"נשארו מקומות בודדים להתחלת קורס בחודש זה – החלה ההרשמה לחודש הבא"

כמה עולה ללמוד במכללת סולו לימודי עיצוב והייטק?

טווח המחירים מתחילים מ4000 ש”ח לקורס בודד ועד ל 8000 ש”ח (המסלול המלא של מעצבים גרפים לימודי תעודה)  ניתן לחלוק עד 12 תשלומים ללא ריבית או הצמדה (לא תופס מסגרת בכרטיס אשראי).

נא לבדוק את תנאי הקבלה עם בית הספר למסלול לימודי תעודה מעצבים גרפיים – חווית משתמש UI UX.

זמן הלימודים?

  • קורס ללימודי תוכנה אחת 12 מפגשים שעה וחצי פעם בשבוע עם מורה פרטי אונליין אחד על אחד  – 4000 ש”ח מחיר כולל מע"מ. (אין תנאי קבלה)
  • קורס מעצבים גרפיים לימודי תעודה ותיק עבודות להכנה להייטק – 7.5 חודשי לימוד פעם בשבוע שעה וחצי עם מורה פרטי אונליין אחד על אחד – 8000 ש”ח מחיר כולל מע"מ. (יש תנאי קבלה)
  • קורס בניית אתרים חווית משתמש לימודי תעודה ותיק עבודות להכנה להייטק – 7.5 חודשי לימוד פעם בשבוע שעה וחצי עם מורה פרטי אונליין אחד על אחד – 8000 ש”ח מחיר כולל מע"מ. (יש תנאי קבלה)
  • לקבלת סילבוס הקורס המלא ולקבלת פרטים נוספים עליכם לפנות בטופס צור הקשר באתר.
  • מי אמר שאין עבודה בעיצוב גרפי ??? – עשרות משרות שמתפרסמות מידי יום בקבוצת הפייסבוק השייכת לבית הספר קרוב ל20000 חברות ומעסיקים שמחפשים אותך בוגר/ת מכללת סולו לעבודה מהבית או בעיצוב גרפי להייטק – מתאים במיוחד למתחילים ללא ניסיון  להרשמה בקישור הבא

כמה זמן אתם מלמדים כבר אונליין?

15 שנה – מכללת סולו החלוצה והוותיקה ביותר בישראל בסגנון לימודים אונליין.

שעות לימוד במכללת סולו

הקורונה – covid שינתה את שיטת הלימודים בישראל לכן הביקוש ללימודים אונליין גבוה מאוד, בחלק משעות הלימוד יש רשימות המתנה ארוכות לכן מומלץ לשוחח עם יועצי הלימוד מה השעות הפנויות או לקבוע את מועד ההתחלה הקרוב בהזמנה מראש, זמני הלימודים – בוקר, צהריים, ערב וימי שישי.

בעת הזמנה מראש של שעות לימוד תתבקשו להשאיר 300 ש”ח על חשבון הקורס כדי שנוכל לשמור על מקום הקורס. – מומלץ להזמין מקום מראש חודש עד חודשיים לפני המועד שאתם רוצים להתחיל!

איך לומדים אונליין אחד על אחד עם מורה פרטי איך כל השיטה הזאת מתבצעת?

הלימודים מתבצעים על ידי שליטה על מחשבו של התלמיד ושיחה עם מיקרופון ואזניות המורה יכול להזיז את העכבר של התלמיד ולדבר איתו במהלך השיעור תוכלו לקרוא ולצפות בסרטונים על השיטה כנסו -> דוגמה לסרטון קורסים אונליין. הלימוד הוא פרטני אחד על אחד דרך תוכנת חיבור שמאפשרת לסטודנט לקבל יחס אישי לכל אורך השיעור, בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי בית ומטלות כדי לחזור על החומר והתמיכה מלווה בכל מדיה דיגיטלית אפשרית.

האם הלימודים מתאימים לתושבי חול מעבר לגבולות ישראל?

הלימודים מתאימים לכולם כל אחד אשר ברשותו חיבור לאינטרנט.

למה הסטודנטים של מכללת סולו מבוקשים בשוק?

