עיצוב אלבומים דיגיטליים

ללמוד עם המורה הפרטי שלך אחד על אחד מהבית אונליין לימודי תעודה של "עיצוב אלבומים דיגיטליים", לא יוצאים מהבית ולומדים לפתח קריירה מדהימה ורווחית מבחינה כלכלית, תוכלו ליהנות יותר מקורס פרטי שיקנה לכם את המיומנות הדרושה לעיצוב אלבום דיגיטלי. דוגמאות עבודות בוגרים של קורס עיצוב אלבום דיגיטלי – "לימודי תעודה".

עלות הקורס 4000 ש"ח – לימודי תעודה. הלימודים עם מורה פרטי אונליין אחד על אחד 12 מפגשים שעה וחצי כל מפגש פעם בשבוע, שלושה חודשי לימוד, שעות לימוד בוקר, צהריים, ערב וגם ימי שישי. מומלץ לבדוק זמינות עם הבית ספר כי יש רשימות המתנה על חלק משעות הלימוד, ימי שישי כרגע עמוסים מאוד, כרגע רשימת ההמתנה עומדת על חודש להתחלת הקורס, שריינו מקום בתשלום סמלי לחודש הקרוב.

כיום ב2021 הביקוש למעצבים גרפיקה לתחום האלבומים דיגיטליים הוא עצום מכיוון שבוגרי הקורס לא עוסקים רק בתחום הצילום והאירועים, באמצעות פוטושופ אפשר לעצב אלבומי מכירות לעיצוב קטלוגים מכירתיים, פרסומות ומודעות לפייסבוק או לאינסטגרם ועוד אין ספור עבודות שאפשר לעשות מהבית, תחום הדיגיטל רק הולך ופורח לקראת 2022 ובמיוחד בגלל הקורונה נוצרו אלפי משרות פנויות בתחום הפרסום ועיצוב גרפי. למידת מקצוע עיצוב אלבומים דיגיטליים רב תחומי יאפשר לכם לפתוח עסק פרטי ולעבוד מהבית בשפע, הקדימו ולמדו את התחום המבוקש ביותר בתחום הדיגיטל ותהיו מוכנים לעבוד מהבית בכל מצב ותקופה. העולם הולך לכיוון אונליין בלבד בכל תחום ואם את או אתה אוהבים את התחום אז בהחלט תוכלו לעסוק בתחום שאוהבים וגם להרוויח כסף רב מרכישת מקצוע זה.

פיתוח קריירה עצמאית – עיצוב אלבומים

אם את או אתה חושבים לפתח קריירה נוספת בתחום העיצוב אלבומים דיגיטליים עמוד זה בשבילך, המון מידע וסרטוני הסבר מדהימים ומעמיקים על התחום וכמובן על השכר בתחום הכי רווחי בשוק העיצוב גרפי. לימודי הסמכה במחשבים – לימודי תעודה “מעצבי אלבומים דיגיטליים” – קורס לימוד עיצוב אלבומים דיגיטליים (Photo Editor) כולל לימודי תוכנת אדובי פוטושופ להכנת מערך של אלבום תמונות דיגיטלי מעוצב (התוכנה המקצועית ביותר לעיצוב אלבומים דיגיטליים מקצועיים ומקוריים), במסגרת קורס עיצוב אלבום דיגיטלי תלמדו כיצד לעצב אלבומים דיגיטליים מעוצבים, תבנו תיקי עבודות בעיצוב אלבומים דיגיטליים ותכינו במהלך הקורס מספר אלבומים דיגיטליים מעוצבים הקורס הנו 13 מפגשים של שעה וחצי כל מפגש אונליין עם מורה פרטי אחד על אחד במסך שלך.

  • משך הקורס 3 וחצי חודשי לימוד פעם בשבוע ניתן לחלק את מחיר הקורס עד 12 תשלומים ללא ריבית בכרטיס אשראי. ההדרכה בבניית אלבום דיגיטלי מלווה בשיעורי בית ומטלות. תוכלו להתרשם ממגוון דוגמאות של בוגרי הקורס בעמוד ולראות לאן אתם תגיעו בסיום הלימודים. בעמוד זה תוכלו לקבל פרטים רחבים כגון מהם אפשרויות התעסוקה לאחר הלימודים, כיצד לפתוח עסק עצמאי ולעבוד בו מהבית וכמובן דיברנו על המחירים בתחום שיכולים להשתנות מסגנון עבודה כזה או אחר.

