און ליין שיעור הכנת פרסומת זזה ב- Flash  מדריך לדוגמא

//און ליין שיעור הכנת פרסומת זזה ב- Flash  מדריך לדוגמא
בסרטון שלפניכם תוכלו לצפות בשיעור און ליין המסביר איך מכינים פרסומת זזה בתוכנת פלאש. הסרטון מיועד הן למתחילים והן למתקדמים והוא מסביר בצורה פשוטה וברורה את סדר הפעולות אותם עליכם לעשות. כל מה שצריך הוא הקשבה מלאה כמו גם תירגול של החומר הנלמד, וכמובן הבנה והכרה של תוכנת פלאש. בין אם אתם רוצים לעסוק בתחום כמקצוע ובין אם אתם רוצים לעסוק בתחום באופן חובבני, הסרטון הזה יהיה יעיל עבורכם, והוא יספק לכם את כל המידע אותו אתם צריכים. אז שבו בנחת, ותעקבו אחר ההוראות בסרטון.
מי צריך בכלל פרסומת זזה

מי צריך בכלל פרסומת זזה?

למה בכלל צריך פרסומות זזות? מה רע בפרסום הדומם? העולם של היום הוא עולם תחרותי, עולם בו כל אחד מנסה להיות יותר מהשני וכך כמובן בעיקר בעסקים. פרסום עסקים באינטרנט כולל כל מיני דרכים, ואחת מהם היא פרסום על ידי באנרים. הבאנרים אלו פרסומות זזות ושכשמקליקים עליהן מגיעים לדף נחיתה או אתר אינטרנט כלשהוא. מעצם שמן “פרסומות זזות” ברור שהן תופסות את העין יותר מאשר פרסומת רגילה ולכן הסיכויים שיקליקו על פרסומת כזו הם הרבה יותר גבוהים. פרסומת זזה היא פרסומת שמושכת את העין, ובעידן בו התחרות בפרסום כל כך גדולה, כל משיכת תשומת לב של לקוחות פוטנציאליים יכולה להיות קריטית.

מהי תוכנת פלאש?

תוכנת פלאש היא תוכנת מולטימדיה שפותחה על ידי חברת אדובי, והיא אחות לתוכנות  העיצוב אילוסטרייטור, אינדיזיין, פוטושופ ואחרות. התוכנה עושה שימוש בגרפיקה וקטורית מה שבסופו של דבר תורם הקטנת משקל הקובץ, ולסרטוני הפלאש ניתן להוסיף קבצי קול ווידאו מה שהופך אותה לתוכנת צילום כמעט מלאה.

מי עושה שימוש בתוכנה?

בעיקר מעצבים שרוצים לתת חיים לגרפיקות שהם מכינים, מעצבים שעוסקים בפרסום באינטרנט כמו גם בבניית אתרים. כל פרסומת באינטרנט שאתם רואים וכל באנר שקופץ לכם מול העיניים עוצבו על ידי תוכנת פלאש (ועם סיוע של תוכנות אחרות כמו פוטושופ ודומיה) ולימוד של התוכנה יכול רק להוסיף ליידע הכללי שלכם.

2019-08-09T15:09:50+03:00