קורס פוטושופ למתחילים | לימודי פוטושופ PHOTOSHOP

קורס פוטושופ למתחילים | לימודי פוטושופ PHOTOSHOP2019-06-01T15:53:48+03:00

לימודי קורס פוטושופ למתחילים ומתקדמים עם המורה הפרטי/ת שלך אחד על אחד מהבית!

לימודי קורס פוטושופ – PHOTOSHOP

אוסף סרטוני הסבר מה תלמדו במסגרת מסלול לימודי קורס פוטושופ מהבית אונליין אחד על אחד, הסרטונים מוסברים בשפה העברית בצורה פשוטה וקלילה, במאמר זה נרחיב ונסביר את יכולותיה של PHOTOSHOP על מנת לתת לכם יותר מידע על יכולותיה כדי למצות מהקורס את כל האפשרויות שהיא מאפשרת בלימודיה, לימודי קורס פוטושופ אדובי יכולים להתקיים ראשון עד שישי, לימודי בוקר, לימודי ערב, לימודי ערב מאוחר, צהריים. תוכלו לצפות בתחתית העמוד כיצד שיעורים מועברים אחד על אחד או לצפות בסרטונים נוספים בקטגורית שיטת הלימודים באתר, נלמד על עריכת תמונות ישנות שתאפשר לנו לנו לערוך תמונות מהאלבום המשפחתי שלנו בו כנראה ימצאו מספר תמונות מהעבר המשפחתי בו נרצה לתקן פגמים בתמונות, בתמונות אלו ימצאו סדקים, עיניים אדומות, לכלוכים שנוצרו מסריקות ועוד. תמונות אלו נסרוק אותם ישירות לתוך התוכנה ונתחיל לעבוד עם כלים שונים לתיקון התמונה כדוגמת כלי ה- CLONE STAMP, מברשות ריפוי ועוד.

טכניקות ושימוש בכלים בלימודי פוטושופ

עם מברשות הריפוי ניקח דגימות מאזורים טובים של התמונה ונדביק באזורים פגומים וכך בעצם נשפר את התמונה, כדי ליצור רצף בזרימת התמונה נשלב חלקים פגומים עם חדשים ונטשטש את המעברים כדי ליצור אמינות זרימה טבעית בתמונה המעובדת.

קורס פוטושופ - לימודי PHOTOSHOP

קורס פוטושופ – לימודי PHOTOSHOP

במהלך קורס פוטושופ לומדים עקרונות רבים הנוגעים לתיקון עיוותים בתמונות. תמונות רבות סובלות מעודף פלאש, עיניים אדומות, עם הכלי הנכון בתוכנה נוכל כחלק מלימודים לטשטש אזורים בעייתיים ולהוריד עיניים אדומות. איך מחדדים תמונות, תלמדו איך לשפץ תמונות טכניקות מקצועיות לשיפור פגמים ותיקונים של תמונות כיצד ליצור פזל מתמונה קיימת, איך לשלב שתי תמונות או יותר ביחד איך להכין מברשת חדשה, איך לעשות טקסט תלת מימד 3d איך לעשות עיצוב מודעה, הזמנה או כל עיצוב חזותי אחר, איך לעשות חתימות איך לתקן תמונות לאחר צילום.

לימודי קורס פוטושופ אפקטים

אפקטים על שורות טקסט בלימודים ליצירת אשליה ויזואלית – אפקטים על שורות טקסט להדפסה, אפקטים על שורות טקסט לעיצוב באתרי אינטרנט מאפשרות בלימודים יוצרים תחושה ויזואלית מושלמת לחידוד הקונספט  עיצובי והדגשת הרעיון כולו. מסגרות לתמונות עם שילובי תמונות, יצירת רקעים מדהימים,עיצוב גלויה יצירת צל והצללה, תמונות פנורמיות, איך לעשות קעקוע איך לעשות אדים או עשן, איך לעשות צל לטקסטים וכתב, הכל על כתב שקוף ועולם המסגרת בתוכנה איך עושים קולאז’, הברקות, צמצום שומנים, איך לעשות ריטושי תמונות, איך מאפרים אפקטים של השתקפות, איך עושים אפקט של מים מסכה – תמונה בתוך תמונה, הפיכה של תמונה צבעונית לשחור-לבן החלפת צבעים בצילום. יש מגוון אפקטים בטקסטים בעזרת תוכנה לעיבוד תמונות לדוגמה אפקט של טקסט על מנת ליצור את אפקט המתכת, אפקטים של הצללות בטקסט כדי ליצור את האשליות ויזואלית, בלימודים נלמד את אפקט של מסכה על טקסט עם כלי המסכות אשר יגרום לטקסט להתחיל באטימות מלאה ולאט לאט

