לימוד עיצוב גרפי

לימוד עיצוב גרפי 2017-09-03T15:45:06+00:00

לימודי עיצוב גרפי
ללמוד להיות מעצבים גרפיים עם המורה הפרטי/ת שלך אחד על אחד מהבית!!

הדרך שלך לתעודה מקצועית מעצבים גרפיים מקצועיים” מתחילה במכללת סולו לימודים אונליין אחד על אחד עם מורים פרטיים.

לימודים בצורה אישית אחד על אחד יבטיחו לך לקבל את כל החומר שנחוץ היום בעולם העיצוב גרפי. לימודים פרטיים ידועים כלימודים הכי איכותיים שיש עם אחוזי הצלחה של 100% נוכל להצעיד אותך קדימה לשוק בעיצוב גרפי. קורס גרפיקה ועיצוב למיתוג עם קשר לאיור וציור עסקי יוטמעו תהליכי התמקדות בתכונות הקו, צורות, מרחבים, תראו כיצד האלמנטים הגרפיים מודפסים לאחר עיבודם בתוכנות לגרפיקה לצורך המחשה ויזואלית להעברת רגשות ומסרים שונים. במהלך ההדרכה תחשפו לעיצוב מודעות, מגזינים, עיתונים, עיצוב גרפי לחברות שונות, ניירות מכתבים, ספרים, אריזות ועוד. הלימודים יכולים להתקיים ראשון עד שישי, בוקר, ערב, ערב מאוחר, צהריים.

מספר נקודות שיביאו את הסטודנט להישגים טובים בתחום מסלול עיצוב גרפי  תעודה מעצב גרפי – ממתג עסקי:

 • תרגול והכנת שיעורי בית, ביצוע מטלות ופרויקטים בעיצוב חלק בלתי נפרד להצלחת התלמיד בלימודים.
 • חשיבה יצירתית, איך לחשוב כמעצבים גרפיים, שאיבת יצירתיות, לימודי חוקי תורת העיצוב הגרפי והשלכה בתוכנות העיצוב.
 • הטמעת תהליכי עיצוב ותורת הצבעים והמשמעויות, תמונה, שילוב של תמונה וטקסט, איזון גרפי, תיאום בין תמונה לאלמנטים וקטורים, חלל לבן והחשיבות בעיצוב הגרפי.
 • איזון גרפי סימטריה בגרפיקה ממוחשבת, סידור של אלמנטים בדף, איזון ויזואלי בהתאם לאלמנטים נוספים כדי לתפוס את העין של הצופה.
 • קרבה לאלמנטים גרפיים אחרים, הקשר והתחושה שהמרחקים בין האלמנטים מעבירים, ולתת חשיבות לאלמנט שאליו אנחנו רוצים להעביר את המתבונן.
 • טקסטים וטיפוגרפיה, בחירת מיקום טוב לטקסט תאפשר לזרימה ויזואלית של טקסט וגרפיקה המפוזרת לאורך כל הדף שלנו, דינמיות בין הטקסט לתמונה והקשר בין הטקסט לתמונה.
 • עקביות וסדר יאפשרו לסטודנט לעצב בתוכנות הגרפיקה עיצובים שיתנו מראה אחיד עם איזון גרפי ויזואלי כל זאת כדי לשמור על סדר בגרפיקה ואמינות חזותית.
 • צבע לבן ומרווחים ויזואלים המאפשרים להעביר בקלות את משמעות האלמנט הגרפי, כשאלמנט גרפי מוצג עם מרווחים לבנים נתפוס את עין המתבונן להתמקדות במוצר.
 • תעודת הלימודים מותנת בביצוע כל תהליכי הפרויקטים המתקבלים בלימודים ופרויקט סיום לתיק עבודות.
 • לימודי עיצוב גרפי תנאי קבלה לבית הספר להכשרת מעצבים גרפים הינו התחייבות לביצוע מטלות ושיעורי בית, ידע בהכרת המחשב בצורה בסיסית.
 • סרטון קצרצר בתחתית העמוד המסביר כיצד ניתן ללמוד אונליין מהבית לימודי עיצוב גרפי, תוכלו להרחיב ולראות כיצד ניתן ללמוד מהבית בקטגוריה שיטת הלימודים אונליין.

