שיעור דוגמא של תוכנות טקסטיל ושימוש בתחום האופנה, מספר 1 בשוק היכנס עכשיו!

אם הגעתם לסרטון זה אתם עוסקים בצורה זו או אחרת בטקסטיל, וסביר להניח בעיצוב אופנה. עיצוב אופנה של היום שונה בתכלית ממה שהוא היה פעם, והיום אפשר לעשות את הכול על מחשב. בסרטון שלפניכם תוכלו לצפות בשיעור דוגמא של עבודה על תוכנות שנוגעות לעיצוב אופנה, תוכנות שבעזרתן ניתן לעשות כמעט הכול ולא צריך רישומים פיזיים. תחום האופנה רק הולך ומתפתח ואיתו גם התוכנות הדיגיטליות, וביחד הם שילוב מדהים להצלחה של כל אחד שרוצה להתקדם.
שיעור דוגמא של תוכנות טקסטיל ושימוש בתחום האופנה, מספ

לעצב מישראל לעולם הגדול…

העולם הוא כפר גלובלי, את זה אנחנו רואים בעיקר בשנים האחרונות כשהכול הפך לנגיש. דרכי התקשורת שלנו השתנו ללא היכר מאז תחילת עידן האינטרנט והיום אפשר לעשות הכול און ליין. אם בעבר מעצב אופנה היה יכול להתפתח רק בישראל ואם הוא היה רוצה להציע עיצובים שלו לבתי אופנה בחו”ל הוא היה חייב להגיע פיזית אליהם, היום הוא יכול לעשות את זה דרך הרשת בכמה שניות. היום מעצב יכול לשלוח דוגמאות לעיצובים שונים שהוא אחראי עליהם דרך המחשב, ואת העיצובים הללו הוא עושה עם אותן תוכנות, ולאחר מכן הוא מקבל פידבקים, הזמנות וכל מה שצריך. אין ספק שהעולם הגדול פתוח בפני מעצבי אופנה היום הרבה יותר ממה שבעבר…

להיות יבואן ביגוד…

אם פעם הייתם רוצים לייבא בגדים מחו”ל על פי הזמנה אישית, הייתם חייבים להגיע לשם או לשלוח דוגמאות של עיצובים מהארץ. היום אתם כבר לא צריכים את זה ויכולים לשלוח את העיצובים יחד עם כל ההוראות הרלוונטיות למפעל או למי שמייצר אי שם מעבר לים… העולם פתוח לגמרי בפני יבואנים שרוצים לעצב פה ולייצר בחו”ל, ועם העלויות הנמוכות יחסית אי שם, זה יכול להיות מאוד משתלם.
תוכנות הטכסטיל רק הולכות ומתקדמות ובכל שנה יש עוד ועוד שדרוגים שמאפשרים למעצבים להשתמש בעוד ועוד כלים. אם תיכנסו לסרטון הזה תידהמו לראות מה התוכנות של היום יודעות לעשות, ומה אתם תוכלו לעשות לאחר שתדעו לעשות בהם שימוש נכון.

2019-08-04T21:14:54+03:00