עיצוב אלבומים דיגיטליים – תוכנה פוטושופ

דוגמאות לעיצוב בקורס יהיו, כגון עיצוב אלבום דיגיטלי לחתונות, בר מצוות, בת מצוות, ספרי חיים, מזכרות ועוד, לימודים עם חוויה מדהימה לאוהבי עולם העיצוב, אז מהם הנושאים שתלמד/י עם המורה הפרטי שלך אונליין מהבית?

הכנו במיוחד סרטוני הסבר מעמיקים ושיעורי הדרכה כדי לאפשר לך לצפות ולראות מהם נושאי הלימוד המעמיקים והדגשים רחבים בלימודים, שיעורי ההסבר הם רק דוגמאות ממהלך הקורס, כמובן שתהליכי הלימוד הם לא רק בשיעור עצמו אלה במתן זמן לאחר השיעור לתרגל את החומר, הסוד במקצוע הזה הוא התרגול, ככל שתתרגלו את החומר הלימודי בצורה מעמיקה תוכלו לשלוט בכל הכלים של התוכנה הגרפית ולשמור מקום ליצירתיות, יצירתיות הוא נושא שנלמד לכל אורך הלימודים כדי לבנות איתך תיק עבודות מקצועי שיפתח בפניכם דלתות רבות בתחום, עיצוב מקצועי בתחום האלבומים דיגיטליים נחשב לאחד התחומים הכי רווחיים בשוק כי הוא מאפשר לך לעבוד בתחום זה מהבית כעבודה נוספת או כעבודה עיקרית, התחום נעשה רווחי בעשור האחרון כי כבר אין אירועים רק בקיץ אלה האירועים הם לכל אורך השנה ואנשים רוצים להנציח את האירוע שלהם על גבי אלבום דיגיטלי מקצועי למזכרת.

תיק העבודות בעיצוב אלבום דיגיטלי כולל:

איך לומדים מבית מקצוע כה מרתק "עיצוב אלבומים דיגיטליים"

לימודים אונליין מתבצעים עם מורה פרטי שמחובר אליך ישירות לתוכנת הגרפיקה שברשותכם דרך תוכנת חיבור מיוחדת המורה יוכל לשוחח איתכם דרך המחשב ולהזיז לכם את העכבר תוך הסברים על תוכנת הפוטושופ. המורה צופה במסך שלך ורואה את כל תוכנת הפוטושופ במחשב שלו, לאחר כל הסבר של המורה שלך אתם תתרגלו את החומר הלימודי, במידה ויש שאלה או נושא שלו ברור המורה יסביר לכם שוב את החומר הלימודי. לימודים אישיים ידועים כלימודים איכותיים ביותר היות וכל תשומת הלב מופנית ישירות אליכם, לאחר כל סיום של שיעור תקבלו שיעורי בית ומטלות עיצוביות כדי להתאמן על החומר הלימודי ככל שתתאמנו יותר תוכלו לפתח לכם סגנונות עיצוב ייחודיים, כמובן שהתמיכה היא לא רק בשיעור היא גם במהלך השבוע כדי לתת לכם פתרונות לעבודה. תוכלו לקרוא על שיטת הלימודים אונליין בצורה יותר מעמיקה בקישור הבא.

