קורס לימודי HTML בתוכנת עיצוב ובניית אתרים DREAMWEAVER

ה-HTML היא שפת תגיות המשמשת לצרכי בנייה ויצירת עמודי אינטרנט . בכל אתר אינטרנט בו תבקרו, אם תבצעו לחיצה על העכבר בקליק ימני, ומשם תגיעו לאופציה VIEW SOURCE, תוכלו להיחשף לקודים שונים (שלחסרי הידע מביניכם יראו כמו שפת ג’יבריש), כתוביות אלו מהוות את שפת התגיות HTML המהווה את הבסיס לכל אתר אינטרנט מכל סוג.

קורס לימודי HTML בתוכנת עיצוב ובניית אתרים DREAMWEAVER

Html או בשמו המלא hyper text market language הינו תקן ברשת האינטרנט ומותאם לכל סוגי הדפדפנים הקיימים. כיום, רוב השימושים לצורך בניית אתרים מתקיימים באמצעות HTML גירסה 4.01 , אך בגרסת ה-HTML5 החדשה והמשופרת כבר נעשים שימושים לא מעטים בתחום בניית אתרים.

קורס לימודי HTML בתוכנת עיצוב ובניית אתרים DREAMWEAVER

קורס HTML הינו קורס מקצועי המקנה לתלמידים ידע מקיף על מבנה שפת התגיות, השימוש בה ודרכי יצירת עמודי האינטרנט באמצעותה. הקורס מיועד בעיקר לאנשים המעוניינים ללמוד בנייה ועיצוב אתרים. קורס HTML הוא למעשה הבסיס הראשוני והכרחי שתדרשו ללמוד במסגרת קורסים שונים לבנייה ועיצוב אתרים.

שפת התגיות הבינלאומית

  • Html הוא למעשה השפה הבינלאומית של רשת האינטרנט, ברוב המקרים קוד html מופיע כקבצי טקסט הנמצאים בשרת האחסון ומוצגים לגולשי האינטרנט בהתאמה מלאה לסוג הדפדפן בו הם עושים שימוש. תגיות ה-html כוללים תווים שונים כדוגמת: > <, תגים אלו מסמלים פתיחה או סגירה של התג, ובאמצעות סימונים אלו יודע הדפדפן כיצד להציג את התוכן הנמצא בדף האינטרנט לעיני הגולשים.
  • התגיות כוללות פונקציות כגון : תגיות מבנה –תיאור כותרת, סוגי קידוד וכדומה, תגיות תצוגה המשמשות לצרכי הצגת הכיתוב (סוג פונט, גודל, צבע וכדומה), תגיות קישור המאפשרות ניווט בין דפי האתר השונים, תגיות לשיבוץ אובייקטים כגון תמונות ופקודות מערכות ועוד.

ללמוד תכנות HTML

קורס HTML מקצועי מכשיר את תלמידיו לשליטה מלאה בכל תגיות השפה כאמצעי לבניית אתרי אינטרנט. ברוב מסלולי הלימוד בתחום בניית אתרים ועיצוב אתרים, קורס HTML מהווה חלק אינטגראלי מנושאי הקורס וברוב המקרים מהווה את הנושא הראשוני הנלמד. קורס HTML מיועד לכל אחד ואחת מכם הרוצים לעסוק או ללמוד את תחום בניית אתרי אינטרנט ועיצוב אתרים ודרישות הקבלה לקורסים הן ידיעת השפה האנגלית ברמה הבסיסית והכרות עם סביבת המחשב.

2019-08-05T10:21:36+03:00