איפה כדאי ללמוד קורסים מעצבים גרפיים

תוכן עניינים

איפה כדאי ללמוד קורס עיצוב גרפי בדרום? קורסים גרפיקה ובניית אתרים באזור הדרום – קורסים גרפיקאים ומעצבים כמה מרוויח מעצב גרפי?

כל מה שרציתם לדעת על מקצוע המעצבים הגרפיים לקראת 2022. בימים אלה, כאשר מכללות שונות המציעות בין השאר קורסי עיצוב גרפי צצות כפטריות לאחר הגשם, חשוב מאוד לדעת בשביל מה קיימים קורסים אלה, וכיצד הם יכולים להיות מועילים לכם. האם אתם צריכים קורס עיצוב גרפי בתל אביב שידרוש מכם להגיע באופן קבוע למוסד לימודי כלשהו, לשלם על זה כסף, ולא לדעת בוודאות האם זה יתרום משהו לידע שלכם, וכתוצאה מכך גם לפרנסה?

ראשית, יש להבין באיזו תקופה אנו חיים. בעידן זה שבו עולם הפרסום גדול כמעט כמו עולם הצרכנות, קורס עיצוב גרפי יכול לתרום לעבודה בתחומים רבים, אפילו לאדם פרטי הנותן שירות כלשהו. קורס עיצוב גרפי בירושלים או בחיפה יכול לעזור לכם לשווק הרבה יותר טוב את המוצר שלכם, גם אם אינו ייחודי, ויש רבים כמוכם בשוק. קורס עיצוב גרפי יכול לעשות את כל ההבדל בין עסק מצליח לעסק מדשדש באותו התחום.

אבל זה לא הכול. אם נחשוב על זה, אלמנטים הדורשים את מה שנותן עיצוב גרפי קיימים בכל מקום מסביבנו. בין אם מדובר בשלט פרסומת בצפון, או בעלון צרכנות שנזרק לתיבת הדואר שלכם. כל מוצר כזה נעשה בידיו של אדם שעבר הסבה מקצועית בעיצוב גרפי כזה או אחר. תתפלאו, אפילו את הסימנים המוכרים על תמרורים שאתם רואים כל יום, או של הסמל המשולש של מחזור – כל אלה נוצרו בידי מומחים מקצועיים בעלי השכלה אחרת בתחום. כל לוגו שאתם רואים, גם הוא תוצאה של תהליכי מיתוג.

אז מה לומדים במסגרת קורס עיצוב גרפי בצפון בדרום במרכז או באילת ? ראשית כל, עיצוב גרפי מורכב משילוב של טקסט ותמונות שמטרתם להעביר מסר מסוים. עד כדי כך פשוט. אך כידוע, כל דבר גאוני הוא פשוט ביסודו. שילוב מוצלח בין אלמנטים אלה יכול לעשות פלאים ואף לעורר מהפכות.

כרגע אתם חושבים על לוח הזמנים הצפוף שלכם, העבודה שיש דברים הרבה יותר חשובים מלעבור הדרכה במוסד לימודי כלשהו במרכז או באזור הצפון . והרי כל זה דורש הוצאות על הנסיעות, השתלבות בקבוצה חדשה של אנשים. גם אם הנושא היה יכול להיות מעניין ומועיל – למי יש זמן וכוח לכל זה לנסוע לירושלים, לתל אביב לצפון? אם שאלות אלה עברו במחשבות שלכם, אז יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם!

סולו המכללה ללימודי תקשורת חזותית גרפיקה ועיצוב אונליין מציע לכם קורס עיצוב גרפי ייחודי המאפשר לכם ללמוד את המקצוע בלי לצאת מהבית! קורס עיצוב גרפי של בית ספר אינטרנטי דרך תוכנה הדומה לזום ומכסה את שלושת התוכנות הכי חשובות בתחום ומבטיח שבסיומו גם אתם תוכלו לייצור משהו שייחרט בתרבות הצרכנות של המאה ה-21. בהמשך הכתבה תוכלו לראות הסברים מעמיקים על תפקידי המעצבים הגרפיים ב2022 ולצפות בשיעורי עיצוב גרפי מקצועיים ישירות מהשטח.

קורס תוכנה לעיצוב גרפי בדרום – למד לעצב גרפיקה ממוחשבת בתוכנת Adobe 2022

ישנן מספר אפשרויות תוכנות עיצוב זמינות בתחום העיצוב הגרפי. בישראל ניתן ללמוד תוכנות גרפיקה ממוחשבת במספר פורמטים ומיקומים, כולל דרום. במכללות לעיצוב ניתן ללמוד לתעודה או תואר בעיצוב. הלימודים נעשים או בשיעורי עיצוב בסטודיו לעיצוב או אונליין מכל מקום בישראל וכוללים פוטושופ, אילוסטרטור ואינדיזיין, חווית משתמש 2022 Adobe.

גרפיקה ממוחשבת בפוטושופ

תוכנת פוטושופ משמשת בעיקר ליצירה ושחזור תמונות. אפשר וניתן ללמוד עיצוב בפוטושופ במחשב דרך קורס פופולרי אונליין גם בדרום, לתוכנה יכולות עיצוב ותיקון מדהימות, בעיקר באמצעות כלי המברשת. אפשר לשפר תמונות, קטעי צבע של תמונות, לחתוך חלקים ולהוסיף רכיבים אחרים לתמונות. חשוב לציין שהפקת שערי מגזינים ותצלומי אופנה מקבלים מספר ליטושים ושינויים באמצעות תוכנת Adobe Photoshop. תוכנת פוטושופ נמצאת בשימוש נרחב ביצירת אלבומי תמונות ופרויקטים אחרים.

