מדריך לעיצובים בפוטושופ

ישנם מגוון מדריכים כיום באינטרנט שיכולים לשמש לנו עזרה בנושא עיצוב דרך תוכנת הפוטושופ. אנחנו נלמד דרך המדריכים את כל הידע הבסיסי בעבודה על התוכנה עצמה ודרכה אנחנו יכולים לעצב כל דבר כמו למשל: הזמנות לחתונה , מודעות , פלאיירים שונים ועוד מלא דברים. אנחנו יכולים לעשות מלא דברים בעזרת התוכנה אפילו לשנות צבעים ואפקטים שונים שיוסיפו לעיצובים המון יופי ואיכות. המדריכים תורמים לנו הרבה על ידי הרחבת הנושא של העיצוב בתוכנה.

איך נעצב דרך התוכנה?

הדרך לעצב בתוכנת הפוטושופ היא קלה יש כמה שיטות עיצוב דרך התוכנה למשל איך מעצבים תמונה והופכים אותה לאיור דרך התוכנה כדי לעשות את העבודה אנחנו עוברים שלבים שונים והם: פותחים את התמונה בוחרים חלק מהגוף בתמונה ואז צובעים את כל השטח ואז ניצור שכבה חדשה בחלון השכבות אחרי שיצרנו עושים דאבל קליק על השכבה ומשנים את השם שלה. לאחר שאנחנו עובדים על שכבה החדשה נבחר בכלי המברשת ואז ניגשים למשטח העבודה לוחצים קליק ימיני לפתיחת תפריט המברשות ובה נבחר מברשת רגילה ולפני הצביעה אנחנו נוודא ש ה opacity יהיה על 100% נבחר בצבע תואם לאזור שאנחנו רוצים לשפר בתמונה. עלינו ללחוץ כל פעם על כפתור ה alt  אם עלינו להתקרב לתמונה יש את כלי זכוכית המגדלת כדי לקרב ולבחון אם צריך לתקן משהו. ישנם מלא שיטות לעיצוב שונה דרך הפוטושופ שנותנות לנו לעצב באופן מיוחד את התמונות שנרצה לעצב.
מה שקשור לתוכנת הפוטושופ אנחנו נלמד אך לפתוח מסמך ושכבות ולעשות לוגו

היכן נמצא מדריך בנושא ?

את המדריכים אנחנו יכולים למצוא ברשת יש מאגר של מדריכים רחבים ומפורטים שמציינים לנו כל שלב שילמד אותנו איך לעצב דרך התוכנה. יש מדריכים מכל הרמות ואנחנו בתור גולשים נמצא את המדריך המתאים לנו. דרך המדריך נלמד את כל מה שקשור לתוכנת הפוטושופ אנחנו נלמד אך לפתוח מסמך ושכבות ולעשות לוגו. את המדריכים כותבים אנשים שיש להם ידע בסיסי בנושא ונותנים מעין תמיכה לגולש שרוצה ללמוד גם ולקבל ניסיון והכשרה בתחום המדריכים חוסכים לנו כסף וזמן ונותנים לנו גישה קלה ללמוד מהבית איך לעצב דרך התוכנה. החומר הנלמד דרך המדריכים הוא הינו אותו חומר שנלמד כאשר נירשם לקורס בחוץ החומר במדריך גם מפורט באופן נרחב ויכול לעזור לאנשים שאן להם אפשרות לצאת ולשלם ללימודים מבחוץ.

2019-08-04T19:31:10+03:00