להכיר את הטכנולוגיה בקלות של לימודי עיצוב גרפי

אלו המעוניינים ללמוד מקצוע חשוב בחייהם יכולים לעשות זאת דרך המחשב האישי שלהם מהבית מבלי להטריח את עצמם להגיע למוסד הלימודים. מדובר בשיטה קלה מאוד ליישום מאחר וכיום הטכנולוגיה מתקדמת מאוד ודואגת לא להקשות על מי שמעוניין ללמוד בעזרת המחשב אחד על אחדבצורה ממוקדת.
בתחום הגרפיקה אנו יכולים לראות כיצד בעזרת הטכנולוגיה של היום לימודי תעודה מעצבים גרפיים הם דבר שקל לבצע אותו. ללמוד מקצוע טכנולוגי מהבית מעולם לא היה קל יותר, כך שרבים מאלו שהבינו את היתרונות הגלומים במהלך שכזה לומדים דרך הבית ואינם מתעסקים בנושאים כמו תחבורה, אוכל, הוצאות מיותרות, וכד‘.

לזכות במעקב צמוד ואיכותי במסלול לימודי עיצוב גרפי

על התלמידים לזכור שתמיד לימודי עיצוב גרפי המועברים בצורה רצינית ומתקדמת יכולים להעניק לתלמיד את היתרונות שלהם יזדקק כשיבקש להתקבל למקום עבודה מסוים. לכן מוסדות לימוד מובילים עושים הכול בכדי להעביר את חומרי הלימוד בצורה טובה, ובוודאי שלא פחות מזו המועברת בכיתות הלימוד השונות במסגרת מוסד הלימוד עצמו.
לימודי עיצוב גרפי איכותיים הם כאשר זוכה התלמיד ליחס אישי ולמעקב צמוד אחר כל פעולה שלו. בית הספר סולו הוא מהמובילים בתחום של לימודי עיצוב גרפי בכלל ולימודים כאלו המועברים בצורה מקוונת אונליין מהבית בפרט. הדגש על בדיקת התלמיד ועל היותו של המדריך המקצועי זמין וערני לכל צרכיו, הם אלו המאפשרים לימוד איכותי.

מדובר בשיטה עם ניסיון מוכח ומוצלח כשסטודנטים לומדים קורס עיצוב גרפי אחד על אחד מצליחים לבצע תיק עבודות מקצועי יותר

למרות שעולם האינטרנט אינו כזה שמהווה חלק מחיינו שנים רבות, הרי שהתקדמותו המהירה והעצומה כל כך הביאה לכך שנראה כאילו אנו משתמשים ברשת כבר עשרות שנים. רבים גם חושבים כיום כיצד הסתדרנו ללא רשת האינטרנט בעבר. מוסדות לימוד איכותיים שמשתמשים ברשת בחכמה מציגים גם ניסיון רב וחשוב.
לימודי תקשורת חזותית המאפשרים לרכוש מקצוע טכנולוגי מהבית הם אבן יסוד בבית הספר סולו, והניסיון שמוסד לימודים זה צבר בתחום הוא רב וחשוב. בעזרת הניסיון כל סוגי ההדרכות המועברים על ידי בית הספר סולו בצורה מקוונת הם כאלו שכבר נבחנו לא מעט ושופרו בכדי ליצור עבור התלמיד מערך מסודר ומתקדם.

