אודות תוכנת photoshop    

תוכנת photoshop היא תוכנה שיש לה הרבה מאוד שימושים. מעצבים גרפיים משתמשים בתוכנה זו באין ספור מקרים. גם צלמי אופנה וצלמים מתחומים נוספים עורכים בתוכנת פוטושופ חלק גדול מהתמונות שלהם על מנת להראות תוצאות מושלמות בתמונה. התמונה הערוכה בתוכנה מציגה את המציאות בצורה מעט שונה.


אילו בעלי מקצוע משתמשים בתוכנת photoshop ולאיזו מטרה?

בעל המקצוע

השימוש שהוא עושה בתוכנת הפוטושופ

מנתח פלסטי

יכול להציג בפני המטופלים תוצאות אפשריות לאחר הניתוח באמצעות תוכנת פוטושופ

צלם אופנה

יכול לטשטש צלוליטיס של דוגמנים ודוגמניות ולהצר היקפים בעזרת תוכנת פוטושופ. יכול לשנות את צבע העיניים בעזרת התוכנה ולטשטש קמטים שונים ופגמים כמו שומות ועוד

מעצב גרפי

יכול להעלים אלמנטים מסויימים ואלמנטים שונים מהתמונה. יכול לייצר צל בתמונה. יכול לעצב לוגואים (סמלילים) מיוחדים מאוד בעזרת פוטושופ ולעצב טקסטים בתלת מימד ובדרכים יצירתיות נוספות. יכול ליצור רקעים מיוחדים לעלוני פרסומת ולכתבי עת וכן הלאה.

שימושים נפוצים נוספים של תוכנת photoshop

השימושים שהוצגו לעיל מתארים חלק קטן מאוד מהיכולות של תוכנת פוטושופ. בתוכנה ניתן למשל לייצר מסגרות מיוחדות. כמו כן, תמונות בצבע אפשר להפוך לשחור לבן או לחום כדי לייצר מעין מראה עתיק או ישן. ניתן לשנות באמצעות התוכנה לא רק צבע עיניים אלא גם צבע של מכונית וצבע של כל אלמנט אחר בתמונה.

ללמוד להשתמש בתוכנת photoshop באופן עצמאי למגוון מטרות שונות

מי שרוצה לעבוד עם התוכנה יכול ללמוד כיצד לעשות זאת באופן עצמאי דרך רשת האינטרנט. מעצבים גרפיים משתתפים בקורסים על תוכנת פוטושופ כחלק מתכנית הלימודים שלהם אך ניתן להרשם לקורס פוטושופ ללא קשר למסגרת לימודים אחרת. דרך רשת האינטרנט ניתן להוריד מדריכים מפורטים המסבירים על התוכנה.

מי שרוצה יכול לעצב אלבומים אישיים בצורות מאוד מיוחדות ומושכות את העין בזכות תוכנת פוטושופ. ניתן להעלים אנשים שאנחנו לא ממש רוצים לראות מאלבומים אישיים ולחלק מהתמונות להוסיף אפקטים מיוחדים. אין גבול לאפשרויות כאשר מדובר בפוטושופ. אם נרצה להעניק אלבום מיוחד במתנה נוכל להעזר בתוכנה.

2017-09-04T21:18:57+03:00