גרים במקרה בצפון או בחיפה?

/גרים במקרה בצפון או בחיפה?
גרים במקרה בצפון או בחיפה?2018-11-03T11:30:34+02:00

לימודים אונליין עם מורה פרטי אחד על אחד שמחובר אליכם למחשב מול למידה פרונטלית בסטודיו סול בחיפה

גרים באזור הצפון או חיפה? כיום תוכלו ללמוד בסטודיו סול עם מורים פרטיים אחד על אחד ללימודי תעודה בעיצוב גרפי או בקורסים בודדים שונים. סטודיו סול הנו סטודיו שקיים מעל עשר שנים שמאפשר לימודים אחד על אחד לתעודת מעצבים גרפיים או לימודי עיצוב בתוכנה אחת, כמובן שאם אתם גרים רחוק מאזור חיפה תוכלו לשלב לימודים אונליין או לימודים פרונטליים יחדיו.

למידה אונליין מול למידה אחד על אחד בסטודיו בחיפה

מכללת סולו פותחת את האפשרות גם ללימודים אונליין מול למידה פרונטלית לאזור הצפון והסביבה, למידה פרונטלית זה מול מורים פרטיים שיושבים לידכם פיזית, לשאר אזורי הארץ או לתושבי חו”ל הלמידה דרך מכללת סולו מתאפשרת אך ורק דרך למידה אונליין, למידה אונליין בצורה אישית ופרטית מול מורה פרטי אחד על אחד המחובר אליכם למחשב ומדריך אתכם, השיחה מתבצעת דרך מיקרופון אוזניות, תוכלו לקרוא על השיטה בהרחבה איך ללמוד דרך האינטרנט מהבית בקישור הזה, לקבלת פרטים לתושבי הצפון והסביבה על מיקום הסטודיו ותכני הלימוד תוכלו לבקר  כניסה לאתר סטודיו סול לימודי עיצוב וגרפיקה בחיפה ..  בכל מסלולי הלימוד למידה פרונטלית או למידה אונליין יהיו לימודי תעודה.

למידה מול מורה פרטי אחד על אחד בחיפה

בסטודיו סול לימודי גרפיקה ועיצוב אחד על אחד מגוון קורסים שונים ללימודי תעודה בעיצוב או קורסי תוכנה, הלימודים מתבצעים מול מורה פרטי אחד על אחד שיושב רק אתכם בשיעור ולא צריך לחלוק את הזמן שלו עם סטודנטים אחרים, כולנו יודעים שלמידה פרטית ואישית מביאה את התלמיד למקומות יותר גבוהים בלימודי עיצוב בתוכנות גרפיות שונות, כיום מחצית מהתלמידים של מכללת סולו וסטודיו סול הנם בוגרים של כל מיני מכללות שלא הצליחו בלימודים בקבוצות מכל מיני סיבות שונות לעתים המורה רץ בחומר ולא מספיקים לכתוב או להבין את החומר או שחומר הלימודים לא הועבר במלואו עקב המכשול של קבוצה איטית, בלימודים אישיים אפשר להביא אתכם למקומות יותר גבוהים ולהספיק אתכם חומר רב יותר בלמידה אחד על אחד, כי כל תשומת הלב של המורה מופנת אך ורק אליכם, בכל שיעור תקבלו שיעורי בית ומטלות כדי לתרגל את החומר בצורה טובה מאוד ובמפגש הבא שלכם עם המורה תעברו על כל התרגילים כדי לראות שאכן הדברים היו ברורים, מחכים לכם.. 🙂 כניסה לאתר סטודיו סול | רחוב הרותם 7 חיפה | טל’ 04-8217959