת לימוד לדוגמה קורס פוטושופ חייבת להיות כזאת שתציג תוצאות רציניות אחרת לא משנה כמה כסף חסכנו כשהשתמשנו בה. לימודים והדרכות שיהיו זולים (בשל כל מיני סיבות) אך לא יהיו איכותיים, לא יתרמו לנו דבר.

בית הספר סולו מאפשר ללמוד לעצב מהבית כשהוא מביא כל תלמיד לרמה גבוהה בדרך לרכישת מקצוע חדש. לימודים כאלו המועברים בצורת אונליין עם מורה צמוד אונליין אחד על אחד כשהתלמיד נמצא בביתו, הם לימודים שלא משנה צורת העברתם אלא התוצאה הסופית המעולה שאליה הם מסייעים לכל תלמיד להגיע כמו תיק עבודות איכותי שיפתח דלתות. מבחן התוצאה הוא זה שמצדיק לימוד מהבית בשיטת בית ספר סולו.

תיק עבודות בעיצוב גרפי האחריות שלנו

מכללת סולו תכשיר אתכם לתיק עבודות איכותי לקבלה לעבודה במשרדי פרסום, גרפיקה רב תחומית, עיצוב לחברות אתרי אינטרנט או עבודת פרילנס מהבית. ברשותנו קבוצה הכי גדולה בפייסבוק של מעסיקים ששואבים מעצבים טריים ופותחים להם דלתות לעבודה מהבית או במשרדי פרסום, תוכלו להציץ בה בתפריט העליון של האתר ישנו חיבור לקבוצה. במסגרת הלימודים תלמדו את חוקי העיצוב הגרפי בתוכנות כגון: פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין, תבנו יחד עם המורים הפרטיים תיק עבודות בעיצוב כתנאי היחידי להתקבל למקומות עבודה בתחום הזה, כיום מקומות עבודה מעדיפים תיק עבודות מאשר תעודות, תעודות יעידו איפה למדתם, אך לא יפתחו לכם דלתות בעולם העיצוב הגרפי. במסגרת הלימודים תעבדו כל הקורס בעיצוב על תיק העבודות שלכם. בסיום הקורס תהיו זכאים לתעודת מעצב/ת גרפית.

תיק העבודות בעיצוב גרפי כמה הוא חשוב

תיק עבודות בגרפיקה ועיצוב הנו הדבר החשוב ביותר בלימודים, במהלך כל הלימודים כבר הזכרנו קודם נתעסק בתיק הדיגיטלי שנעשה, תיק העבודות יכיל עבודות גרפיות מכל תוכנה החל מעבודות עיצוביות בתוכנת הפוטושופ, כגון מניפולציות על תמונות, מודעות מכירתיות לקידום מכירות ושיווק, עיצובים לאתרי אינטרנט ולמדיות החברתיות כגון פייסבוק, הכנת באנרים פרסומיים למשיכת תנועה לאתרי אינטרנט, מודעות שיווקיות לעולם הדפוס ונתחבר עם תוכנות אחרות בשילוב פוטושופ כגון אילוסטרייטור ותוכנת האינדיזיין.

מהלכי העבודה בעיצוב גרפי – השילוב

מעצבים גרפיים לעולם לא עובדים אך ורק בתוכנה גרפית אחת, לכל תוכנה גרפית יש את היעוד שלה ולא כל תוכנה גרפית יכולה לבצע את הכל, בתוכנת האילוסטרייטור נתמקד בעיצוב ומיתוג גרפי החל מבניית לוגואים למיתוג עסקי, שרטוטים ואיורים להדמיות דיגיטליות, עיצוב והכנת אריזות עם בנייה של קווי חיתוך לאריזה ועוד אין ספור עיצובים שתלויים בקו וצורה, בתוכנת האינדיזיין נעבוד על חוברות ועיצוב ספרים לעולם הדפוס ולעולם הדיגיטל, כל עיצוב גרפי יכיל את 3 התוכנות שהוזכרו בלימודי עיצוב גרפי. בתיק העבודות נראה את החשיבה הגרפית שעומדת מאחורי כל רעיון שעיצבנו, קומפוזיציה גרפית, סידור אלמנטים ביחס לאלמנטים אחרים וכמובן את היצירתיות בהעברת הרעיון הגרפי.

מה בודקים חברות מעסיקים ולקוחות עתידיים בתיק העבודות ב2022

תיק העבודות חייב להיות מושקע ולהראות בצורה מקצועית, לרוב נשים בתיק העבודות שלנו 12- 15 עבודות בתחומים שונים, החל מלוגואים ובניית תדמית עסקית, עיצוב של מודעות מכירתיות, עבודות גרפיות לאינטרנט וכמובן מניפולציות על תמונות, בתיק העבודות בודקים עד כמה אנחנו חושבים ומצליחים להעביר את המסר בצורה הכי טובה שיכולה להיות, האם הצבעים שהשתמשנו בהם אכן מעבירים את המסר בצורה הכי טובה שיכולה להיות, האם קלענו בעיצוב הגרפי לקהל היעד שאליו אנחנו מעצבים ועוד.

עיצוב גרפי זה לאו דווקא עיצוב לעולם הפרסום

לרוב כל מעצבי הגרפיקה יש ברשותם מספר תיקי עבודות בגלל שכיום עיצוב גרפי זה לאו דווקא עיצוב לעולם הפרסום וקידום מכירות דרך מודעות חברתיות או לא. עיצוב גרפי יכול להיות במספר ענפים וכיום צריכים מעצבים גרפיים גם לחברות אופנה, שרטוט והדמיות דיגיטליות, חברות הייטק, פיתוח מוצרים והטמעת תהליכי אינפוגרפיקה להסבר מהלכי עבודה. לכן במסגרת הלימודים נחשוף אתכם לכל התכנים הללו בעיצוב גרפי רב תחומי כדי לאפשר לכם לשלוט בכל תחומי העיצוב ולאו דווקא בנישה אחת של עולם הפרסום, ככל שיהיה לכם יותר ידע בעולם העיצוב הרב תחומי תוכלו להרגיש יותר מבוקשים בשוק ויותר מקצוענים.

