אודות photoshop hebrew fonts    

רוצים ללמוד לעצב טקסטים בתלת מימד? רוצים לעצב לוגואים (סמלילים) מדהימים? רוצים לעצב טקסטים כך שיהיו דומים לטקסט המופיע בתכנית טלוויזיה, במשחק מחשב או בדרך מיוחדת אחרת? רוצים לשלב יחד טקסט עם תמונה בדרך יצירתית? ניתן לעצב טקסטים אלו ועוד הרבה יותר לא רק באנגלית אלא גם בעברית.

כמובן שתוכנת פוטושופ ניתן לעצב טקסטים לא רק בעברית ובאנגלית אלא גם בכל שפה שימושית נוספת דוגמת שוודית, סינית, יפנית, הינדית, יוונית, ערבית ועוד. עם זאת, לא בכל גרסא של תוכנת פוטושופ ניתן לבצע עיצוב של פוטושופ בעברית כי ישנן תוכנות שתומכות רק בפונטים באנגלית ולא בשפות אחרות.

כאשר אתם קונים או מורידים תוכנת פוטושופ או גרסא חדשה של תוכנת פוטושופ שימו לב שהגרסא או התוכנה שהורדתם אכן תומכת בפונטים עבריים: photoshop hebrew fonts. מרגע שווידאתם את העניין הטכני הקטן אך החשוב הזה אתם תוכלו לעצב בצורות שונות ומופלאות טקסטים באמצעות תוכנת פוטושופ.

עיצובים מיוחדים של photoshop hebrew fonts:


ישנם דרכים רבות ומגוונות שבאמצעותן ניתן לבצע עיצובים של photoshop hebrew fonts. תוכנת פוטושופ היא תוכנה שמעצבים גרפיים רבים משתמשים בה כדי לעצב טקסטים בדרכים מיוחדות וכדי לשלב טקסטים יחד עם אלמנטים אחרים בתמונה. גם אתם תוכלו לעשות את הדברים הבאים בעזרת פוטושופ:

  1. שילוב טקסט יחד עם תמונה בעזרת תוכנת פוטושופ
  2. שילוב טקסט עם רקע מקורי הנוצר בתוכנת פוטושופ באמצעות התוכנה
  3. יצירת השתקפות של טקסט התמונה בעזרת תוכנת פוטושופ
  4. עיצוב טקסטים בתמונה שיופיעו כתבליטי זהב או כתבליטי כסף בעזרת תוכנת פוטושופ
  5. עיצוב לוגואים מקורים (סמלילים) בעזרת תוכנת פוטושופ
  6. עיצוב טקסטים כך שייראו כאילו הם בתלת מימד

photoshop hebrew fonts אבל הרבה מעבר לכך…

תוכנת פוטושופ היא לרוב תוכנה אשר מעצבים באמצעותה תמונות ורקעים וטקסטים שיש בהם מעט מלל. זאת אומרת, פוטושופ היא תוכנה שמתאימה לכמות קטנה של מלל. אם אתם רוצים לעצב טקסטים ארוכים השתמשו בתוכנת עיצוב אחרת. תוכנת פוטושופ היא תכנה מדהימה בכל הנוגע לתחום של עיצוב תמונה.

2017-09-04T21:20:46+03:00