ללמוד לצייר דמויות

//ללמוד לצייר דמויות

אם החלטתם ללמוד לצייר דמויות כנראה שיש לכם נגיעה לאומנות ונגיעה לאנשים. ציור דמויות הוא אומנות לכל דבר, היכולת להוציא מכל דמות את מה שהיא משדרת, היכולת להפיק ממנה איזו שהיא תחושה הם יצירה של ממש. ציור דמויות או בשם המקצועי – ציור פורטרטים הוא עבודה מורכבת, עבודה שדורשת לא מעט סבלנות ולא מעט זמן. אם עד היום ציור דמויות היה יכול להתקיים רק באופן פיזי מה שאומר שהייתם צריכים שהאובייקט יהיה מולכם בכדי שתוכלו לצייר אותו בין אם זה בן אדם אמיתי ובין אם זה תמונה שלו, הרי שהיום עם תוכנת אילוסטרייטור אפשר לעשות את זה הרבה יותר בקלות והרבה יותר במהירות, וכמובן גם ברמה מקצועית גבוהה יותר. ציור דמויות עם אילוסטרייטור מאפשר עבודה נוחה יותר ובסופו של דבר גם תוצאה מרשימה יותר.

העתקת דמויות באילוסטרייטור

ללמוד לצייר דמויות

אילוסטרייטור מאפשרת לכם להעתיק דמויות שלב אחרי שלב ולצייר אותן בצורה מקצועית וייחודית. היא מאפשרת לכם לייבא תמונה של האובייקט אותו אתם רוצים לצייר, ולהפוך את התמונה באמצעות כלים שונים לציור של ממש. אתם גם יכולים להציב את התמונה מולכם ולצייר אותה לאט לאט ולהפיק ציור מדהים. אילוסטרייטור היא תוכנה שמאפשרת עבודה מדויקת על קוים ועל אלמנטים שונים, תוכנה שמאפשרת לכם גם לטעות בלי להצטרך להתחיל את הכול מחדש. אילוסטרייטור היא תוכנה מקצועית שטובי הגרפיקאים עובדים עמה ולא רק…

הסוד של הקריקטוריסטים…

ללמוד לצייר דמויות יכול להיות גם ללמוד לצייר קריקטורות. קריקטורה היא ציור של דמויות או אלמנטים אך ציור עם אמירה אישית. זה אומר שאם רוצים לצייר דמות מפורסמת אך להוסיף לה איזה שהוא נופך מסוים, עם קריקטורה ניתן יהיה לעשות את זה. אם ציור דמויות מעניין אתכם אתם יכולים לקחת את זה עוד צעד אחד קדימה וללמוד גם לצייר קריקטורות. מה תוכלו לעשות עם קריקטורות? אין סוף דברים… תוכלו לצייר קריקטורות של חברים ובני משפחה ולתת להם אותן באירועים מיוחדים, תוכלו לצייר קריקטורות עבור עיתון או אתר אינטרנט ולהרוויח מכך, ותוכלו גם סתם לעצמכם לעשות עבודות מעין אלו, עבודות מרתקות וכיפיות.

הכול על תוכנת אילוסטרייטור

אילוסטרייטור היא תוכנה מבית חברת אדובי, תוכנה שאמורה לתת מענה איפה שפוטושופ לא יכולה לתת. אילוסטרייטור היא תוכנה וקטורית מה שאומר שהיא לא עובדת על פיקסלים ולכן ניתן להגדיל באמצעותה אלמנטים שונים כמו גם להדפיס בכל גודל שרוצים בלי לפגוע באיכות. אילוסטרייטור היא תוכנה שנמצאת בשימוש אצל גרפיקאים וכל מי שעוסק בתחום, ואם אתם רוצים ללמוד לצייר דמויות היא התוכנה שאתם צריכים להכיר. עם עבודה נכונה ולימוד שלב אחרי שלב, כמו גם תרגול של הכלים שבתוכנה, תוכלו לצייר ציורים לא שגרתיים ולהפיק עבודות מיוחדות.

 

2019-08-04T22:12:54+03:00