עיצוב אלבומים דיגיטליים תמיכה במהלך הלימודים וגם אחרי תקופת ההכשרה

מכללת סולו שמה דגש רחב מאוד על תמיכה אישית במהלך הלימודים וגם לאחריה, כמובן שאם יש לכם משהו לא ברור לאחר השיעור הפרטי תוכלו ליצור קשר עם המורה שלכם בכל מדיה אפשרית או על ידי שיחת טלפון  כדי לקבל הסברים רחבים על נושאים שלא ברורים לכם. גם לאחר הלימודים תוכלו להישאר בקשר עם המורה שלכם כדי לקבל רעיונות עיצוביים או כדי לאשר סגנונות עיצוב שונים, בלימודים אחד על אחד תרגישו יותר בטוחים לעיצוב אלבום דיגיטלי או לכל מטרה. יש אינספור מעצבים גרפיים כיום בשוק שעובדים שהתחילו בתור מעצבי אלבומים דיגיטליים והמשיכו לאחר מכן לעבוד בתחום העיצוב הגרפי, אי אפשר אף פעם לדעת לאן תלכו לאחר סיום הלימודים, אם אתם אוהבים את עולם האומנות הדיגיטלית אתם בהחלט תמצאו בקורס זה חוויה מדהימה בעולם העיצוב וכניסה חלקה למדיה הדיגיטלית שרק מתפתחת בעשור האחרון.

השפה החזותית בהכנת אלבומים דיגיטליים

לימודי עיצוב אלבומים דיגיטליים מתחילים בהבנה של עולם העיצוב כמו כל דבר בחיים גם לעולם העיצוב יש כללים משלו, תחילה נבין מה כל צבע אומר בעולם הגרפיקה וכיצד לשייך את הצבעים לקהל היעד שאליו אנחנו הולכים לעצב. הלימודים כוללים הבנה מעמיקה של קומפוזיציה בעיצוב גרפי, משקלים בגרפיקה ואיזון למשקלים נכונים, כיצד לעמד עמוד לאלבום דיגיטלי ולהטעין את תנאי ההדפסה לאלבום מקסים. השפה החזותית היא נושא שנלמד לכל אורך הלימודים תוך שימוש בטכניקות מקצועיות של תוכנת אדובי פוטושופ, לאלבומים דיגיטליים בפוטושופ יש אינספור סגנונות עיצוב ואנו בתקופת הלימודים נחשוף אתכם לכל סגנונות העיצוב האלה החל מהכנת אלבומים דיגיטליים לילדים ועד לבוגרים.

עיצוב אלבומים דיגיטליים – התאמת העיצוב למיתוג האירוע – שילובי צבעים

כשאנו מתחילים לעצב אלבום דיגיטלי עלינו לקחת את כל הפרמטרים מהאירוע, ישנם אירועים שעוברים מיתוג מקצועי עם פרמטרים עיצוביים לחוגגי האירוע, עלינו לעצב את האלבום הדיגיטלי בצורה שהכי מתאימה לקונספט העיצובי, כל אירוע יש לו את ההוואי שלו ועלינו לדעת איזה אלמנטים גרפיים כמו קולאז להכניס לאלבום. האם זה הולך להיות אלבום קלאסי שמשדר דרמטיות או אלבום ילדותי שאמור לשלב צבעים שמתאימים לקהל יעד כמו ילדים, לפני שאנחנו מתחילים לעצב עלינו להקשיב לכל הצרכים של הלקוחות שלנו ולקבל הנחיות מהצלמים שהיו במגע ישיר עם הלקוחות במהלך האירוע, את התמונות נקבל מהצלמים ולחלק מהתמונות אנו נבצע עיבוד תמונה.

עיצוב אלבומים דיגיטליים לימודי תוכנת  פוטושופ – עימוד LAYOUT

תוכנת פוטושופ היא התוכנה המקצועית ביותר להכנת אלבומים דיגיטליים, לתוכנה כלים רבים לעיבוד תמונות ותיקון צילומים לאחר לכידתם, לתוכנה יש אין ספור פלטפורמות עיצוביות מוכנות מראש כגון אפקטים ופילטרים לעיצוב בקלי קלות בזמן העבודה, במסגרת הלימודים נלמד את כלי התוכנה כיצד לעמד עמודים בצורה מהירה ונכין טמפלטים מוכנים מראש לעבודות שנקבל בעתיד. בלימודים תקבלו תרגילים רבים כדי להטמיע את כל כלי התוכנה לאלבום ואת העבודה גרפית נבצע תוך התאמה של הצרכים של הלקוחות שלנו. פוטושופ נחשבת לתוכנה מספר 1 בעולם העיצוב והיא תוכנה מדהימה להכנת עיצובים בסגנון הזה, תוכלו לראות בשיעורים מצורפים טכניקות קלות ופשוטות להכנת עיצובים על תמונות ולהתרשם ממה שאתם הולכים ללמוד בלימודים השיעורים פה כדי לתת לכם אינדיקציה כמה התוכנה הזאת מדהימה.