למה יש ביקוש היום בתחום העיצוב גרפי

לא רק שיש ביקוש היום בתחום העיצוב גרפי מורגש מאוד המחסור העצום בתחום זה, המחסור בכוח אדם איכותי בתחום העיצוב יש לו אין ספור סיבות אחת הסיבות העיקריות זה השינויים הטכנולוגיים שאנו רואים היום באינטרנט, פעם לעסקים היה מספיק לפרסם בדפי זהב או לבצע פרסום בעיתונות המקומית כדי להביא לקוחות ומשם זה רק עניין של פרסום מפה לאוזן, האינטרנט בעשור האחרון עשה שינויים לכולם בתפיסה החשיבתית של העברת מסרים, מעצבים גרפיים וגרפיקאים הם הפלטפורמה היחידה כדי להעביר מסר מכירתי או חברתי דרך שימוש בתוכנות הגרפיות, כיום כל חברה או עסק חייבת אתר אינטרנט, דף עסקי בפייסבוק, בלוגים ועוד אין ספור מדיות שונות כדי להגיע לקהל היעד הרלוונטי שלהם.

עיצוב גרפי
עיצוב גרפי

לדעת איך למתג את העסק בלימודי קורס עיצוב גרפי

עולם הדפוס לא מת ולעולם לא ימות כל עוד אנחנו צורכים מידע אבל יש עוד אפיקים נוספים שדרכם אפשר להעביר מידע עסקי או חברתי, המחסור יוצר ביקוש בכוח אדם שיספק את העבודות הללו, ככל שיהיה יותר אפיקים לפרסום חינם או פרסום ממומן מעצבים גרפיים יצטרכו לעשות את העבודות הללו כדי למתג את העסק ולדאוג שיגיעו גולשים לאתר האינטרנט דרך באנרים פרסומיים בפייסבוק או דרך אפיקים נוספים, אתר אינטרנט הנו הדבר החשוב שכל עסק צריך ואם לחברה או לעסק אין אתר אינטרנט יהיה קשה להעצים את מהלכי השיווק בתחום זה, כיום כל מעצב גרפי צריך לעצב מודעות או אייקונים לאתרים בכל הפלטפורמות הללו וגם לעולם הדפוס שעדיין סובל ממחסור אדיר בכוח אדם היות ומרבית המעצבים בעבר עברו ועשו הסבה מקצועית לעולם ה WEB.

העבודה בעיצוב גרפי לאחר הלימודים

כמו שציינו בפסקה הקודמת המחסור בכוח אדם בתחום העיצוב גרפי יצר קבוצות אדירות של חברות שמחפשות מעצבים גרפיים מידי יום לעבודות פרילנס ולעבודות בתור שכירים בחברות, בקבוצה של מכללת סולו בפייסבוק תוכלו לראות קרוב ל 19,500 איש שמספקים עבודות מידי יום לגרפיקאים ומעצבים מתחילים ללא ניסיון, כמובן שיש שם עבודות גם למעצבים שהם פרילנסרים שרוצים לעבוד מהבית בתחום זה, חוץ מהקבוצה שלנו יש מאות קבוצות נוספות שדרכם תוכלו למצוא עבודה בקלות בתקופת הלימודים וגם לאחריה.

מעסיקים מעדיפים יותר לעבוד עם מעצבים גרפיים מתחילים

כיום חברות ומעסיקים מעדיפים יותר לעבוד עם מתחילים ולאו דווקא עם מנוסים וזה לא רק בגלל המחסור שיש בתחום בכוח אדם איכותי אלה בגלל שחברות מעדיפות שמעצבים יגיעו ללא ניסיון וישתלבו בצרכים של החברות. כמובן כשאתם מתחילים יש לכם יותר מה להציע ואתם באים עם קווים ורעיונות חדשים לעומת ותיקים בתחום שכבר עיצבו להם את קווי העיצוב שלהם ולפעמים קצת קשה להם להתגמש עם הצרכים המיוחדים של החברות אבל לא זאת הסיבה שבגללה רוצים מעצבים ללא ניסיון, המחסור שדופק בדלת לחברות גדולות ומעסיקים של חברות שיווק יוצר צורך אדיר ולכוח אדם איכותי ללא תנאי של גיל או מיקום לאור העבודה שהעולם נהפך להיות כפר גלובלי קטן עבור כולם.

עיצוב גרפי רב תחומי מה זה

כיום שעולם האינטרנט פתח דלתות דיגיטליות לכולם עיצוב גרפי עבר שינויים גם, נגמרו סקיצות של מעצבי אופנה על דף ונייר, הדמיות דיגיטליות לאדריכלים עוברות להדמיה ממוחשבת עם יותר פרטים בהדמיה כדי למכור יותר, עולם הטקסטיל שמשדרג על הזמן את עצמו עם עיצובים גרפיים ועוד אין ספור ענפים שעוברים שינויים יחדיו עברו לעבוד על התוכנות של חברת אדובי, אז האם פוטושופ, אילוסטרייטור ותוכנת אינדיזיין הם תוכנות רק של מעצבים גרפיים או גרפיקאים? התשובה היא לא, אמנם לא בכל המכללות ובתי ספר לגרפיקה מכירים בתחום העיצוב גרפי רב תחומי וממשיכים ללמד את אותה שבלונה של עיצוב גרפי למטרות פרסומיות בלבד, אנו בסולו מאמינים בשינויים הטכנולוגיים העכשוויים וגם העתידיים לבוא, חדשנות היא לא מילה גסה והיא בהחלט יכולה לפרוץ עם אתם המעצבים החדשים באים עם ראש פתוח לתחום זה.

