מדפסות ככלי הכרחי למעצבי גרפיקה המתחיל

//מדפסות ככלי הכרחי למעצבי גרפיקה המתחיל

 

רוב האנשים, בין אם הם בעלי משרד קטן משלהם, או עובדים במשרד מכל סוג, נוהגים לעבוד עם ציוד משרדי כלאחר יד. לא כולם “רגישים לסביבתם” ואולי לא יבחינו בחשיבות הציוד ההיקפי המאבזר את המשרד, לפחות עד שהמחשב נתקע, או כשנגמר הטונר במדפסת, או למעשה בכל מצב של חוסר אונים.

לעומתם, מעצבים, או כל מי שעליו לעסוק בגרפיקה, שרטוט, צילום וכיוצא בזה, יש להניח כי ישקיעו לא רק בהחלטה המכרעת איזו מדפסת צבע תשרת אותם נאמנה, כי אם גם מי יהא ספק השירות שיעמוד לרשותם גם בשעות הקטנות של הלילה, ויציל אותם בעתות משבר.

גם אתם, אם החלטתם ללמוד עיצוב גרפי או לימודי גרפיקה, ודאי הספקתם להבין את הרגישות שנעוצה בבחירת הכלים והעזרים שלכם, אשר ישמשו אותכם הן במהלך תקופת הלימודים, בניית תיק העבודות, והגשת עבודות בעתיד הקרוב, ללקוחות פוטנציאלים. אינכם יכולים להרשות לעצמכם, שלא לעמוד בזמנים אליהם התחייבתם במעמד סגירת החוזה, או מועד הגשת עבודה, למטרת ציון גבוה. הרי מילת המפתח החשובה מכל לגבי מעצבים גרפיים, המושחים בעכבר, וגרפיקאים בכלל, היא שקדנות, דיוק ותשומת לב לפרטים הקטנים.

לא די בבחירת תוכנת עיצוב מהפכנית, או ברעיונות נהדרים ועזות מצח- אם אין ברשותכם מדפסות חכמות, אמינות, שיבטיחו להוכיח את איכות עבודתכם וניקיון כפיכם, הרי שעבודתכם לעולם לא תיצור הד וכותרות.

מדפסות ככלי הכרחי למעצבי גרפיקה המתחיל

 

מדפסות צבע איכותיות- למה כדאי להשקיע?

אם אין לכם צורך במדפסת צבע, ורוב ההדפסות שלכם מסתכמות בהדפסה בשחור לבן, של מסמכים, ניירת, חוברות צביעה לילדים, ושאר ירקות- לכל אותם אנשים עם צרכים “סטנדרטיים” לא נמליץ על מדפסות צבע איכותיות, שהן יקרות יותר גם בתחזוקה שלהן (מחסניות צבע ותחלופה שוטפת), ובעלותן המקורית. לא כך באשר למי שעוסק בעולם הגרפי, ושיש לו צורך מהותי בהדפסה בצבע ובהדגשת תבליטים, פוטו שופ וכל הרלוונטי לתחום הגרפיקה. למעשה, לא ניתן לשער כי מומחה בעל שם, גרפיקאי או מעצב גרפי, לא יתהדרו במדפסת צבע מהמתקדמות ביותר שיש לשוק הקמעונאי להציע.

עם זאת, כדאי מאוד להתייעץ עם מומחה בתחום עיצוב גרפי וכן לקבל המלצות אודות היצרן, הספק, ונותן התמיכה והשרות במסגרת אחריות המוצר, בטרם הרכישה הגורלית.

הדפסה נעימה.

2019-08-04T23:40:17+03:00