עיצוב אלבומים דיגיטליים טמפלטים מוכנים בראש לעיצוב  של אלבום דיגיטלי – סגנון עיצוב עם גרפיקה משתנה

טמפלטים בעיצוב אלבום דיגיטלי היא טכניקה מדהימה להכנת אין ספור אלבומים, בלימודים נלמד לעצב עמוד מסוים לפי מיתוג אירוע כדי שנוכל למכור אותו בעתיד שוב ושוב לחוגגי האירוע בזמנים שונים, כלומר נכין את כל העיצוב של העימוד וכל מה שנצטרך בעתיד זה אך ורק להחליף תמונות. את סגנון הטמפלטים נשלח לצלמים כדי שיבחרו איזה סגנון הם חושבים שצריך לעצב לאירוע הזה, ככל שיש לכם יותר טמפלטים אתם חוסכים זמן עבודה ויכולים למכור את אותו אלבום מספר פעמים לצלמים, כמובן אם יש טמפלט זה לא אומר שאנחנו לא צריכים לעבוד אבל בהחלט זה יחסוך לנו זמן עבודה בעתיד כי כל מה שנצטרך זה רק להכניס תמונות לטמפלט שכבר מכרנו בעבר.

עיצוב אלבומים דיגיטליים עיבוד תמונה ועבודה משותפת עם צלמים

ברגע שאנחנו מתחילים לעבוד על אלבום דיגיטלי נקבל מהצלמים מאות של תמונות שצולמו, הצלמים עושים לנו את הסינון הראשוני של איזה תמונות אנחנו הולכים להשתמש איתם. הצלמים יקבלו הנחיות מחוגגי האירוע איזה תמונות הם רוצים לראות באלבום, חלק מהתמונות ישדרו אווירה וחלק מהתמונות יהיו סיכום אירועים מיוחדים שהיו באירוע. לא תמיד התמונות מצולמות בצורה כזאת שאפשר להכניס את זה לאלבום לכן לחלק מהתמונות נבצע תיקונים כדי להמחיש את מה שהיה באירוע בצורה הולמת, התיקונים יכולים להיות על ידי הוספת צבעוניות לתמונה או תיקוני אור וצל, העלמת אזורים לא מחמיאים בצילום ועוד.

עיצוב אלבומים דיגיטליים טכניקות בעיצוב תמונות

טכניקות בעיצוב תמונה הוא נושא מאוד רחב בתקופת הלימודים, המטרה בעיצוב תמונה זה לקחת את התמונה למקומות אחרים ממה שקיבלנו אותה, כל תמונה סתמית ומשעממת על ידי הוספה של אפקטים בתוכנת פוטושופ אפשר להפוך אותה לתמונה מדהימה ולשדר אווירה מסוימת. הטכניקות יכולות להיות כגון תמונה שחור לבן עם צבע ספיה כדי להראות שהתמונה ישנה או לדוגמה, חלק מהתמונה יהיה צבעוני וחלק מהתמונה יהיה  שחור-לבן. המטרה בעיצוב תמונה זה להראות שאפשר לספר סיפור דרך התמונות כמו שאומרים תמונה שווה אלף מילים ובאלבום דיגיטלי צריכים להשקיע בעיצוב התמונה כי בסופו של דבר זה הדבר היחיד שנשאר לחוגגי האירוע, לכל אורך תקופת הלימודים נלמד סגנונות שונים ורבים בעיצוב תמונות כדי לפתח לכם את היכולות ליצירתיות מושלמת.