ברשותנו קבוצה עיצוב גרפי מדור דרושים בפייסבוק הכי גדולה ברשת המונה מעל 20000 מעסיקים ומעצבים אשר מספקים עבודות מידי יום לבוגרים שלנו או בעבודות פרילנסרים כעבודה מהבית, באמצעות קבוצה זאת סטודנטים יכולים להתחיל את הצעד הראשון שלהם בעולם זה, מעסיקים יודעים שאיכות תיק העבודות בלימודים אחד על אחד יעילים יותר מאשר לימודים בקבוצות, בלימודים פרטיים יש יכולת הספק גדולה בתקופת הלימודים להקיף את כל הדרישות מעסיקים בשוק הישראלי.

כיצד מתבצעים התשלומים למכללת סולו?

התשלומים מתבצעים בעסקאות כרטיס אשראי עם ההגנה המלאה והתקנים המחמירים לביטחון בישראל בכרטיסי אשראי ויזה, מאסטרקארד, ישראכרט ועוד.

האם אני מוגן בעסקה אינטרנטית?

עסקאות אינטרנטיות מוגנות ב100 אחוזים כל עסקה אינטרנטית ניתנת לביטול על ידי חברת האשראי על ידי הסטודנט.

האם ניתן לשלם בהוראת קבע למכללה?

ניתן.

איזה גופים עובדים עם מכללת סולו?

מכללת סולו מעניקה לימודים והכשרות מקצועיות לגופים ממשלתיים ולסטודנטים הרוצים ללמוד לימודי תעודה – מעצב גרפי או לימודי קורסי תוכנות גרפיות ממוחשבות בלבד – גרפיקאי. רשימת אודות הגופים שעובדים עם מכללת סולו

מה קורה אם אני מבטל את הקורס באמצע?

בהתאם לתקנות הגנת הצרכן במדינת ישראל (ביטול עסקה), התשע"א – 2010 – במידה והסטודנט לא התחיל את הקורס והתקבל ביטול לפני מועד ההתחלה יש החזר מלא. בעת ביטול קורס באמצע הלימודים הסטודנט מקבל מחצית מערך הקורס ששולם.

האם התעודה מעצב גרפי מוכרת במדינת ישראל?

מכללת סולו מוכרת במדינת ישראל על ידי גופים ממשלתיים כגון ביטוח לאומי קורסים להכשרה מקצועית ואלפי משרדי פרסום. מידי חודש סולו מפנה משרות לעיצוב גרפי לבוגריה. מכללת סולו בעלת קבוצה בפייסבוק מעל 19000 מעסיקים ומעצבים גרפיים המחליפים עבודות מידי יום. מעסיקים מעדיפים לעבוד עם בוגרי סולו עקב שיטת הלימודים הפרטניים של אחד על אחד עם הספק גבוה בלימודים לעומת לימודים במכללות בעלות עשרות תלמידים בכיתה.

אין לי זמן להכין שיעורי בית ומטלות האם כדאי לי לקחת את אחד הקורסים שברשותכם?

מתוקף תפקיד המרצים במכללה לחזור על שיעורים לא ברורים ללא חיוב התלמיד בעלות נוספת, אנו ממליצים לתלמידים טרם התחילו ללמוד לבדוק האם יש ברשותם זמן להכין שיעורי בית ומטלות. במסגרת לימודי תעודה בעיצוב גרפי – תנאי קבלה במיוחד למסלולי תעודה של "מעצבים גרפיים" בין היתר הם הגשות של מטלות גרפיות משבוע לשבוע.

מהם תנאי הקבלה ללימודים בסולו?

אנגלית בסיסית, הכרת המחשב, רצון להכנת שיעורי בית ומטלות גרפיות, אהבה לעולם העיצוב. במידה והתלמיד פחות מגיל 18 אישור הורים להרשמה ללימודים.

אני בוגר או בוגרת מכללה לעיצוב גרפית אחרת ולא מרוצה מתיק העבודות שעשו איתי המכללה הקודמת האם יש לי מקום אצלכם?

ברשות סולו קורסים מקצועיים להעשרה או להשתלמות בבניית תיק עבודות מקצועי כתנאי לקבלה במקומות עבודה כיום.

אני רק רוצה ללמוד תוכנה גרפית אחת לתחביב או לעבודה מה עושים?

תוכלו ללמוד גם תוכנה גרפית לתחביב אך עדיין תצטרכו להגיש שיעורי בית ומטלות להצלחת הקורס הגרפי שתיקחו.