קורס פוטושופ מתמונה לאומנות

הפיכת תמונות באמצעות התוכנה לתמונות אמנותיות – הפיכת תמונות באמצעות תוכנה לעיבוד ועיצוב תמונות אמנותיות על ידי שימוש בפילטרים, ניתן לשנות בלימודים כל מימד של תמונה לתמונה מאוירת, תמונה בשחור לבן תמונות פסיפס ועוד. נלמד על המברשת Brush Tool, הוספת מברשות חדשות, לשנות גוונים בתמונה תיקון צבעים צריבה של תמונה, איך להלבין שיניים בתמונות, איך מסירים דמויות, איך לנקות תמונה, איך לעוות תמונה, איך להפוך תמונה חדשה לישנה, איך לנקות תמונה לאחר צילומים, איך משנים צבע עיניים צבעים אוטומטי לתמונה ועוד. השימוש בפילטרים בלימודי קורס פוטושופ תוכנת עיצוב תמונות מאפשר ביתר קלות לשנות את התחושה מהמקור בו היא צולמה, לתת תחושה עם חזות ויזואלית אחרת ושונה.

photoshop course

photoshop course

לימודי פוטושופ – מקצועיות המורים

לצערנו היום אין ספור אכזבות וסיפורים שאנו מקבלים מסטודנטים ממקומות אחרים שאכן למדו את התוכנה פוטושופ אבל עדיין מרגישים לא מסופקים ממה שלמדו. כדי לדעת אם המקום שתבחרו אכן מתאים לכן תצטרכו לחפש עבודות של בוגרים או לראות עבודות של אחרים ולראות אם אכן מקצועיות. לעתים הידע בתוכנה לא מספיק כדי לקרוא לעצמכם מעצבים גרפיים, ידע בתוכנה מאפשר עבודה נטו אך לא עיצוב, עיצוב בעזרת תוכנה לעיצוב שכזו לוקח זמן ובשילוב קורס גרפיקה מקצועי אכן תזכו לקבל יותר מאשר בלימודים בקבוצה שבה הלימודים כלליים ואתם בעצם נגררים אחר תקצוב של שעות נטו והלחץ של המורה לבצע את כל הלימוד של מה שהוקצב לו, אין מה לעשות בתי ספר אכן צריכים להיות מסחריים ולימוד תוכנה גדולה שכזו קשה מאוד ללמוד בקבוצה במיוחד שלכל אחד צרכים משלו.

אחוזי הצלחה בהדרכה פרטית בפוטושופ

בסולו המורים אכן מלמדים אחד על אחד תוכנות גרפיות לאחר אחוזי הצלחה מאוד גבוהים להכשיר תלמידים להיות מעצבים גרפיים או גרפיקאים, ברשות סולו קבוצה גדולה מאוד בפייסבוק העוסקת בתחום העיצוב גרפי מעל 16000 מעצבים ומעסיקים מרבית המעצבים שם עוסקים בתחום בצורת פרילנס או בחברות פרטיות. תלמידים של סולו אכן מבוקשים בשוק העבודה בזכות הלימוד הפרטני והמקצועי אחד על אחד, לומדים פרטי את פוטושופ אכן מקבלים יותר, כולנו יודעים בשיעורי מתמטיקה לא תמיד הבנו הכל עצם ליווי של מורה פרטי החזיק אותנו לסיים את הלימודים בצורה מקצועית, לימוד מקצועי של פוטושופ בצורה פרטנית עם מורה פרטי שמלווה אותך לכל אורך הלימודים אכן יבטיח לך לקבל את כל הידע הדרוש לעיצוב מודעה, אלבום דיגיטלי או הדמיה דיגיטלית של גינה. הרישום לקבוצה ממדור דרושים באתר.