פיתוח היצירתיות בהכנת אלבום דיגיטלי – כיצד זה קורה בתקופת הלימודים

פיתוח היצירתיות זה נושא שמתפתח עם תקופת הלימודים, גם אם אין לכם רעיונות בעיצוב עצם העובדה שתדעו את כל האפקטים של תוכנת הפוטושופ  אזי התוכנה תאפשר לכם  לפתח בשיטה הזאת את היצירתיות שלכם, הפקודות בפוטושופ משתנות על ידי מתן של פרמטרים שונים ואפשר לכל תמונה להראות באינספור סגנונות אחרים, החל מטכניקות של שילוב בין תמונות ועד להעצמה של צבעוניות בתמונה, משיעור לשיעור אתם תראו שיש לכם יותר כלים להכין אלבום דיגיטלי ותתחילו לפתח לכם סגנון עיצוב אישי משלכם, שיעורי הבית והתרגילים שתקבלו בתקופת הלימודים יאפשרו לכם לשלוט בתוכנה בצורה מהירה ובצורה הזאת יהיה לכם מקום לפיתוח היצירתיות, ככל שאתם יודעים את הפקודות כמו שפת אם הטכניקות בעיצוב אישי רק יעלו בתקופת הלימודים וגם לאחריה.

הבאה לדפוס של אלבומים דיגיטליים

לאחר סיום עיצוב אלבום דיגיטלי נלמד מה הם הדרישות של בתי דפוס ונתאים את האלבום לגדלים פופולריים שנקבל מהצלמים, העמודים ישלחו כעמודים בודדים. כל עמוד יקבל מספר סידורי כדי לשמור על סדר פריסת האלבום, כיום יש אין ספור גדלים שונים של אלבומים דיגיטליים אותם נצטרך לדעת טרם תחילת עיצוב האלבום, ככל שהאלבום הדיגיטלי גדול יותר מבחינת העמוד העלות שלו תהייה גדולה מאוד. מושגים מעולם הדפוס הם חשובים מאוד כדי לדעת להתנהל מול בתי הדפוס החל משמירה על רזולוציות גבוהות בעיבוד תמונה ועד לסגירה של הקובץ ברזולוציה שמותאמת למכונות הדפסה. ככל שאיכות הקבצים תהיה גדולה יותר הקובץ הסופי של ההדפסה יהיה בצורה טובה מאוד, עלינו לשים לב לכל הפרמטרים הללו לפני סגירת קובץ להדפסה כי בסופו של דבר חוגגי האירוע נשארים עם זה כל החיים. כמובן שיש כיום אלבומים דיגיטליים שהם לא מודפסים אלה מוצגים באינטרנט כספר שמאפשר לדפדף בין העמודים לכן סגנון העיצוב יהיה שונה ומותאם לעולם האינטרנט.

לעצב אלבום דיגיטלי בתוכנת חינם ברשת שניתנות להורדה או לעבוד בצורה מקצועית?

אחת השאלות היא אם להשקיע בקורס עיצוב אלבומים דיגיטליים או לעצב בתוכנות שניתנות חינם ברשת להכנת אלבומים דיגיטליים, אחת הבעיות בתוכנות החינמיות להכנת אלבומים היא שאין חופש פעולה לעיצוב אלבום אישי הדברים שם קבועים מראש ולא תוכלו להכין רקעים או לבצע עיבוד תמונה לעמידה בדרישות של צלמים. בתוכנת פוטושופ תוכלו אתם לקבוע איך האלבום דיגיטלי שלכם יראה, איזה רקע להכניס וכמובן לקבוע את גודל ההדפסה. בעיצוב אלבום אישי יש יותר סיפוק בזמן העבודה בגלל שאתם קבעתם איך הדברים הולכים להיות וסגנון העיצוב שלכם לא יראה במקומות אחרים בגלל שאתם עיצבתם את זה לבד. כמובן שהיום לקוחות יודעים בדיוק מה זה עיצוב אלבום אישי ומה זה עיצוב אלבום שנעשה בתוכנות חינמיות לכן אם אתם רוצים לפתח קריירה מקצועית בהחלט תצטרכו להשקיע במחשבה תחילה כדי לפתח לכם עסק שיתפתח  בעתיד לרווחיות.

מה האפשרויות התעסוקתיות לאחר קורס לימודי עיצוב אלבומים?

