מדריך לכתיבת טקסט בפוטושופ

מדריך לכתיבת טקסט בפוטושופ מטרתו לתת ידע בסיסי  ועקרוני איך להשתמש בכלים של הטקסט בתוכנה כאשר נרצה לעצב ולהוסיף טקסט לעיצוב שלנו בכל מיני דרכים שונות ומגוונות. כאשר אנחנו רוצים להשתמש בטקסט יש לנו את ה text tool   כלי הטקסט נמצאים בסרגל הכלים שמאלה בתוכנת הפוטושופ הכלי משמש לעריכת טקסטים והזנתם על ידי לחיצה על מסך המחשב וכתיבת הטקסט על ידי המקלדת תוך כדי  יצירת מסגרות טקסט ושימוש בכלי הטקסט לכתיבה. הוספת טקסטים על תמונות על ידי פתיחת שכבה חדשה שהסימן שלה באות t .

איך כותבים טקסט בפוטושופ?

כאשר אנחנו מתכוונים לרשום טקסט דרך הפוטושופ ישנם כמה דרכים שאנחנו נלמד לעשות , אנחנו נלמד לפתוח את חלון הטקסט ולערוך את הטקסט עצמו ואפילו לעלות תמונות ולשלב טקסט דרכם בקובץ. אנחנו מעבדים את הטקסט בפוטושופ מבחינת הגדרות נכונות וסגנון ובוחרים את הפונט שנרצה להשתמש את הצבע את הגודל של הטקסט ואת הסגנון הטקסט שנרצה לעשות בו שימוש. כלי הטקסט משמש אפקטים שמראים קצוות טקסטים חלקים ויפים. כלי שימוש חשוב בעבודה על טקסט בפוטושופ הינו הוספת אפקטים ושקופיות על הטקסט עצמו קיימים שלל אפקטים שונים שניתן להיעזר בהם לכול עיצוב. ישנם כמה שיטות לכתיבת טקסטים בתוכנה, את הפונטים אנחנו רושמים בעברית וגם יש שיטה של היפוך טקסטים בקובץ. ישנן סגנונות שונים של טקסטים כמו טקסטים של תלת מימד וכל מיני אפקטים שונים ומגוונים שמוסיפים לטקסט עצמו.
כתיבת טקסט בפוטושופ שיעזרו לנו להשתמש בתוכנה בכלים של הטקסט

היכן נמצא מדריכים לכתיבת טקסט בפוטושופ?

דרך מנועי החיפוש של האתר הזה נוכל למצוא מאגר מלא של מדריכים בנושא כתיבת טקסט בפוטושופ שיעזרו לנו להשתמש בתוכנה בכלים של הטקסט כדי לערוך את הטקסט על תמונות ולהוסיף אפקטים וצורות שונות. כל המדריכים הם חינמיים לחלוטין  ועוזרים להרחיב את הידע בנושא באופן מפורט כדי שנוכל לעשות שימוש בתוכנה על ידי מה שאנחנו לומדים דרך המדריכים עצמם. את כמות המדריכים שקיימים ברשת הם מנוהלים על ידי מעצבים גרפיים מנוסים שעובדים על כתיבת טקסטים בפוטושופ שנים ומעבירים את הידע שלהם און ליין לאנשים שרוצים עזרה ומחפשים ללמוד מבלי לשלם על קורס בחוץ. אותם מדריכים נותנים לנו רקע בסיסי בנושא שגם אנחנו נרכוש ניסיון עם הזמן ומיומנות בנושא.

2019-08-04T19:30:01+03:00