קורס פוטושופ לנוער

//קורס פוטושופ לנוער

קורס פוטושופ לנוער – ללמוד לעצב גרפיקה ממוחשבת בשילוב של תמונות – ללמוד לפתח את היצירתיות והכשרון

מחפשים קורס פוטושופ המתואם לנוער? אתם במקום הנכון! כבר לא צריך לנסוע שעות רק כדי לשים את הילדים בחוג או בבית ספר לגרפיקה הנוער של היום יכול ללמוד אונליין אחד על אחד עם מורים פרטיים שמחוברים ישירות לתוכנת הפוטושופ. במאמר זה נסביר לכם איך לומדים מהבית וכמובן שנדבר על תוכנת הפוטושופ ולמה היא מסוגלת. כיום פוטושופ שימושית מאוד בעולם העיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת אבל לא רק, צלמים מעצבי אופנה או אדריכלים מוצאים בה שימוש לפתרונות דיגיטליים עבור הצרכים האישיים שלהם, אנו במאמר זה נסביר ונדגים לכם שיעורי פוטושופ שנעשו במיוחד בשבילכם, השיעורים מתאימים למתחילים וגם למתקדמים שיודעים דבר או שניים בתוכנה, השיעורי הסבר חינם מוסברים בשפה העברי ומתאימים לכל אחד. השיעורים נלקחו מתוך מסלול לימודי פוטושופ לנוער.

ללמוד הכשרה של קורס גרפיקה ממוחשבת בפוטושופ לנוער ללמוד לעבוד על תוכנת העיצוב גרפי PHOTOSHOP CC

תוכלו בעמוד הבא לקרוא בהרחבה על מסלול לימודי קורס פוטושופ לנוער, בעמוד תוכלו לראות את כל תכני הלימוד החל מהסברים טכניים על פקודות עד שיעורי הסבר כדי שתבינו מה ילדכם הולך ללמוד, במסגרת הלימודים נעבוד על תרגילי חשיבה החל מהכנת רקעים לגרפיקה, עיבוד תמונות לאחר צילום כגון תיקון תמונות ועיצוב גרפי לתמונה מחדש, נעבוד על הכנת מודעות גרפיות לקידום מכירות ושיווק ונלמד את כל חוקי העיצוב בתוכנה, במסגרת לימודי תעודה בפוטושופ נבנה תיק עבודות בו יוצגו כל העבודות הגרפיות שנעשו במהלך הלימודים. לימודי פוטושופ לנוער כוללים תרגילי בית ומטלות כדי לתרגל את כל החומר הנלמד בלימודים, ככל שמתרגלים יותר מצליחים להבין כיצד תוכנת הפוטושופ עובדת, זה לא סוד שתרגול הולם מביא לשליטה מלאה בתוכנה וככה יהיה קל לתלמיד להבין מהו עיצוב גרפי נכון. המטלות אמורות לפתח את החשיבה ויצירתיות אצל התלמיד, ללא תרגול לא תצליחו לעבוד על התוכנה בצורה מקצועית וטובה.

קורס פוטושופ לנוער איך ללמוד במחשב ONLINE בצורה פרטית ואישית דרך האינטרנט אונליין את תוכנת העיצוב גרפי של חברת אדובי עם מורים פרטיים מהבית

לימודי פוטושופ לנוער יהיו דרך לימודים אונליין, התלמיד מקבל תוכנת חיבור למחשב, לאחר ההתקנה המורה יוכל להתחבר ישירות לתוכנת הפוטושופ אצל התלמיד ולהדריך אותו אחד על אחד איך לעבוד על תוכנת הפוטושופ, השיחה בין התלמיד למורה תהייה דרך מיקרופון ואזניות, במהלך השיעור המורה ידגים לתלמיד נושא מסוים והתלמיד יצטרך לחזור על מה שלמד, במידה ובזמן התרגול התלמיד לא מבין נושא מסוים המורה יחזור שוב ושוב עד שהחומר יהיה ברור, בגלל שתוכנת פוטושופ קלה בתפעולה ניתן לבצע אין ספור עיצובים גרפיים, אנו בתקופת הלימודים נלמד את התוכנה לעומק כדי להוציא את המקסימום מהתלמיד. הלימודים מתקיימים רוב שעות היום, החל מלימודי בוקר, צהריים או ערב, צרו איתנו קשר עוד היום דרך טופס צור הקשר או שיחה טלפונית ושוחחו עם אחד מיועצי הלימוד שלנו על מגוון מסלולי הלימוד שעומדים לרשות הנוער, במכללת סולו קורסי גרפיקה נוספים החל מקורסי איור ועד לקורס עיצוב גרפי שכולל את כל התוכנות שמעצבי גרפיקה עובדים בתחום.

פוטושופ לנוער - איך ללמוד במחשב ONLINE בצורה פרטית ואישית דרך האינטרנט

שיעורי פוטושופ ADOBE PHOTOSHOP לדוגמה – נוכל לראות בשיעורים את השימוש בפקודות פשוטות ביותר להכנת עיצובים גרפיים, במהלך הלימודים נעבוד על ערבוב בין פקודות כדי ללמד את החשיבה המרחבית והוצאת היצירתיות החוצה מהתלמידים. נוכל לראות בשיעורים הבאים שימוש של מספר פקודות ועשיית גרפיקה ממוחשבת בצורה מהירה לעיצוב מדהים.

2019-08-04T18:21:00+03:00