 לימודי קורס עיצוב גרפי המחשב במקום ספסל הלימודים בעיצוב

נראה כי קשה יהיה לרבים לסרב ללמוד מהבית, כך שלא יצטרכו לקום מוקדם, להתלבש בצורה מיוחדת, לנסוע ברכבם או בתחבורה ציבורית, ולהגיע בשעה קבועה אל מוסד הלימודים. אפשרויות ללימוד מהבית זוכות להצלחה רבה בקרב תלמידים של מקצועות שונים ברחבי עולם כולואין ספור תחומים בלימודים במדינת ישראל שניתן לבצעם על ידי למידה מהבית, ויש לא מעט תלמידים שממש ברגע זה נמצאים מול מדריך מיומן הנמצא מצדו השני של המחשב ומסביר כיצד לבצע פעולות שונות בכדי ליישם אלמנטים בתחום. נראה כי ספסל הלימודים הפך לכיסא המחשב בכל הקשור לצורת הלימוד.

במהלך לימודי עיצוב גרפי חוסכים בהוצאות מיותרות

לא נפתיע אף אחד אם נצביע על כך שהאפשרות ללמוד לעצב מהבית היא אפשרות שיכולה גם לחסוך לכל אחד לא מעט כסף. אנו מכירים את עלויותיהן הגבוהות של אמצעי התחבורה השונים בישראל ולכן אם נצרף אותן להוצאות על אוכל, בגדים, וכיו‘, נראה כי ללמוד אונליין הם בעלי עוד יתרון נוסףלא משנה מה מצבנו הכלכלי בתקופה מסוימת, מאחר ואף אחד מאיתנו לא מעוניין לזרוק את כספו לחינם, כך שבכל מקום שבו ניתן לחסוך בצורה רצינית יש מקום לבדוק את האפשרות לכך ולבצע מהלך שגם יתרום לחיסכון הכספי אך גם יהיה מספיק איכותי בכדי שלא יפגע חלילה במטרות שאנו מציבים לעצמנו.

קורס עיצוב גרפי זוכים לתוצאות מעולות

כל שיטת לימוד לדוגמה קורס פוטושופ חייבת להיות כזאת שתציג תוצאות רציניות אחרת לא משנה כמה כסף חסכנו כשהשתמשנו בה. לימודים והדרכות שיהיו זולים (בשל כל מיני סיבות) אך לא יהיו איכותיים, לא יתרמו לנו דבר. בית הספר סולו מאפשר ללמוד לעצב מהבית כשהוא מביא כל תלמיד לרמה גבוהה בדרך לרכישת מקצוע חדש.

לימודים כאלו המועברים בצורת אונליין עם מורה צמוד אונליין אחד על אחד כשהתלמיד נמצא בביתו, הם לימודים שלא משנה צורת העברתם אלא התוצאה הסופית המעולה שאליה הם מסייעים לכל תלמיד להגיע כמו תיק עבודות איכותי שיפתח דלתות. מבחן התוצאה הוא זה שמצדיק לימוד מהבית בשיטת בית ספר סולו.
מכללת סולו תכשיר אתכם לתיק עבודות איכותי לקבלה לעבודה במשרדי פרסום, גרפיקה רב תחומית, עיצוב לחברות אתרי אינטרנט או עבודת פרילנס מהבית. ברשותנו קבוצה הכי גדולה בפייסבוק של מעסיקים ששואבים מעצבים טריים ופותחים להם דלתות לעבודה מהבית או במשרדי פרסום, תוכלו להציץ בה בתפריט העליון של האתר ישנו חיבור לקבוצה. במסגרת הלימודים תלמדו את חוקי העיצוב הגרפי בתוכנות כגון: פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין, תבנו יחד עם המורים הפרטיים תיק עבודות בעיצוב כתנאי היחידי להתקבל למקומות עבודה בתחום הזה, כיום מקומות עבודה מעדיפים תיק עבודות מאשר תעודות, תעודות יעידו איפה למדתם, אך לא יפתחו לכם דלתות בעולם העיצוב הגרפי. במסגרת הלימודים תעבדו כל הקורס בעיצוב על תיק העבודות שלכם. בסיום הקורס תהיו זכאים לתעודת מעצב/ת גרפית.

 תנאי קבלה לימודי עיצוב גרפי  – יש לשוחח עם יועצי הלימודים בטלפון: 03-6202111 או השאירו פרטים בטופס צור הקשר על תנאי הקבלה למסגרת לימודי תעודה