אחת הדרכים להתחיל לעבוד בתחום עיצוב אלבומים דיגיטליים היא להתחבר לקבוצה שלנו בפייסבוק קרוב ל 16 אלף מעסיקים וצלמים שמספקים עבודות מדי שבוע למעצבי אלבומים, כמובן שכבר בתחילת הקורס תפתחו לכם דף פייסבוק אישי שבו תציג את כל העבודות שעשיתם בתקופת הלימודים. אפשרויות העבודה הם רבות מאוד לא רק לעיצוב אלבומים דיגיטליים, עצם ידיעת תוכנת הפוטושופ זה יאפשר לכם לעבוד בחברות פרסום ושיווק, עיצוב למדיה החברתית, עבודה עם בתי ספר וגני ילדים, הוצאות לאור ועוד. כמובן שעולם עיצוב גרפי הוא רחב מאוד לכן בתקופת הלימודים אתם תחשפו למקורות תעסוקה.  אין ספק שהתחברות עם צלמים יאפשר לכם לקבל עבודה שוטפת לכל אורך השנה, כיום אירועים הם לא רק בתקופת הקיץ, היום יש בת מצווה או בר מצווה לכל אורך השנה, אירועי חברה ועוד, כל אירוע היום צריך להנציח את התקופה הזאת באלבום דיגיטלי לכן העבודה היא שוטפת לכל אורך השנה, מספיק שיהיה לכם צלם אחד שיביא איתו עוד חברת הפקות או צלמים אחרים, תחילה צריכים להיות עם ראש פתוח מבחינה שיווקית גם אם צריך לעצב אלבום בחינם כדי להתחבר עם מישהו שיביא לכם עבודות בעתיד, לאט לאט תוכלו לפתח לכם עסק עצמאי שיגדל במשך הזמן כי תחום פה ואוזן חזק מאוד בנישה הזאת.

שיווק העסק בעיצוב אלבומים דיגיטליים

שיווק עסק בתחום עיצוב אלבומים דיגיטליים או עיצוב גרפי הוא קל מאוד, כיום יש מאות של חברות הפקות שמחזיקים מספר מעצבי אלבומים דיגיטליים יחדיו כדי לעמוד במתן שירות ללקוחות שלהם, לרוב העבודה הזאת היא עבודה מהבית שמאפשרת לכם לעבוד כל היום בתחום הזה או כעבודה צדדית. אין ספק שהרשתות החברתיות היום מאפשרות לכל אחד לפרוץ תלוי בגודל העבודה שאתם תרצו. לאחר סיום הלימודים תוכלו להציע לחברים שלכם לפרסם אלבום או שתיים בחינם כדי שידעו שאתם מעצבים, שיתוף ברשתות החברתיות או לפתוח לכם בלוג חינם ברשת ולהכניס לשם דוגמאות והמלצות של אלבומים שעיצבתם, ככל שידעו עליכם יותר ויותר תוכלו לראות במשך הזמן איך העסק שלכם גודל במתינות. כל עסק בעבר היה עסק קטן שרק הזמן היה פרמטר לגדילה של העסק.

אלבום דיגיטלי
אלבום דיגיטלי

עיצוב אלבומים דיגיטליים לשווק בגוגל את העסק החדש שלכם

במידה ואתם רוצים לעלות שלב בתחום השיווק תוכלו לפתוח לכם אתר אינטרנט שבו יוצג כל הפרטים עליכם, החל מסגנונות העיצוב שלכם בגלריה יפה של תמונות,  להציג מחירון של אלבומים דיגיטליים ועוד. את האתר  תוכלו לשווק ישירות לצלמים על ידי משלוח של קישור בצורה אישית או לפרסם אותו בגוגל בפלטפורמות חינמיות, כמובן שאם יש לכם אתר אינטרנט תוכלו גם להרוויח גולשים במנוע החיפוש שיגיעו על ידי הקלדת מילות ביטוי במנוע חיפוש גוגל, יש מקומות שמאפשרים לכם לפרסם את תיק העבודות שלכם חינם ובצורה הזאת תוכלו לקדם ולהתחיל להביא לקוחות. אין ספק שכיום אפשר לפרסם באינטרנט כי פלטפורמות הפרסום הם רבות מאוד, החל מבלוגים חינמיים, אינסטגרם, פייסבוק, גוגל ועוד אינספור אתרים שמאפשרים להציג את תיק העבודות שלכם, בתחום הזה לא צריך יותר מידי לשווק כי פה ואוזן הוא מאוד חזק.