עיצוב גרפי נהפך לנישה בתוך העיצוב הרב תחומי

בתקופת הלימודים נתרכז בעולם הפרסום והשיווק דרך התוכנות הגרפיות תוך הטמעת תהליכי עיצוב וחוקי העיצוב גרפי אבל לא רק,
במסגרת הלימודים נחשוף אתכם לצרכים שונים של ענפים שונים כגון:

 1. חברות אופנה – משתמשות במעצבים גרפיים כדי שיבנו להם את הקולקציות בצורה דיגיטלית ויהיו כוח עזר למעצבי אופנה
  – העברת איורים וציורי אופנה למחשב
 2. חברות טקסטיל – רוב העיצובים והגרפיקות שאתם רואים על סדינים מצעים או חולצות נעשים על ידי מעצבים גרפיים
  שעיקר התעסוקה שלהם הוא לתת שירותי גרפיקה או עיצוב לחברות אלו,
  תיק העבודות שלכם אמור להיות בהתאם לדרישות שלהם לרוב הוא מאוד פשוט במידה ואתם רוצים להשתלב בתעשייה הזאת שצמאה לכוח אדם.
 3. הדמיות דיגיטליות – עבודה מול אדריכלים או מעצבי פנים שלרוב עובדים בתוכנות אחרות ואת ההדמיות הדיגיטליות
  של בניין חדש או אזור חדש לבנייה נשלחים למעצבים גרפיים כדי לשתול אלמנטים ידידותיים ויצירת אווירה משפחתית בבניין חדש לדוגמה.
 4. עיצוב פנים לחדרים כגון: עיצוב תמונות גרפיות על קנבס, עיצוב פוסטרים לחדרי ילדים,
  משחקי חשיבה עולם החינוך ועוד הנו אחד התחומים החדשים שנכנסו בשנים האחרונות.
 5. צלמים, אופנה, בתי דפוס, חברות לשיווק עסקים באינטרנט.
  אתרי אינטרנט ועוד אין ספור חברות שונות שצמאות לידיים עובדות יפתחו לכם את הדלת במידה ואתם רוצים להשתלב בתחום זה.

פרילנסרים בעיצוב גרפי או עבודה כשכירים – מה כדאי לאחר הלימודים

אחת השאלות שלאף אחד אין תשובה עליה האם כדאי להיות שכיר או עצמאי לאחר הלימודים, לרוב התשובה לשאלה זו נמצאת אצל כל אחד ואחד ממכם בלב, בשני התחומים פרילנס או שכיר יש עבודה, במידה ואתם מרגישים לא בשלים לפתוח סטודיו פרטי משלכם תמיד תוכלו לשלב עבודת שכיר ועבודה נוספת אחה”צ ללקוחות שפונים אליכם בצורה פרטית ברגע שתראו שאתם מרוויחים את אותה המשכורת מהעבודה של הפרילנס מומלץ להפוך את זה למשהו קבוע, בתחום העיצוב גרפי פה ואוזן זה נושא מאוד חזק, מספיק לקוח מרוצה שיביא איתו עוד מספר לקוחות ואתם כבר ממלאים לכם את היומן, תמיד מומלץ להתחיל בתור שכיר גם כדי להעשיר את תיק העבודות שלכם וגם בכדי לצבור ניסיון, כמובן שאת הניסיון ואת תיק העבודות שלכם אתם תוכלו להעשיר אם אתם עצמאים אבל זה באמת תלוי באופי של המעצבים ועד כמה הם יכולים להיות עצמאיים עם מסגרת פרטית משלהם.

תעסוקה בעיצוב גרפי והדרישה לכוח אדם איכותי

כיום עולם התעסוקה עובר שינויים רבים ויכול להיות שהמעסיק שלכם נמצא בירושלים ומקום המגורים שלכם הוא בתל אביב או בחיפה, יש מקומות שיעסיקו אתכם בתור שכירים ועדיין תצטרכו לעבוד מהבית זה מאוד משתנה ממקום למקום. בשני תחומי התעסוקה תמצאו את עצמכם מבוקשים מאוד גם בתור שכירים וגם בתור עצמאיים לכם התשובה היא לא ברורה, יש כאלה שמהיום שסיימו לימודים פתחו סטודיו פרטי והם מרוצים מאוד ויש כאלה שמשלבים כדי להגדיל את ההכנסה הפרטית שלהם. על השכר נדבר בפסקאות הבאות אבל בהחלט תוכלו להתייעץ לקראת סיום הלימודים עם המורים שלכם או בקבוצת הפייסבוק ולדעת מה הכי מתאים לכם.

מה זה עיצוב גרפי
מה זה עיצוב גרפי

האם אני מתאים ללימודי עיצוב גרפי?