לימודי פוטושופ – איך להתחיל לעבוד?

כדי לעבוד ולדעת להשתמש בתוכנת פוטושופ זה כבר סיפור אחד כדי לעבוד ולהרוויח כסף מהידע שלכם זה כבר סיפור אחר, כמו כל דבר בחיים אם תצעקו אני קיים אני פה תקבלו עבודה אין ניסים ואין נפלאות, תצטרכו לבנות לכם תיק עבודות שנוגע בהמון תחומים ולא דווקא בתחום אחד של עיצוב גרפי, תצטרכו להראות ידע נרחב בתוכנה, ידע מראים ללקוחות על ידי אין ספור דוגמאות בתחומים שונים כגון: עיצוב אלבומים דיגיטליים, הדמיות רפואיות, עיצוב והדמיות דיגיטליות, עבודה עם עיצוב אופנה, גרפיקה ועיצוב לאתרים, תיקוני תמונות לאחר צילום, עיצוב אלבומים דיגיטליים ועוד, את רוב העבודות שלכם תעלו לאתרים חינמיים או שתפתחו לכם בלוג או אתר משלכם, תצטרכו לבנות לכם תיק עבודות בפייסבוק של כל המטלות שביצעתם, בזמן הלימודים אכן תבנו עבודות לתיק העבודות שלכם אך גם בסיום הלימודים, שיווק הוא אבן המפתח להצלחה בכל תחום בחיים אם תשווקו את עצמכם בצורה נכונה תוכלו להגיע רחוק, איינשטיין בעצמו אמר לא תדעו עד כמה רחוק תוכלו להגיע עד שבאמת תהיו שם.

ביקוש אדיר לבוגרי לימודי פוטושופ ועיצוב

מרבית המקצועות בחיים מאפשרים שיווק עצמי נכון החל מיצירת תכנים באינטרנט, פרסום עבודתכם בפני החברים הקרובים או פתיחת בלוגים וכתיבת תכנים בנושאים שלכם, האם מספיקה עבודה לכולם? בהחלט כן היות ומעצבים לא יכולים לתת לכל המדינה שירותים גרפיים ואכן העבודה מתחלקת בצורה נכונה בין כולם, יש כאלה שיבחרו לעבוד בתחום עיצוב גרפי לאלבומים, יש כאלה שיבחרו לעבוד עם צלמים ולתת להם שירותי גרפיקה ממוחשבת כגון תיקוני תמונות לקטלוגים שהצלמים אכן צריכים, בתחום העבודה עם פוטושופ היא רבה ובכל תקופת מיתון ידוע שהמעצבים גרפיים עושים ומרוויחים המון כסף, בתקופות של עידוד השיווק כדי לייצר עבודה צריכים מעצבים גרפיים, בתחום האירועים וההפקות העבודה לעולם לא נגמרת, כל הזמן אנשים מתחתנים, ימי הולדת, ספרי מחזור ועוד מליון תחומים שאם נרחיב כאן המאמר הזה לעולם לא יגמר.

לימודי קורס פוטושופ עם תוכנה בעברית?

