מדריך פילטר לציור בפוטושופ 

במדריך זה נלמד איך להוסיף פילטרים לציור דרך תוכנת הפוטושופ, כדי להוסיף פילטר ולהפוך לציור הפעולה קלה ולא מצריכה הרבה מאיתנו. הפילטר oil paint מוסיף לציור זהו מעין אפקט שמשנה את התמונה שאנחנו מעלים לקובץ בתוכנה. בעזרת הפילטר אנחנו יכולים לשנות מלא ולתת שקיפות של הפילטר באמצעות opcity , יש לנו מלא אופציות לפילטרים שונים דרך התוכנה ואנחנו נבחר איזה פילטר שיתאים לתמונה שנרצה לעצב. הפילטר הוא הדמיה לציור שאנחנו מנסים לשפר מחדש דרך הפוטושופ עצמו. דרך הפילטר אנחנו יכולים לתקן מלא  דברים בתוך התמונות. הפילטר זהו מסנן ודרכו משיגים אפקטים שונים בתוכנת הפוטושופ, יש לנו את מסנני הצבע בתוכנה. אנחנו מתאמים את הפילטר לפי סוג הציור שאנחנו הולכים לצייר אן זה ציור שמן או כל סוג אחר. ניתן לציין שאי אפשר לעבוד ללא פילטר בעיצוב היות והפילטר מוסיף מראה ואפקטים לתמונה או הציור ואיתו אנחנו מגיעים לתוצאה סופית מושלמת.

פילטר לציור

איך הופכים פילטר לציור?

אנחנו פותחים קובץ חדש ומעלים תמונה ואז אנחנו נשתמש בפילטר ב oil paint  וזהו מעין אפקט הוא מנסה הפילטר לדמות את הציור שנשים בקובץ עצמו. דרך הפילטר אנחנו יכולים לשנות גודל צבע ניקיון התמונה ואיכות התמונה עצמה. אנחנו מוסיפים מראה שונה לתמונה שהעלנו לקובץ ונותנים מראה שקוף ונקי ונותנים הדמיה  לציור שאנחנו רוצים לסדר בתוכנה. יש לנו כל מיני סוגים של פילטרים שונים בתוכנה ואנחנו בוחרים את הפילטר שמתאים לתמונה. כאשר אנחנו לוקחים תמונה מסוימת אנחנו יכולים לבחור בפילטר של high pass שהוא פילטר שיוצר שכבה שמחדדת את קווי התמונה.

היכן נמצא מדריך פילטר לציור?

את המדריך פילטר לציור נוכל למצוא דרך אתרים שונים באינטרנט, אנחנו נוכל למצוא בקלות מאגר מלא של מדריכים לשימוש בפילטר לציור. במדריך עצמו נמצא מלא הסברים מפורטים איך לעשות שימוש בפילטר בתוכנה של הפוטושופ ולהפוך אותו לציור. את המדריכים עורכים מעצבים מקצועיים או אנשים שמבינים בתחום ונותנים לנו הזדמנות גם להכיר באופן מעמיק את כל החומר הנוגע בנושא של הפילטר או בכלל בשימוש בתוכנה. המדריך עצמו חוסך לנו הרבה מהרבה בחינות ומקל עלינו בכך שדרכו נוכל ללמוד מהר ובאופן פשוט את הנושא. אנחנו נוכל למצוא גם סרטונים בכל הקשור לנושא המסננים בתוכנת הפוטושופ שהם גם חלק שתורם לעזור לנו הגולשים.

 

2019-08-04T19:33:02+03:00