אחת השאלות שכל אחד שואל את עצמו האם אני מתאים ללמוד קורס עיצוב גרפי או גרפיקה ממוחשבת, התשובה לכך היא מאוד פשוטה אם אתם אוהבים לשנות, רואים פרסומות וזה מעניין אתכם איך עשו את זה, מוקסמים מתמונות וגרפיקות אז אכן אתם מתאימים לעולם זה, יש פתגם שאומר אם לא ננסה לא נדע תחום העיצוב גרפי גם אם אתם לומדים את זה באופן תחביב או למקצוע תמיד תמצאו עניין בתחום זה שמרתק מיליונים בעולם, תחום העיצוב גרפי כל הזמן משתנה ומאתגר כל אחד, תחום זה לא נשאר סטטי לעולם והתחומים שאנשים מגיעים איתם פורצי גבולות, קצת תעוזה ועניין בלימודים אתם יכולים בהחלט להגיע למקומות גבוהים, אתם מוזמנים לשוטט בכל הקורסים באתר ויש לכם בכל קורס שתלמדו שיעורים ביוטיוב המסבירים מה כל תוכנה עושה וכיצד המעצבים גרפיים מוצאים יצירתיות עם שימוש במספר פקודות פשוטות, אם אתם מתחברים כל הנושאים הללו אתם בהחלט מתאימים למקצוע זה.

לעבוד בעיצוב גרפי מהבית במשרד פרסום אינטרנטי

אחד התחומים החמים של השנים האחרונות ובעיקר בגלל כל הרשתות החברתיות שצצות מידי יום ובמיוחד פייסבוק שמאפשרת לפרסם עסקים בחינם נפתחו בגלל הדרישה העצומה משרדי פרסום אינטרנטיים, היום כל עסק שיש לו דף עסקי חייב לפרסם פוסטים מעוצבים כי על פי כל הסטטיסטיקות סטטוס חברתי המבוסס על כיתוב לא עושה את העבודה לעומת פרסומת שמדברת לקהל היעד שלך, נוכל לראות את זה כל הזמן שאנו גולשים ברשת החברתית, כל בעל עסק מעסיק ברשותו צוות שיווקי שעיקר תעסוקתו הוא להכין פרסומות כדי להכניס עניין שיווקי לעסק ומשם להכניס תנועה לאתרי האינטרנט. משרד פרסום אינטרנט חובק בתוכו את כל הצרכים שבעלי עסקים צריכים לעולם האינטרנט ולא לעולם הדפוס, אמנם זה עולמות דומים ומעצבים את הגרפיקה באותם תוכנות אבל שפת העיצוב לרשת היא שונה בהחלט, משרד פרסום אינטרנט יהיה אחראי על כל השפה העיצובית של האתר לעסק, התחזוקה מבחינה עיצובית שמשתנה כל הזמן וכמובן פוסטים מעוצבים שמטרתם הכנסת תנועה לאתרי האינטרנט.

מעצבים גרפיים
מעצבים גרפיים

כמה מרוויחים מעצבים גרפיים שכר התחלתי של גרפיקאים בשוק בתור שכיר

אחד הדברים שמעניינים כל אחד לפני שהוא נכנס לעסוק בתחום כלשהוא הוא מה הוא צפי השכר בתחום, אז נגיד לכם שבתחום זה כמו עיצוב גרפי השכר הוא מאוד גבוה במיוחד לכאלה שרק מתחילים לעסוק בתחום מעצבים גרפיים מתחילים בחברות יכולים להגיע לשכר גלובלי של 12000-14000 ש”ח נטו, ככל שהמעצבים הגרפיים יהיו יותר ותיקים בתחום השכר יעלה בהתאם, האם פרילנסרים מרוויחים אותו הדבר? התשובה היא לא, פרילנסרים לרוב יעבדו עם מספר לקוחות במקביל ויספקו שירותי גרפיקה בתמחור שיכול להגיע לכמה עשרות אלפי שקלים בחודש.

דוגמה לעיצוב גרפי של קטלוג

אם ניקח קטלוג עיצוב לדוגמה שמכיל 15 עמודים הגבייה עליו יכולה להגיע ל9000- 7000 ש”ח בלבד, ככל שיש למעצבים גרפיים יותר פרויקטים במהלך החודש הרווח שלהם הוא יותר גדול. ברור שאם אתם שכירים בחברות פרסום הם יקבלו את כל הנתח הכספי ואתם תקבלו את מחיר השעתי שקבעו אתכם מראש, אבל עדיין משתלם לעבוד במשרד פרסום שנה עד שנתיים כדי לתפוס ניסיון וביטחון בתחום, אם אתם מרגישים שאתם יכולים לעבוד מההתחלה בתור פרילנסרים מהבית לא תפסידו כלום, גם בפסקאות הקודמות אנו המלצנו על השילוב בין שכיר לפרילנס ביחד, במהלך היום תעבדו בתור שכירים ושעות הפנויות שלכם תעשו עבודות עיצוביות בתשלום לגופים פרטיים או ללקוחות שונים. ככל שתעסקו יותר בתחום ותהיו חשופים לקהל תוכלו להעריך ולבנות את השם האישי שלכם.

עיצוב גרפי לדפוס או לאתרי אינטרנט מה ההבדלים

דיברנו בלי סוף על עולם האינטרנט ועל עולם הדפוס, נעשה לכם סדר קצת בעניין הזה, בסופו של דבר שני העולמות הדפוס והאינטרנט עובדים באותם תוכנות גרפיות, השוני הוא בצבעים שמתקבלים בסוף העיצוב ובמשקלים של הקבצים, על המעצבים הגרפיים לעבוד מול מתכנתים במידה והם לא למדו את מסלול תקשורת חזותית שהוא קורס בניית אתרים נוסף לאחר סיום לימודים של מעצבים גרפיים. המעצבים יספקו עיצובים גרפיים למתכנתים כגון אייקונים או גרפיקות שונות לאתר האינטרנט, עיצוב גרפי והתאמת מידות לתמונות שישבו בתוך האתר, עיצוב תמונות אווירה והתאמת השפה העיצובית לקונספט המיתוגי שלשמו מעצבים לקהל היעד, עולם הדפוס כמו שציינו עדיין ישתמש באותם כלים בגרפיקה ובאותם תוכנות העיצוב ההבדל היחידי הוא הצבעים הגרפיים של עולם הדפוס שלא תואמים את הצבעים לעולם האינטרנט, בתקופת הלימודים נלמד כיצד להתאים את השפות העיצוביות לשני העולמות וליצור הנגשה מלאה ללקוחות ולרעיונות שלהם.