האנגלית שלי מאוד בסיסית האם כדאי לי ללמוד את התוכנה פוטושופ בעברית ולא לשבור שיניים באנגלית? לימוד פוטושופ בעברית הוא לשים לעצמכם בור באמצע הדרך וליפול בו, אנו לא ממליצים בכלל עקב שדרוגי פוטושופ מעת לעת, לימוד בשפה האנגלית הוא המפתח ללמוד פקודות שגם ככה חוזרות על עצמם כל הזמן, גם הבריטיים בעצמם ודוברי האנגלית לא מבינים את האנגלית הטכנית שיש שם, לימוד בשפה האנגלית עם פירושי הפקודות וחזרה עליהם יבטיח לכם ידע באנגלית בסיסית וגם לא תרגישו נחותים מאחרים שיודעים את התוכנה באנגלית. האנגלית בתוכנה מאוד בסיסית ולכן אם תפרשו לכם כל פקודה פשוט תוכלו לדעת מזה אומר, אין ספור הצעות אנו מקבלים מאנשים אשר בוחרים ללמוד בעברית ואנו מסבירים להם למה לא כדאי להם, מספיק שפעם אחת תלכו לבית דפוס להדפיס עבודה שלכם והם יגידו לכם לתקן את הצבעוניות בתמונה ולא תדעו איפה זה נמצא תרגישו ממש לא טוב עם ההרגשה הזאת.

ללמוד פוטושופ עם מורה פרטי להצלחה

המורים בסולו אכן ילמדו אתכם בשפה העברית עם תרגום באנגלית ויתנו לכם את כל הזמן שבעולם כדי לכתוב בצורה מקצועית את הפירוש של המילה, בלימודים פרטיים אין את עניין המבוכה, המורה שם בשבילכם גם אם אתם מרגישים לא טוב עם חוסר ידיעת מילה זו או אחרת. אם עדיין לא שכנענו אתכם ללמוד בשפה האנגלית להלן דוגמה אמיתית מהשטח מספיק פעם אחת שתראו מדריך יפה באינטרנט איך לעשות אפקט מסוים וכולו באנגלית, עצם ידיעת הפקודות והיכן הם נמצאות יאפשרו לכם לבצע את התרגיל, העבודה בתוכנה עם מליון אפקטים והערבוב בניהם יוצר אפקטים נוספים, כמו כל סגנון של בישול ערבוב ושדרוג יוצר מאכל טעים אין ספור שיטות אין ספור דוגמאות לאותו מהלך בסיסי אז קדימה תורידו את המכשולים ולמדו את התוכנה באנגלית בלבד.

הדרכה קורס פוטושופ אחד על אחד

לימודים פרטיים בלימוד קורס Photoshop אחד על אחד יבטיחו לכם את ההצלחה בלימוד תוכנה כה גדולה, לימוד פרטים לעיצוב גרפי או להדמיות דיגיטליות מאפשרים התאמה מלאה לתלמיד ולצורך שלו, במידה והתלמיד צריך ללמוד ללימודי תעודה בעיצוב גרפי סולו מתאימה את עצמה לצרכים הפרטיים שלו אם זה לימוד פוטושופ לתיקוני צילום אז ההתרכזות בצילום ופחות ביצירת מודעות ואפקטים סביב הנושא הזה, לימודים פרטיים מבטיחים לכם בכל רגע נתון הצלחה בקורס המורה מלווה אתכם בתרגילי הטמעה ייחודיים להצלחה בקורס, במידה ולא הצלחתם תרגיל כלשהוא המורה לא יכול להתקדם בחומר עד שהחומר לא מובן לכם במאה אחוזים.

אחריות המורים בקורס פוטושופ להצליח

סולו נותנת ביטוח מלא לקורס ולשיעורים בפרט, במידה ושיעור לא ברור לתלמיד המורה חוזר על השיעור כאילו שלא התקיים בכלל, המורה יכול לדעת בכל רמה ובכל שלב בקורס מהם היכולות של התלמיד במידה והוא חלש תחום מסוים אכן המורה ייתן לתלמיד יותר מטלות ושיעורי בית, לדוגמה אם התלמיד חלש בתיקוני פנים המורה יחזור על השיעור שוב עם תרגול משותף בניהם ואכן התלמיד יקבל יותר מטלות ושיעורים בתחום. במסגרת קבלת תלמיד ללימודים בסולו מובהר לו כדי להצליח בקורס וכדי להביא אותו ליעדים אכן יצטרך לבצע שיעורי בית, בלי הגשות של שיעורים אנו מעדיפים לוותר על התלמיד גם אם הוא לומד את פוטושופ לתחביב בלבד.

