קורס דרימוויבר

/קורס דרימוויבר
קורס דרימוויבר2017-08-30T14:13:16+03:00

לימודי עיצוב אתרים  Dreamweaver – להפוך תחביב למקצוע.

שנים אתה מתעסק בעיצוב אתרים באופן חובבני ומרגיש שיש לך את זה, שאתה מסוגל בקלות להפוך את התחביב שלך למקצוע מצליח, אז למה לא בעצם? כיום ניתנת לך האפשרות לשלב בין חייך האישיים, העבודה לבין לימודי תעודה מבלי שתרגיש עומס.

לימודי תעודה – כיצד לעשות זאת.

כאמור, כיום על ידי שיטת הלימודים אונליין מהבית תוכל לרכוש את כל ההשכלה שתרצה מבלי להרגיש שלוח הזמנים שלך קורס. שיטת הלימודים אונליין מרחוק עובדת בצורה הזו: לאחר הרישום לבית הספר שעובד בשיטה זו נשלח אלייך לאי-מייל תוכנה כשלאחר התקנתה מופיע מרצה.

סילבוס
הכרות עם תוכנת דרימוובר והדגמת יכולותיה
טקסטים
טקסטים וכתיבה בדף אינטרנט
HTML בסיסי
LINK-יצירת קישורים בין דפי אינטרנט שנבנים
חלונות התוכנה
תכונות הקובץ
דרימוובר והקשר לתוכנות גרפיות אחרות
מנהל אתרים
ניהול אתר אינטרנט חדש
TEMPLATES
עיצוב וסגנון
CSS
הוספת תכנים לתוכנה מתוכנת פלאש
חיבור גלריות פלאש לדרימוובר
וידאו באתר
הטמעת סרטונים
תמונות מתחלפות למצגת
ניווט
תפריטים
יצירת טפסים מתקדמות
טבלאות דרימוובר
שרת
העלאת האתר לשרת
קידום אתר ובנייה נכונה למנועי חיפוש
LAYOUT
HOT-SPOT IMAGE
FRAME
ANCHOR
FRAME
BEHAVIOR
ROLLOVER IMAGE
אינטראקציה לתוכנת פוטושופ
אינטראקציה  לתוכנת פלאש
אינטראקציה לתוכנות גרפיות
בסיום קורס דרימוובר בניית אתר מותאם למנועי חיפוש
כתיבת האתר למנועי חיפוש
קידום במנועי חיפוש
אופטמיזיציה לאתר
קידום פנימי לאתר
קידום חיצוני לאתר
בניית אתרי תדמית ללקוחות
תורת הצבעים לאתרי אינטרנט
חווית הגלישה

הקורסים השונים מועברים אלייך באופן פרטי, בשיטת לימוד אחד על אחד. על ידי אוזניות ורמקולים תוכל לחוות את שיטת הלימוד החדשה ובמידה ותהיה לך שאלה תוכל לעצור את המרצה בכל רגע ולנהל איתו דו שיח.

קורס דרימוויבר – Dreamweaver

כלי פיתוח האתרים המקצועי מבית adobe. התוכנה משמשת לבניית אתרים, ליצירת עמודים וטפסים אינטראקטיביים, עיצוב ועימוד דפי אינטרנט, תוך שילוב תמונות, סאונד, באנרים ווידאו.
במהלך הקורס נלמד לעצב ולבנות אתרי אינטרנט המבוססים על שפת ה html ושפת css.

-את הקורס נתחיל בהכרות בסיסית עם סביבת העבודה של התוכנה והכרות מעמיקה עם עולם האינטרנט, סוגי אתרים, דפדפנים ועוד. הקמת אתר אינטרנט כוללת שלבים רבים הרבה לפני שמתחילים לעבוד בתוכנה. תכנון מקדים הוא שלב הכרחי. נלמד לעבוד בצורה מסודרת ומדויקת מהבסיס. נלמד לתכנן אתר ולבנות תרשים זרימה. נלמד לעצב אתרי אינטרנט בצורה מקצועית בתוכנות גראפיות שונות כמו פוטושופ ואילוסטרייטור (חבילה גראפית) ולהטמיע את העיצוב בצורה מדויקת בתוכנה. נלמד לעצב דפי html, לעבוד עם טקסטים, נלמד לייצר קישורים מסוגים שונים, לשלב בדפים שלנו קבצי פלאש ווידאו. נלמד לעבוד עם תמונות וליצור גלריות מעניינות באתר. נלמד לייצר טפסים ופקדים שונים, וכמובן להתאים את האתר גם לשפה העברית.