מהו שכיר בעיצוב גרפי מהבית לחברות שונות – דוגמאות לעבודות מהבית בתור שכירים או במשרד פרסום

כיום כמו שכולנו יודעים לא כולם הולכים לקנות בקניון או בסופר מרקט הקרוב, חנויות אינטרנטיות שונות שמוכרות אונליין האחראים הבלעדיים של החנויות האלה הם מעצבים גרפיים, אם בעבר היו צריכים סדרנים לסידור הסחורה בחנות, היום המעצבים הגרפיים הם אלה שמסדרים את החנות עם תמונות והמחשה של המוצרים, כל חנות אונליין מאחוריה עומדים מספר מעצבים גרפיים שאחראים על כל נישה שונה בחנות, לרוב המעצבים האלו עובדים בתור שכירים והעבודה היא מהבית בלבד, עדיין הם יקבלו שכר גלובלי שנקבע מראש אבל את כל העבודה הם יעשו עם תכתובת של בעלי העסקים, זאת אחת הדוגמאות מבין מאות משרות שצצו בעשר שנים האחרונות בגלל כל השינויים הטכנולוגיים שהופכים את כולנו לכפר גלובלי קטן.

העבודות בעיצוב גרפי רק מתרבות במשך השנים

מעצבי אלבומי דיגיטל שנתונים שירותי גרפיקה לצלמים כגון הכנת מיתוג גרפי לאירועים או ביצוע של אלבומים דיגיטליים מעוצבים להנצחת האירועים,  שכירים לחברות עיצוב אתרים שצריכים לעצב אתרים ללקוחות ולגופים שונים וצריכים את השפה העיצובית שרק מעצבים גרפיים יודעים לתת אותה, מתכנתים הם לא מעצבים. עיצוב מודעות פרסומיות לחברות שיווק על בסיס יומי ועוד מאות דוגמאות של חברות, העבודות של המעצבים הגרפיים כמו שאמרנו קודם הם לא רק עיצוב לוגו או עיצוב מודעה גרפית, לכל אורך העמוד סקרנו לכם אין ספור משרות שיכולות לעניין אתכם, גם בתקופת הלימודים נחשוף אתכם לרעיונות שונים לגבי תעסוקה בעיצוב וכמובן שאתם יכולים להיות חלק מהקבוצה שלנו בפייסבוק שדרכה דלינו את כל הפרטים במאמר זה לפי מודעות הדרושים בעיצוב שמתפרסמות מידי יום ויום.

תנאי הקבלה ללימוד קורס עיצוב גרפי במכללת סולו

יש מספר תנאי קבלה ללימודי קורס עיצוב גרפי במכללת סולו ואת חלקן נסקור לכם פה, אם יש לכם רצון ללמוד את עולם העיצוב גרפי אתם כבר במקום הנכון, כדי להצליח את בתחום זה צריכים למצוא זמן לתרגל את החומר הלימודי שתלמדו עם המורים הפרטיים שלכם, בלימודים פרטיים אפשר ללמוד הרבה ולקבל המון חומר לעומת לימודים בקבוצות שלמורה אין מיקוד על כל סטודנט והיכולות שלו, במידה ואין לכם זמן לתרגול החומר יהיה לכם קשה להשתלב בתעשייה שרוצה כוח אדם איכותי לתחומה.

הסוד היחידי ללמוד את השפות ויישום חוקי העיצוב גרפי בתוכנות של חברת אדובי זה התרגול, ככל שתתרגלו הרבה את החומר הלימודי תוכלו לפנות זמן להפגנת יצירתיות, ככל שתהיו יצירתיים יותר תיק העבודות שלכם יהיה עשיר יותר ואתם תרגישו יותר מסופקים בתחום. שפה האנגלית היא ברמה בסיסית ביותר היות וכל התוכנות הגרפיות הם באנגלית טכנית, אנגלית בסיסית מאוד ונוחה להבנה, ידע בהפעלת המחשב ואת השאר התנאים לקבלה ללימודים תוכלו לקבל מיועצי הלימוד שלנו, הלימודים הם לימודי תעודה ולכן חשוב לעמוד בכל המטלות הגרפיות לכל אורך הקורס כדי לקבל תעודה מקצועית של מעצבים גרפיים רב תחומיים.

שיטת הלימודים אונליין בעיצוב גרפי מהבית איך זה עובד בדיוק

בעמוד איך לומדים אונליין בראשית האתר יש לכם את האפשרות לראות בהרחבה איך ללמוד עם מורים פרטיים אחד על אחד מהבית, בעמוד איך לומדים אונליין תוכלו לראות דוגמאות  של  שיעורים שהוקלטו במיוחד בשבילכם, בשיעור המורה מלמד סטודנט אונליין בביתו האישי תוך התחברות של המורה ישירות למחשב של הסטודנט, המורה יכול להזיז את העכבר בתוכנת הגרפיקה שנמצאת אצל הסטודנט ולשוחח איתו דרך המחשב בדיוק כמו שתוכנת סקייפ עובדת, המורה יסביר לסטודנט את מהלך התרגיל ולאחר מכן הסטודנט יצטרך להראות על ידי הדגמה איך האפקט העיצובי נעשה,.

