עיצוב דף פייסבוק בחינם!

//עיצוב דף פייסבוק בחינם!

אז הבנתם כבר שאתם חייבים לקחת חלק במשחק וחייבים ייצוג מכובד של העסק שלכם ברשת החברתית פייסבוק. אתם רוצים לבנות דף עסקי ומבינים שללא ייחודיות ועיצוב מרהיב הוא לא ימשוך לקוחות פוטנציאליים, והתחלתם לחפש מעצב בכדי שיעצב לכם את הדף העסקי שלכם. קיבלתם הצעות שונות, חבילות כאלו ואחרות שכל אחת מהן כוללת מרכיבים שונים, עם או בלי תמונת פרופיל, עיצוב בורדר לתמונות הסטטוסים וכמובן עיצוב התמונה הראשית. אתם מבולבלים ובעיקר לא רוצים לבזבז את כספכם לריק ולא יודעים במי לבחור. מה אם היו אומרים לכם שיש אפשרות גם של עיצוב דף פייסבוק בחינם? מה אם היו אומרים לכם שאתם יכולים ללמוד את תוכנת עיצוב ועריכת התמונות הפופולארית והמתקדמת ביותר בעולם ולעצב לעצמכם את דף הפייסבוק? עם פוטושופ זה אפשרי. פוטושופ לא מיועדת רק למי שעוסק בתחום העיצוב באופן רשמי. כל אחד יכול ללמוד אותה.

עיצוב דף פייסבוק בחינם!

יתרונות תוכנת העיצוב – פוטושופ.

פוטושופ היא תוכנת העיצוב ועריכת התמונות המתקדמת ביותר בעולם. היא תוכנה שמציע אין ספור כלים והיא מאפשרת להוסיף לא מעט אפקטים לתמונות. הנה כמה מהיתרונות הרבים שגלומים בתוכנה:

  • כל הכלים הבסיסיים – בתוכנה יש כמובן את כל הכלים הבסיסיים שמציעות תוכנות פשוטות יותר כמו: חיתוך, רוויית צבעים, הפיכה לשחור לבן וכדומה, ואלו בנוסף כמובן ליכולות המתקדמות שהיא מציעה.

  • עבודה בשכבות – ניתן לעבוד בפוטושופ בשכבות מה שאומר שאם עושים טעות או שיש בעיה כלשהיא לא צריכים להתחיל ולעבוד מהתחלה. מקסימום מוחקים את השכבה הרלוונטית ועובדים עליה מחדש.

  • הפקת עיצובים בכל רמת יידע – אתם לא חייבים להיות גרפיקאים מקצועיים. אם תלמדו את התוכנה תבינו שמהר מאוד תוכלו לעשות עבודות גרפיות מדהימות, וכמובן כמה שתתקדמו תוכלו יותר.

  • תוכנה שעובדת גם בענן – פוטושופ כיום היא תוכנה שלא קיימת רק לדסקטופ אלא גם ניתן לעבוד עליה און ליין. מה זה אומר? אתם לא חייבים להיות כל הזמן עם המחשב אליו הורדתם את התוכנה, אתם יכולים פשוט להעלות תמונות לעבודה עליהן לגרסת האון ליין ולעבוד מכל מחשב בכל מקום בעולם.

  • היא לא דומה לאף אחת אחרת… – תשכחו מכל מה שאתם מכירים מהתוכנות והאפליקציות שיש לכם. זו תוכנה ברמה אחרת, תוכנה שמושקעים בה מיליוני דולרים בפיתוח שלה בכל שנה והיא עוברת שדרוגי גרסה אחת לתקופה.

לא חייבים לשלם על כל דבר!

עכשיו כשאתם יודעים שיש כזה דבר עיצוב דף פייסבוק בחינם, כל מה שנותר לכם הוא ללמוד את התוכנה ולחסוך את התשלום הזה לאיש מקצוע. אבל מה שתקבלו מלימוד התוכנה לא יתחיל וייגמר בדף הפייסבוק העסקי שלכם. תוכנת פוטושופ ולימוד שלה יאפשרו לכם לעצב בעצם כמעט כל דבר, בין אם זה לזירת האון ליין ובן אם זה לזירת האוף ליין, חומר שיווקי מודפס וכל דבר אחר.

 

 

 

2019-08-04T21:54:21+03:00