תוכנה ליצירת קטלוג דיגיטלי

אם אתם בעלי עסק כלשהוא, בין אם יש לכם אתר אינטרנט ובין אם לא, בין אם אתם מנהלים דף פייסבוק עבור העסק שלכם ובין אם לא, סביר להניח שיש לכם או שאתם מתעתדים להפיק קטלוג דיגיטלי עבור המוצרים שהעסק שלכם מוכר. היום עסק בלי ייצוג אינטרנטי מרשים הוא עסק שייעלם מהר מאוד, ולא רק יעלם אלא אפילו יסייע למתחרים שלו שכן נמצאים ברשת לצמוח ולגדול. ייצוג באינטרנט יכול בין השאר להיות גם על ידי יצירת קטלוג דיגיטלי, ואם אתם לא מתכוונים להשקיע בו חבל בכלל שתיצרו אותו. הקטלוג הדיגיטלי הוא חלון הראווה של העסק שלכם ואתם צריכים להשקיע בכל פרט ופרט בו מה שאומר לחשוב על המלל, מה הוא יהיה ואיך הוא ייראה , וכמובן על הגרפיקה והתמונות שיהיו כחלק מאותו קטלוג. אם אתם מחפשים תוכנה ליצירת קטלוג דיגיטלי אינדיזיין היא התוכנה שאתם מחפשים.

תוכנה ליצירת קטלוג דיגיטלי

שילוב של כל מה שצריך.

למה לבחור דווקא באינדיזיין? מכיוון שבאינדיזיין  INDESIGN – סרטוני הסבר יש את כל מה שצריך על מנת להפיק קטלוג מוצלח. היא תוכנה שתומכת גם במלל מתקדם והיא מציעה מבחר רחב של פונטים או ייבוא של פונטים מפורמטים אחרים, והיא גם מציעה מלל מתקדם או ייבוא שלו, (ניתן לכתוב בוורד ולייבא לתוכנה as is) היא תוכנה שיש לה אפשרויות גרפיות מרחיקות לכת מה שאומר שניתן לעשות איתה כמעט מה שניתן לעשות עם תוכנות גרפיקה אחרות כמו פוטושופ ואילוסטרייטור, והיא תוכנה שיודעת באופן כללי לעבוד עם פורמטים חיצוניים ולהשאיר אותם כמו שהם. השילוב בין הגרפיקה לבין המלל המתקדם שהיא מציעה הופך אותה לכל כך אקטואלית ומקצועית עבור יצירת קטלוגים דיגיטליים אשר משלבים בין השניים.

תמיכה בפרויקטים עם הרבה קבצים INDESIGN

עבודה עם קטלוג מצריכה לעיתים לעבוד על מספר קבצים במקביל. לא זו בלבד אלא שרוצים גם לשמור על שפה עיצובית אחידה בין הקבצים הללו, ואינדיזיין מאפשרת את זה. היא מאפשרת לסנכרן את הסגנונות והיא מאפשרת למספר את הקבצים הללו לעבודה יותר נוחה ויותר יעילה. היא גם מאפשרת שימוש בתוכנות גרפיקה נוספות וייבוא של הקבצים שבהן אליה, תוכנות כמו אילוסטרייטור ופוטושופ.

אילוסטרייטור ופוטושופ

אילוסטרייטור היא תוכנה ווקטורית, תוכנה אשר משמשת בעיקר לעיצוב לוגואים, תלת ממד וכדומה. היא תוכנה אשר אינה מורכבת מפיקסלים מה שמאפשר להגדיל את הקובץ. פוטושופ לעומתה היא תוכנה מתקדמת לעיבוד תמונות, תוכנה בעלת אפקטים מרהיבים והיא נחשבת תוכנת הגרפיקה מספר אחת שקיימת היום בשוק ושתי תוכנות אלו ביחד יכולות להיות משלימות לעבודה עם אינדיזיין. אם אתם צריכים ליצור קטלוג דיגיטלי אינדיזיין היא התוכנה אותה אתם מחפשים, ושילוב נכון שלה יחד עם התוכנות האחרות יאפשרו להפיק קטלוג מקצועי ואיכותי, כזה שימכור עוד ועוד.

2019-08-04T22:41:12+03:00