שיעורי בית בעיצוב – הקשבה מלאה לצרכים של הסטודנט

במידה והסטודנט לא מבין את המהלכים בשיעור, המורה יסביר שוב ושוב עד שהסטודנט יבין את החומר, בסיום השיעור תקבלו שיעורי בית ותרגילים כדי להטמיע את מהלך השיעור לעומק, לכל סטודנט יש מורה אישי לכל אורך הלימודים, כמו שאמרנו קודם שיעורי הבית והתרגילים אמורים לבנות אתכם את היכולת שלכם לעבוד בצורה מקצועית ומהירה, לבנות אצלכם את החשיבה היצירתית בעיצוב. תוכלו לקבל פרטים נוספים אצל אחד מיועצי הלימוד שלנו או ליצור קשר איתנו דרך טופס צור הקשר לקבל פרטים נוספים.

לימודי תקשורת חזותית – לימודי המשך של מעצבים גרפיים לאחר סיום לימודים בעיצוב גרפי

במידה ואתם רוצים להמשיך ללמוד מסלול של בניית אתרים לאינטרנט כל המסלול של לימודים מעצבים גרפיים פלוס לימודים של בניית אתרי אינטרנט נקרא מסלול לימודים לתקשורת חזותית ומדייה דיגיטלית, אי אפשר ללמוד בניית אתרי אינטרנט ללא לימודים של עיצוב גרפי בגלל שהתוכנות לעיצוב אתרים מתבססות על התוכנות הגרפיות, במסלול לימודים של מעצבים גרפיים, כדי לבנות אתר צריכים לעמוד בדרישות של השפה העיצובית עם דגש על החוקים בעיצוב גרפי, התוכנות הגרפיות פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין הם התוכנות שאיתם מעצבים את התוכן של האתר כגון אייקונים, התאמת התמונות למידות של אתרי אינטרנט ועוד, השפה העיצובית נעשית אך ורק על ידי המעצבים הגרפיים, הטמעת האלמנטים הגרפיים בתוך תוכנות לבניית אתרי אינטרנט יהיו על ידי תוכנות לעיצוב בשילוב התוכנות להכנת האתר.

הכנה לעולם ההייטק  עיצוב גרפי לחווית המשתמש.

הלימודים כוללים הכנה ללימודי חווית משתמש וUI UX לפי חוקי HTML 5 והבנת עולם UX – UI חווית המשתמש ללימודי בניית אתר בהמשך, הלימודים כוללים את כל השלבים שצריכים כדי להקים אתר ללקוחות החל מקניית הכתובת של האתר ועד לאחסון שלו בשרתים, המעצבים הגרפיים יוכלו לאחר הלימודים לתת שירותים נוספים לחברות או לעבוד בחברות הייטק לפיתוח אתרי אינטרנט או חנויות אונליין, כל חברת הייטק מחזיקה עשרות מעצבים גרפיים כדי לעמוד בפיתוח של אפליקציות או אתרי אינטרנט המבוססים חנויות אונליין. אם אתם סיימתם לימודים במכללות אחרות בעיצוב גרפי ואתם רוצים להמשיך למסלול לימודי תקשורת חזותית במכללת סולו תצטרכו לעבור מבחני התאמה כדי לראות שאתם מתאימים למסלול לימודים זה.

קורס עיצוב שימוש באלמנטים גרפיים חיצוניים להעשרת הגרפיקה שאנו מעצבים

בתקופת לימודי קורס עיצוב גרפי נחשוף אתכם לאוסף של גרפיקות מוכנות שתוכלו לשלב אותם בעיצובים הגרפיים שתבצעו בלימודים, החל משימוש באתרים של צלמים שמאפשרים להשתמש בתמונות שלהם לרקעים וליצירת מניפולציות מכירתיות מתמונות לפרסומות, עיטורים גרפיים להוספה לעיצובים ועוד, האתרים שנחשוף אתכם בלימודים ישמשו אתכם לתקופת ההכשרה וגם לאחריה, כיום כל מעצב גרפי או גרפיקאית בעבודתם במקומות עבודה או בצורת פרילנס נעזרים בגרפיקות חיצוניות כדי להעשיר ולתת נפח עיצובי בעיצוב, בלימודים נלמד מה מותר ומה אסור לנו לעשות על פי חוקי העיצוב, נלמד את מושג הזכויות יוצרים באתרים ונוריד גרפיקות חינמיות לשימושים חוזרים לכל תבנית עיצובית שנעשה. גרפיקות מוכנות מראש הם דרך נהדרת למשוך את העין של הצופה ולהתאים את העיצוב לקהל היעד שאליו אנו מעצבים לפי הקונספט המיתוגי.

הבאת העיצוב הגרפי לדפוס – על מה לשים דגש

בתחום העיצוב גרפי אנחנו לא לבד, יש את הרעיון של הלקוח או החברה, יש אותנו המעצבים הגרפיים שמביאים את הרעיון לכדי עיצוב בתוכנות גרפיקה ממוחשבת ויש את המתכנים או הדפסים שמקבלים את קבצי העבודה שלנו, בתהליך השרשרת בעבודה עלינו ללמוד את כל הדרישות של כל הגופים שאנו מעורבים, הסיפוק הוא עצום ברגע שאתם רואים את העבודה המוגמרת שלכם מודפסת או מפורסמת ברשתות החברתיות או באתר האינטרנט, אבל חוץ מזה שאנחנו אחראים על העיצוב עדיין אנחנו חלק מתהליך העיצוב ולא כל התהליך כולו.

