מה לומדים בקורס פלאש?

קורס אנימציה

קורס פלאש הפך בשנים האחרונות לאחד מקורסי הלימוד הפופולאריים והמבוקשים ביותר בתחום העיצוב לסביבת האינטרנט והסלולר. הדרישה המקצועית הגבוהה של שוק העבודה למעצבים מיומנים ומוכשרים בתחומי העיצוב לאינטרנט והסלולר הובילה לפתיחתם של קורסים מקצועיים רבים ללימוד תוכנת הפלאש.

כיום, כמעט כל קורס פלאש מקצועי ואיכותי מעניק לבוגריו את הידע המקצועי הנדרש לביצוע עבודות מורכבות ומרשימות במיוחד באמצעות יישומי התוכנה. כמו כן, מרבית קורסי הפלאש המקצועיים מעניקים לבוגריהם תעודת הכשרה המאפשרת להם להשתלב באחד ממקומות התעסוקה הרבים הקיימים בתחום עיצוב זה.

אנימציה

מה לומדים בקורס אנימציה – הכנת באנרים בפלאש?

קורס פלאש הינו קורס מדורג המאפשר לסטודנט יכולת הכרות מעמיקה עם כלל מרכיבי התוכנה, שפת התכונה, יישומיה וכפתוריה הרבים. השלב הראשוני של כל קורס פלאש מתחיל עם הכרות בסיסית עם תוכנת האנימציה “פלאש” והכרות עם האיור הבסיסיים והמתקדמים של התוכנה.

  • בשלב השני של קורס פלאש רוכשים הסטודנטים יכולות מקצועיות ליצירת אובייקטים גרפיים בתנועה וכן משכללים את יכולות העבודה שלהם עם הכפתורים המתקדמים של התוכנה. כמו כן, הסטודנטים נחשפים אל “ציר הזמן” המהווה חלק מרכזי ביצירת אנימציה ותנועה מונפשת לאלמנטים גרפיים שונים.
  • במהלך קורס פלאש רוכשים הסטודנטים ידע מקצועי נרחב בכלל פונקציות השימוש בתוכנת הפלאש, לרבות, עיצוב ובניית אתרים בטכנולוגיה זו, ייצור ועיצוב באנרים אינטראקטיביים, שילוב קטעי וידאו, תמונות וקטעי אודיו כחלק מיצירת סרטוני פלאש מורכבים וכמובן יצירת אפקטים חזותיים מרהיבים. קורס פלאש ברמה המתקדמת מאפשר יצירת ממשקים, תכנים דינמיים לאתרי אינטרנט, פיתוח אפליקציות לסביבת הסלולר, עיצוב משחקי מחשב, הקמת גלריות פלאש, ועוד מגוון יכולות מופלאות שמציעה התוכנה.

קורסים מקצועיים לבניית אתרי אינטרנט מעוצבים

קורסים מקצועיים (כאלו המעניקים גם תעודת הכשרה מקצועית בסופם), נמשכים מספר חודשים בממוצע של חצי שנה עד שנה. עם סיום לימודי הפלאש, תוכלו להשתלב בתעשייה משגשגת המשרתת גם את צרכי העיצוב לבניית אתרים, גם את סביבת העיצוב לאפליקציות סלולר, גם את תעשיית הפרסום באינטרנט וגם את צרכי העיצוב לפיתוח משחקי מחשב ותוכנות שונות. כיום, מעצבי הפלאש הינם מצרך מבוקש בקרב חברות אינטרנט רבות. במידה ואתם מעוניינים לשלב עיסוק טכנולוגי לצד עיסוק יצירתי, לימודי פלאש הם ללא ספק הבמה המרכזית להתחיל בה את הקריירה.

2019-07-25T22:15:57+03:00