עיצוב אלבומים דיגיטליים עבודה מהבית או לעבוד בתור שכירים

בתחום עיצוב אלבומים דיגיטליים נוכל לראות מספר סגנונות של עבודה יש כאלה שיעבדו בתור פרילנסרים עצמאים בסטודיו פרטי או שכירים שיקבלו שכר חודשי מחברה להפקות. בתור שכירים יוגדר שכר לשעה שלכם ולפי זה תקבלו את התשלום החודשי, בתור עצמאים יהיה לכם מחירון עיצוב אלבומים דיגיטליים לפי גודל וכמות את הדפים שתעצבו, לרוב יהיה לכם הסכם עם צלמים על עיצוב של אלבום דיגיטלי אחד או כמות של מספר אלבומים דיגיטליים חודשיים, גם עבודה בתור שכירים היא לפעמים מהבית בגלל שמרבית החברות שולחות לכם את התמונות באינטרנט ומבקשות בסוף העיצוב שלכם לשלוח את זה ישירות להדפסה, כלומר תוכלו לעבוד בתור שכירים אבל מהבית עם שעות מוגדרות מראש לחברת הפקות או חברת אירועים. יש כאלה שעובדים גם בתור שכירים וגם בתור עצמאים ויש כאלה שמשלבים שני מקומות עבודה במהלך היום, כל אחד בסופו של דבר עושה מה שהכי נכון לו או בתור עצמאים או בתור שכירים.

מחירים עיצוב אלבום דיגיטלי

מחירים בעיצוב אלבומים משתנים מנושא לנושא לדוגמה אם אתם מעצבים כמות גדולה של אלבומים דיגיטליים מן הסתם תתנו מחירים אטרקטיביים לצלמים שיעבדו אתכם לכל אורך השנה, מומלץ לבצע טמפלטים ועיצובים מוכנים מראש כדי להריץ ולעמוד בכמות העבודה שתקבלו מידיי חודש, כמובן שיש תקופות שהם לחוצות יותר ויש תקופות שהם פחות לחוצות אבל בתחום הזה לכל אורך השנה יש לכם עבודה, המחירים בתחום הולכים לפי כמות העמודים שאתם אמורים לעצב אם יש לכם כמות גדולה של עמודים השכר יהיה גבוה יותר אם יש לכם כמות קטנה של עמודים השכר יהיה בהתאם. הנתונים הבאים שאתם תיראו נלקחו מהרשתות החברתיות המחירים של אלבומים דיגיטליים משתנים בהתאם לקונספט העיצובי, לרוב צלמים קובעים מחיר בחבילה שהם מציעים ללקוחות שלהם עבור אלבום דיגיטלי שכולל מספר סקיצות לשינויים עתידיים במהלך אישורי ההגהה להלן המחירים.

  • 10 עמודים 2000ש"ח
  • 15 עמודים  2500ש"ח
  • 20 עמודים  3000ש"ח
  • 30 – 25 עמודים  4000ש"ח

אם אתם בתחילת דרככם מומלץ לתת מחירים אטרקטיביים כדי שיעבדו איתכם ויכירו את העסק החדש שלכם, המחירים פה הם מחירים לאלבום דיגיטלי בודד, במידה ואתם אמורים לעצב מספר אלבומים בחודש לאותו לקוח מומלץ לתת הנחות כדי שישתלם לצלמים לעבוד איתכם, בתחום הזה פה אוזן הוא מאוד חזק ברגע שיש לך צלם או צלמת מרוצים הם כבר יביאו את שאר הקולגות שלהם, אלבומים דיגיטליים הם לאו דווקא לאירועים ושמחות נוכל לראות חברות שמנציחות את ימי הכיף שלהם לאלבום דיגיטלי או אירועים שונים לאו דווקא בתחום השמחות, המחירים יכולים להשתנות ממקום למקום וכמובן שמדובר בעיצוב אלבום אישי ולא בעיצוב בתוכנות החינמיות שמוצגות היום ברשת, יש הבדל בין עיצוב אלבום להדפסת אלבום, שזה תמחור שונה שמתווסף לשכר של העיצוב בסופו של דבר.