קורס פוטושופ לצלמים

פה נרחיב לכם מה צלמים ילמדו במסגרת לימודי התוכנה Photoshop לצילום, קורס פוטושופ מקצועי בעיבוד תמונות יאפשר לכם לתקן תמונות לאחר צילום, לחדד אווירה של צילום שאכן לא הצלחתם להוציא, תיקוני פנים לתחום האופנה, תמיכה מלאה באפקטים ושילוב מקצועי בין תמונות, תיקוני תמונות עם מתן תחושה שאכן מניפולציה לא עברה פה, הרי כולם מכירים את המשפט תמונה שווה אלף מילים אכן בקורס הדגש הוא לתת תחושה ואווירה מקצועית ולעזור לצלם להוציא את המקסימום שהוא אכן עבד ביום הצילומים, הניסיון שצברנו עם עבודה עם חברות גדולות במשק ומאות הדרכות של קורס פוטושופ לצילום ברחבי הארץ יבטיחו לך לקבל את הרמה הגבוהה ביותר בעיבוד תמונות עם הדרכה פרטית וסבלנית עד להגשמת החלומות שלך עצם היותך צלם, בתחום צילום עיבוד תמונות היא חלק מהצלחה במקצוע של צלם.

קורס פוטושופ מתקדם לצלמים או למעצבים גרפיים

אני אכן יודע קצת פוטושופ איך אוכל לשדרג את היכולות שלי בתוכנה כה גדולה שלעולם לא נגמרת? כמו שכולם יודעים האפקטים בתוכנה אכן לא נגמרים, המורה יבדוק את רמתכם בתוכנה ויחדד לכם כלים שהזנחתם או לא השתמשתם בהם עד היום עצם הרעיון של הרגלי עבודה, המטרה של המורה לתת לכם כלים נוספים לעיבוד תמונה ולתיקוני תמונות לאחר צילום, במסגרת קורס פוטושופ תוכלו להרים את רמת הידיעה שלכם בתוכנה ואכן לזכות בתרגילי עיצוב ויצירת קומפוזיציה שהזנחתם, חידוד טכניקות עבודה מקצועיות, מעברי צבעים נכון בתמונה, חידוד זוויות ועוד מאות טכניקות כדי להוציא את הצילום שלכם ברמה המקצועית ביותר.

איך ללמוד קורס פוטושופ אונליין?

לימודי קורס פוטושופ אונליין דרך האינטרנט עם מורה פרטי שמלווה אתכם לכל אורך הקורס מביאה נוחות מעל הכל, אם אתם אנשים עסוקים שרוצים ללמוד את התוכנה מבלי לבזבז זמן על נסיעות וחנייה ועוד מליון סיבות אחרות תוכלו ללמוד את הקורס בשעות מתואמות מראש בניכם לבין המורה, יש מסלולי לימוד בוקר צהריים וערב וגם לימודי יום שישי, לימודים פרטיים מאפשרים לימוד מקצועי יותר ולהרוויח נושאים רבים שלא תוכלו ללמוד בקבוצה אפילו הקטנה ביותר, הדגש בלימוד פרטי הוא לתת לתלמיד את היכולות להתמודד עם התוכנה גם כשהוא לבד עם עצמו מנסה לפתור תקלות או לבצע עיצובים בלבד, פיתוח היצירתיות בזמן הלימוד ועוד מאות נושאים נוספים.

תרגילים קורס פוטושופ Photoshop

שיעורי בית בלימוד של קורס פוטושופ הם התשובה לשאלה הזו מבלי להכין שיעורי בית ומטלות לא תוכלו להצליח, לסולו מאות תרגילים מרמה של מתחילים ועד להטמעת התוכנה, הסוד הוא לתרגל מספר פעמים כל דבר עד שתזכרו את כל הכלים בתוכנה, כשמצליחים לבצע תרגיל וזוכרים אותו אכן נהנים משלל אופציות נוספות, פחות תחשבו איך לבצע פקודות בתוכנה פוטושופ אלה יהיה לכם זמן לבצע רעיונות, שיעורי בית הם המפתח להצלחה בלימודי פוטושופ בשילוב בין פקודות שונות הנלמדות בשיעורים שונים.