שליחת קבצי עבודה בעיצוב גרפי ללקוחות

לכן עלינו ללמוד במסלול קורס עיצוב גרפי כיצד להביא את הקבצים הסופיים שלנו בעיצוב בצורה הטובה ביותר לבית הדפוס או למתכנת שצריך להטמיע את הגרפיקה שעיצבנו באתר האינטרנט. לרוב אלו נתונים טכניים שנצטרך להטמיע בתוכנות הגרפיות בצורה הכי יבשה שיש אבל גם לתהליך העיצוב גרפי בהתחלה יש משמעות חשובה לאיך הקובץ יראה, מומלץ לרוב לדעת לאן הולך הקובץ אם לבית הדפוס או לעיצוב לרשת או גם וגם, בלימודים נחשוף אתכם לכל הבקשות שיכולות להיות מבתי הדפוס או המתכנתים כדי לעמוד בדרישות העתידיות שתקבלו.

טיפוגרפיה ותורת האות – הסוד להצלחת העיצוב הגרפי

שילוב של סוג הפונט – כיתוב לתוכן של המודעה, בכל עבודת עיצוב גרפי לא נוכל להשתמש בכל סוג של פונט שאנו רוצים, ההתאמה של תוכן העיצוב לפרסומת חייב להיות בסנכרון מלא, בהכשרה המקצועית של המעצבים גרפיים נעבוד אתכם על המושג טיפוגרפיה וכיצד לשלב את הסגנון בצורה הכי טובה שיכולה להיות בהתאם למסרים שאנו רוצים להעביר לקונספט העיצוב, נלמד כיצד להוריד פונטים חינמיים ואיך להשיג פונטים איכותיים ממאגרים שונים בהתאם לזכויות היוצרים של יוצרי הפונטים, בתוכנת אילוסטרייטור נלמד כיצד ליצור פונטים משלנו, נלמד לבנות ולצייר את האות איך שאנחנו רוצים עם מגע של יצירתיות על ידי יצירת קווים וצורות ושילוב הכיתוב לטיפוגרפיה מדהימה.

יצירת פונטים אישיים – פיתוח סגנונות עיצוב דוגמאות

אחד העיצובים הכי מהנים בתקופת הלימודים זה ליצור טיפוגרפיה משלכם, על ידי תוכנת אילוסטרייטור נלמד כיצד לעבוד עם כלי העט שדרכו נוכל לעבוד ולצייר לנו סגנון גרפי של אות משלנו, אתם לא צריכים להגיע עם שום רק בציור – על כך נרחיב בפסקה הבאה, סגנונות הפונטים שאתם תראו ברשת הם אדירים בשפה האנגלית וגם בשפה העברית אבל לפעמים נרצה לבנות פונט מיוחד במיוחד עם מדובר בעיצוב לוגו או משחק של האות ליצירת לוגו עיגולי או מתוח עם גרפיקה שמתחברת, בהכשרתכם תלמדו את כל הטכניקות העיצוביות עם דגש על טיפוגרפיה ומשחקים של אות וצורה יחד. לרוב כיתוב שנעשה בצורה ידנית דיגיטלית במחשב יהיה לעיצוב לוגו מקצועי או לפי בקשת לקוחות, תוכנת אילוסטרייטור נחשבת כיום לתוכנה מספר אחת בתחום הציור הדיגיטלי והיא הופכת לכל מעצב גרפי או גרפיקאית את החיים לקלים בעת בניית משקלים של פונטים בצורה אישית הכל בהתאם לטיפוגרפיה שאנו רוצים להתאים לקונספט העיצובי.

עיצוב גרפי קורס
עיצוב גרפי קורס

עיצוב גרפי – ציור דיגיטלי ואיור גרפי לעסקים

מעצבים גרפיים בלימודי קורס עיצוב גרפי למתחילים לא צריכים להיות ציירים דיגיטליים כי תחום הציור הדיגיטלי הוא נישה בתוך העיצוב גרפי, אף אחד לא צריך לבוא עם שום רקע בציור או משהו שקשור לציור דיגיטלי, בלימודים נלמד איך לשחזר גרפיקות מאוירות נפתח את היצירתיות ונלמד לבנות גרפיקות שהמטרה שלהם היא בניית תדמית עסקית על ידי גרפיקה מצוירת כגון לוגואים מצוירים או יצירת סגנון פונט אישי משלכם,התרגילים שתקבלו בתקופת הלימודים יגרמו לכם לצייר בצורה עצמאית כל איור שרק תרצו לפיתוח היצירתיות והחשיבה המרחבית, לדוגמה לוקחים תמונה של פרפר ומציירים מעליו כדי לתפוס את כל הקווים שמקיפים את הציור שאנו רוצים לבצע, דוגמאות רבות שתקבלו בתרגילים בעיצוב יאפשרו לכם להבין איך מעצבים גרפיים בונים כל גרפיקה מצוירת בקלי קלות אז יש למה לחכות.

עיצוב גרפי תחשיב – תמחור גרפיקה – מחירונים

כמה עולה לעצב לוגו או להכין מודעה גרפית, איך לתמחר את העיצוב כולל הדפסה ללקוח ועוד אין ספור שאלות שיעלו לכם בתקופת הלימודים, מעצבים גרפיים לרוב מתמחרים כל אחד איך שהוא רוצה את העיצוב במידה שהם פרילנסרים, אמנם יש אין ספור מחירונים של תחשיב ותמחור של גרפיקאים, על המעצבים הגרפיים לדעת כיצד להעריך את עצמם מבחינת עבודה וחישוב של זמן עבודה לפי העיצוב הגרפי שהם מקבלים לבצע, במהלך הלימודים נביא לכם רקע מקיף מה מקובל בשוק וכיצד לתמחר את הגרפיקה שאתם מבצעים, במידה ואתם הולכים לעבוד בתור שכירים תוכלו לראות בפסקאות הקודמות את הצפי של השכר ולרוב התמחור של העיצובים גרפיים שתבצעו יהיו על פי מה שהמשרד שאתם עובדים עבורו קבע.