כיצד אפשר להתקדם במקצוע לאחר לימודי עיצוב אלבום דיגיטלי

לאחר לימודי עיצוב אלבומים דיגיטליים אם התאהבתם בתחום הזה תוכלו להמשיך ללמוד עיצוב גרפי. לימודי עיצוב גרפי כוללים את השפה החזותית, בתחום עיצוב וקידום מכירות תצטרכו ללמוד כיצד לעצב בתוכנות פוטושופ אילוסטרייטור, ואינדיזיין. 3 התוכנות הללו הם התוכנות שאיתם עובדים מעצבים גרפיים וגרפיקאים. המעצבים עובדים בתחום הדפוס בתחום ההייטק, בתחום ההייטק מעצבים גרפיים מעצבים אתרי אינטרנט ואפליקציות, בעיצוב גרפי מה שחשוב היום זה תיק העבודות זה לא משנה מאיפה יש לכם תעודה מה שיבדקו בסופו של דבר זה כיצד אתם יודעים לעצב וכיצד אתם יודעים להעביר רעיונות על ידי עיצוב מקצועי ומושך.

  • כמובן שתוכלו לשלב בין מקצוע עיצוב אלבומים דיגיטליים לעיצוב גרפי, בסופו של דבר אתם עובדים באותם תוכנות גרפיות, זה לא משנה אם אתם עושים עיצוב אלבום דיגיטלי או מכינים מודעה בפוטושופ על ידי שימוש של טקסט ותמונה ועוד אלמנטים גרפיים שמוסיפים כדי להעשיר את הגרפיקה שלכם, בסופו של דבר זה אותם תוכנות גרפיות מבית חברת אדובי מערכות ואותם כלים רק סגנון העיצוב הוא קצת שונה.

איך מתקינים תוכנות לעיצוב אלבומים דיגיטליים לקראת 2022

המחסור בתחום העיצוב אלבומים דיגיטליים בכוח אדם

המחסור בתחום העיצוב גרפי לדפוס מורגש מאוד בשנים האחרונות, עולם ההייטק שואב לתוכו אינספור מעצבים גרפיים כדי לתת שירותי גרפיקה לאתרים ואפליקציות, אם בעבר רוב בוגרי לימודי עיצוב גרפי היו פונים לעבוד בעולם הדפוס היום הבוגרים פונים לעולם האינטרנט כי השכר בתחום ההייטק הוא גבוה מאוד. המעבר של מעצבים גרפיים מעולם הדפוס לעולם האינטרנט יצר משבר עמוק מאוד בתחום הדפוס ונוכל לראות שבעשור האחרון שכר של מעצבים גרפיים קפץ כפול. בתחום הזה זה לא משנה אם יש לכם ניסיון או אין לכם ניסיון מה שחשוב זה איך תיק העבודות שלכם נראה, אם תיק עבודות שלכם נראה מקצועי תוכלו בקלות להתברג בתחום עיצוב גרפי לדפוס ואולי אחרי זה להמשיך לכיוונים אחרים. תוכל להתייעץ עם המורים שלכם כיצד להתברג בתעשייה כדי להצליח. את המחסור נוכל לראות על ידי קבוצות בפייסבוק שנפתחו במספר השנים האחרונות ואינספור משרות שמתפרסמות מידי שבוע, לכן אם אתם רוצים לעבוד בתחום עיצוב אלבומים דיגיטליים תוכלו לראות דרישה גדולה לתחום הזה. תוכלו לפרסם בקבוצות בפייסבוק של צלמים או חברות להפקות אירועים ולראות את הדרישה העצומה בתחום. תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל פרטים רחבים על מגוון מסלולי הלימוד ושיטת הלימודים בקישור הבא או בטלפון 03-6202111.