מדריך בנייה והכנת מסגרות בפוטושופ בחינם איך לעצב איך להשתמש בפוטושופ לתיק עבודות בעיצוב גרפי 

//מדריך בנייה והכנת מסגרות בפוטושופ בחינם איך לעצב איך להשתמש בפוטושופ לתיק עבודות בעיצוב גרפי 

הכנו במיוחד בשבילכם מדריכים מדהימים על בניית מסגרות בתוכנת הפוטושופ, בסרטונים תוכלו לראות כיצד מעצבים גרפיים חושבים, סרטונים מדהימים ליצירת אפקטים בצורה מאוד מאוד פשוטה בכמה הקלקות פשוטות, השימוש בעיצובים בסגנון כזה מתאים למספר אפיקים של עיצוב החל מעבודה של מודעות שיווקיות כדי לתת דגש לתמונה מסוימת על פני מסר אחר או הכנת אלבום תמונות דיגיטלי לתחום הצילום עם תחושה של מריחה. במאמר זה נסקור את השינויים הטכנולוגים שיצרו מחסור בכוח אדם של גרפיקאים ומעצבים, ונספר לכם על המהפך שהולך ומתרחש בקרוב.

האם אני יכול להיות גרפיקאי רק מידיעת תוכנות הגרפיקה והעיצוב?

כדי להיות מעצבים גרפיים או גרפיקאים שעובדים בשוק תצטרכו לא רק לדעת להשתמש בתוכנות גרפיות, במסגרת לימודי עיצוב תצטרכו להשקיע בלימוד יסודות העיצוב גרפי ושמירה על חוקים בעיצוב, חוקים בעיצוב נלמדים במספר דרכים במסגרת ההדרכה, חלק מהנושאים מיושמים בתוכנות הגרפיות כדי לבנות תיק עבודות גרפי שישאיר כל בעל עסק או לקוח עם מחשבה של מה עומד מאחורי העיצוב שאתם עושים. ככל שתיק העבודות שלכם יהיה עשיר יותר רק יהיה לכם יותר קל להתקבל למקומות עבודה, לצערנו היום לעומת העבר תעודות כבר לא פותחות דלתות בתחום הזה של עיצוב וגרפיקה ממוחשבת, מה שיפתח לכם דלתות זה אך ורק תיק עבודות מקצועי. בדיוק אותו דבר כשאתם הולכים למסעדה או לאכול בחוץ, לא ממש מעניין אתכם מה התעודה שיש לטבח או לשף שהכין את האוכל, אם טעים לכם ואתם מרוצים אתם תחזרו שוב לאכול באותו מקום, אם לא טעים לכם אתם לא תחזרו, אותו דבר בעולם העיצוב גרפי, אם יש לכם תיק עבודות מקצועי יהיה לכם יותר קל להשתלב במקומות עבודה.

למה הדרישה למעצבי גרפיקה בשנים האחרונות רק גוברת?

בשנים האחרונות כולם רואים איך הטכנולוגיה בעצם משתנה מיום ליום, אם עד לשנים האחרונות מעצבים גרפיים היו עובדים בעיקר לתחום הדפוס היום כבר הכל השתנה, השינוי הטכנולוגי יצר מהפך ונטישה של מעצבי גרפיקה מעולם הדפוס לעולם האינטרנט, המשרות שנוצרו והדרישה של עולם ההייטק של מעצבים גרפיים רק עולה ועולה, אין ספור קבוצות נפתחו בפייסבוק למציאת כוח אדם מקצועי שייתן מענה לתחום הזה, גם אנחנו פתחנו קבוצה בפייסבוק למדור דרושים שתוכלו בקישור הזה להצטרף, כיום הקבוצה של מכללת סולו הנה הקבוצה הכי גדולה ברשת לאיתור כוח אדם בתחום, קרוב ל 12000 מעסיקים מחפשים כוח אדם שייתן להם מענה בתחום עיצוב ובניית אתרים לאינטרנט, עיצוב גרפי ופיתוח לאפליקציות, אמנם לא צריך לדעת תיכנות ושפות מיוחדות רק בכדי להתקבל למשרת הייטק נחשקת, לעתים תצטרכו לדעת רק תוכנות לעיצוב גרפי עם ידע בעיצוב ותיק עבודות מקצועי כדי להיות חלק מהתעשייה שמכניסה ומפרנסת מעצבים גרפיים בצורה יפה, תוכלו דרך הקבוצה שלנו להתחבר למדור דרושים בפייסבוק. לקראת השינויים שהולכים להיות לקראת 2018, שעוד רשתות חברתיות הולכות להיפתח, מצב זה יאפשר לבעלי עסקים לפרסם ולמתג את עצמם בצורה חינמית, ככל שיש עוד מקומות שמאפשרות לבעלי עסקים לפרסם כך יהיה יותר ויותר עבודות למעצבים גרפיים, אין ספק שהשינויים דופקים לכולנו בדלת ויוצר משרות רבות בתחום לעבודה מהבית. השוק צמא לידיים עובדות איפה אתם נמצאים בתמונה?

חלק מעבודות לתיק עבודות של סטודנטים מסלולי תקשורת חזותית שנעשו לאחרונה להתרשמות:

להיות גרפיקאי רק מידיעת תוכנות הגרפיקה והעיצוב

2020-08-02T22:02:18+03:00