תחשיב של הפקות עיצוב גרפי לדפוס

אין ספק שאם אתם מתחילים לעבוד בתור מעצבים ורוצים להיות פרילנסרים מומלץ לקחת מחירים זולים יותר לעומת הוותיקים בתחום כדי לאסוף לכם מאגר לקוחות משלכם, לאחר שאתם תפסתם לכם נישה של לקוחות תוכלו לאט לאט להרים את המחירים והעלויות שלכם בעיצוב. במידה ואתם אחראים על הדפוס עליכם לתמחר את העיצובים יחד עם עלויות ההדפסה, לרוב בתי דפוס יביאו למעצבים גרפיים מחירים נוחים היות והם יודעים שמעצבים גרפיים מרוצים ידפיסו במקום שנוח להם מבחינת עלויות גרפיות.

פרויקט גמר מיתוג גרפי – תוספת לתיק עבודות בעיצוב רב תחומי

פרויקט מיתוג גרפי הוא רק חלק מתיק העבודות שלכם בלימודי קורס עיצוב גרפי, אמנם תעצבו גרפיקות גם לתחום העיצוב גרפי רב תחומי, במסגרת הלימודים תתבקשו גם לבצע תהליך מיתוג לעסק מההתחלה ועד הסוף, נבחר יחד עסק ונחליט מהם כל הדברים שהעסק הזה צריך כדי למתג את עצמו החל מעיצוב לוגו, ניירת משרדית, עיצוב אריזה או כל דבר אחר שהעסק צריך, נלמד מהם החוקים המתאימים ביותר לעיצוב ונחקור את השוק של אותו נושא שאתם רוצים לעצב עבורו.

מה בודקים בלימודי עיצוב

נבדוק מה מקובל ומה לא מקובל לעשות לעסק שאתם מעצבים עבורו, נבדוק מהו קהל היעד שזה בעצם הדבר הכי חשוב בעת בניית תהליכי מיתוג גרפי, לכל קהל יעד יש את הצבעים והדברים שעובדים או לא עובדים בעת פרסום גרפיקה מכירתית למטרות שיווק ופרסום. תורת הצבעים הנלמדת במסלול עיצוב גרפי נחשבת לדבר הכי חשוב בתקופת ההכשרה, לפני שמתחילים לעצב עלינו לבחור תחילה מהם הגוונים שמותר לנו לעצב ומה לא כדאי לנו לעשות כדי לשמור על תדמית ובניית המותג בצורה נכונה ועכשווית.

לימודים מעצבים גרפיים בצורה אישית אחד על אחד היעילות

בנימה אישית נכתוב לכם שכיום אחוז גדול מהסטודנטים שלומדים כרגע במכללת סולו כבר למדו במקומות אחרים את תחום העיצוב גרפי וכשלו, אחוז גדול מהסטודנטים בא ללמוד שוב את התחום מההתחלה ועד הסוף כי הרגישו שלא קיבלו מספיק את מה שהם היו צריכים כדי להיות מוכנים לשוק העבודה.
לא לכל אחד לימודים בקבוצות  מתאים מכל מיני סיבות, יש כאלה שהמורה איטי להם מידי או מהיר מידי, נסיעות ארוכות ללימודים או אי עמידה בלוחות הזמנים של הכיתה יוצר מחסור בחומר לימודי ואז אתם מרגישים שאיבדתם את זה, לחץ כיתתי ואי עמידה בקצב של הקבוצה מוביל לחוסר שביעות רצון, ענף כה גדול כמו עיצוב גרפי יכול בהחלט לפתוח לכם דלתות בתעשייה ובשוק העבודה הכל תלוי באין ספור גורמים שאתם צריכים לקבל בתקופת הלימודים.

יתרונות לימודי עיצוב גרפי אחד על אחד

להיות מעצבים גרפיים על ידי לימודים בקבוצה לא יכול בדרך כלל לתת לכם את כל הכלים שאתם צריכים כדי להיות מקצוענים בשוק, בלימודים אישיים אחד על אחד נוכל לתת לכם את כל הכלים שצריכים בעיצוב גרפי רב תחומי והדגש הוא לאפשר לכם לא להיות מוגבלים בנישה אחת אלה לפתוח לכם אפיקים נוספים לתעסוקה עם חשיבה מרחבית לכל השינויים בטכנולוגיה שעומדים להשתנות כל יום, נוכל לראות את זה במדיה החברתית פייסבוק ששינתה את התפיסה החשיבתית לכולם.

העברת מידע בצורה מהירה ועוד אין ספור גורמים. לימודים אונליין יוצרים נוחות, חופש פעולה, אפשרות לכל אחד ללמוד ללא תלות במקום המגורים, התחום נחשב לרווחי מאוד למי שרוצה להשתלב במהירות בתחום זה. נסכם ונגיד שמי שמחובר לעולם זה יודע שתחום העיצוב הגרפי נחשב לאחד התחומים המרתקים והרווחיים ביותר, אחד המקצועות המספקים והוותיקים ביותר שיודע לשמור על עניין מאתגר ביותר.

מומלץ לברר את תנאי הקבלה לימודי עיצוב גרפי  בבית הספר – יש לשוחח עם יועצי הלימודים בטלפון: 03-6202111 או השאירו פרטים בטופס צור הקשר על תנאי הקבלה למסגרת לימודי תעודה.