-נלמד את שפת התכנות css שנועדה להעשיר את האתר שלנו, נלמד לעצב בשפת css.לעבוד בצורה יעילה ולחסוך הרבה זמן.
לקראת סיום הקורס התלמיד יתחיל לעבוד על פרויקט גמר, אתר אינטרנט אשר יכיל את הנלמד בקורס. במקביל לליווי ביצירת הפרויקט נלמד קידום אתרים על קצה המזלג, עצות וטיפים. לסיום נלמד מהם הצעדים שיש לבצע לקראת העלאת האתר לשרת, בדיקת האתר, קניית דומיין והעלאת האתר לשרת.

סרטונים חדשים
מירכוז דיב דרימוויבר חינם לימודי חידושים DreamWeaver CC
אדובי דרימוויבר מדריכים חידושים הכנסת דיב חידושים DreamWeaver CC

אפשרויות תעסוקה לאחר לימודי עיצוב אתרים

בלימודי תעודה לעיצוב אתרים נלמד את כל נושא בניית אתרים ועיצובם בתוכנת פלאש ודרימוובר -HTML, קריירה אינטרנטית עיצוב עצמאית ,
תוכלו להצטרף לצוותי פיתוח אתרי אינטרנט המתרחב מידי יום ביומו , בתכנית הלימודית נלמד את כל יסודות העיצוב באינטרנט , נכין איתך תיק עבודות בבניית אתרים שיכלול עיצוב אתר בתוכנת דרימוובר ,עיצוב אתר בתוכנת פלאש תוכנת אנימציה , נלמד את החיבור בין שני התוכנות , הסטודנטים יצאו עם תיק עבודות בבניית אתרים מרשים להצגה למעסיקים פונטציאלים וללקוחות עתידיים למי שיבחר לעבוד בשוק הפרילנס לעבודה מהבית.
הקורס מובנה לבניית תיק עבודות ופרוייקטים שהסטודנט יקבל ב HTML-CSSּּּ הגרפיקות שיבנה יהיו מבוססות טיפוגרפיה תורת האות עיצוב דפי בית באתרים עיצוב לוגו שיוט בין דפים , ניווט , אנימציות מתקדמות בתוכנת פלאש אפקטים ניתוח שוק לבניית אתר אינטרנט, עיצוב אתר ופורטפוליו מרשים כתיק עבודות.
נלמד ליצור את כל סוגי הגרפיקה בתנועה בתוכנת דרימוובר ובתוכנת פלאש.
בפגישות באינטרנט אחד על אחד (לשיטת הלימודים און ליין מרחוק לחץ כאן) נוכל לישם איתך את ההתמקדות בעבודה יצירתית ולהוצאת היצירתיות מהסטודנט בלימודי עיצוב ובניית אתרי אינטרנט.
הקורסים והלימודים בעיצוב אתרי אינטרנט בנויים סביב פרוייקטים יצירתיים מעשיים כדי שנוכל לפתח לך את כישורי האומנות והיצירתיות שתוכנית לימודית זו מציעה לבניית תיק עבודות מרשים ובאיכות הגבוהה ביותר בשוק העבודה.
בSOLO הקולג’ המורים הם מרצים במכללות אמנים ומעצבי אתרי אינטרנט שיכולים להעביר לך בסבלנות וברוגע את כל הידע וביקורת בונה להצלחת הפרוייקטים שלך שהם בעצם הפנים שלנו לבניית קריירה מקצועית ומטופחת למעצבי אתרי אינטרנט . הקורס מתאים לבוגרי לימודי גרפיקה או ידע בתוכנת הפוטושופ
אנחנו רואים בך את הצלחתך כהצלחתינו האישית ותיק העבודות שלך הם פנינו