איורי גרפיקה ממוחשבת

אילוסטרייטור הוא יישום המאפשר לך ליצור. כלומר, תוכנה זו מגיעה עם פריטים שהושלמו, ציור לעמוד לעיתון, פוטנציאל פרסום או לוח שנה חדש למכירה. בכל מקום בדרום תוכלו ללמוד כיצד להשתמש בתוכנת זו, כמו פוטושופ. או להמשיך לתעודה בחינוך מקוון מהנוחות בבית. במקומון, תוכלו לפתח לוגו עבור החברה, מברשות חדשות לשימוש ותפאורות חדשות. תוכנה זו גם מאפשרת לך ליצור גרפיקה בתלת מימד, אשר לאחר מכן ניתן להשתמש בו באתרי אינטרנט.

גרפיקה ממוחשבת אינדיזיין

למי שיודע, תוכנת אינדיזיין אומרים שיש לה הרבה מהתכונות של תוכנת אילוסטרייטור אבל היא פחות ידידותית לציבור. כלומר, תוכנה זו משמשת לעתים קרובות ככלי לסידור וארגון. תוכנה גרפית זו תכלול עמודים שלמים ורכיבי עיצוב רבים ויפים שנוצרו בתוכנת פוטושופ ואילוסטרייטור, היא תוכלו לסדר את היצירות וליצור דפים מסודרים של חוברת, עיתון או אפילו לוח שנה בתוכנה. זוהי תכנה המתמקדת בארגון, בהיגיון ובסדר שניתן למצוא בכל עיתון. תוכנת להכנת עיצוב גרפי ממוחשב המבוסס טקסט רב. היא תוכנה מדהימה, כל אחת עם מערך היכולות הגרפיים שלה ומצד אחד, כולן מייצרות תוצאות מרהיבות שמושכות את העין בכל רחבי המדיה, והכיף הבלתי מוגבל זה המאסטרים. תוכלו לצפות בשיעור הבא כחלק מלימודי גרפיקה מקוונים אם ברצונך ללמוד עיצוב או תוכנה לעיצוב גרפי תוכלו לקבל טעימות מנושאים אלו.

הידעתם שבתעשיית העיצוב הגרפי יש חוסר עצום של עובדים?

מעוניינים ללמוד מקצוע כלכלי ומקצועי? הבנתם כבר שבתעשיית העיצוב הגרפי יש חוסר של עובדים? בפוסט הבא הכנו שפע של סרטים וקורסי מידע כדי להמחיש מדוע יש ביקוש כה גבוה במגזר ההייטק. אם אתם מתגוררים בדרום, אתם מודעים לכך שיש ריכוז גדול של מפעלי היי-טק בכל פינה. הדרום נחשב לבירת העסקים העיקרית של ישראל. בכתבה תמצאו הסברים ומידע נוסף לגבי הכנסות הכלכליות של גרפיקאים.

חברה שאין לה נוכחות דיגיטלית באינטרנט באמצעות עיצוב גרפי תחדל להתקיים.

אנו יכולים לראות שמאז תחילת מגפת הקוביד-19, חלה עלייה משמעותית בביקוש לשיווק דיגיטלי. חברות רבות הבינו שאם לא תהיה להן חנות מקוונת או אתר תמונות מקוון, הן לא יוכלו למכור מספיק כדי להישאר בשוק. הדור של היום מקבל את כל הידע שלו מהאינטרנט, ואם מגפת קוביד-19 תתרחש שוב, רוב החברות ייאלצו לפעול באינטרנט. חברה שאין לה נוכחות דיגיטלית באינטרנט תחדל להתקיים. בכל משרד נדרש מעצב גרפי לפיתוח האתר וקידום מול שיפור האתר שנעשה באופן שוטף לאורך כל השנה. זו אחת הסיבות לכך שיש מחסור באנשי מקצוע ישראלים בעיצוב גרפי, כפי שניתן לראות בשלל פרסומי הדרושים בפייסבוק ובאתרי בלוגים או רשת חברתית רבים.

כל שפה שיווקית המבוססת על תוכנת Adobe עשויה להיות חשובה.

קורס תוכנות גרפיקה מקצועי ילמד אותך כיצד להשתמש בתוכנת אדובי כדי להבין כל שפה שיווקית. האם זה מספיק לדעת רק תוכנה אחת כדי לפתח גרפיקה ממוחשבת? התשובה היא לא; כדי לפתח עיצובי גרפיקה, עליך להפגין כושר המצאה בהשוואה למגמות החדשות המוכרות לשנת 2022. ככל שתלמד יותר על התוכנות וכיצד להשתמש בהנחיות חוקי עיצוב גרפי בצורה חכמה, כך תוכלו ליצור לעצמך תיק עבודות מקצועי. הפריט המשמעותי ביותר כדי להתחיל להשתלב בשוק העבודה וההייטק בפרט הוא תיק עבודות.

מהן חובותיהם של מעצבים גרפיים בהייטק?

כל האפליקציות נוצרות על ידי מעצבים העובדים עבור עסקים בהייטק. באפליקציה מעצבים גרפיים בונים את חווית המשתמש, החל מהאופן שבו האפליקציה מקבלת צבעים בצורה מקצועית ומתקדמת כדי ליצור חיזוק תדמית החברה עבור גולשי האינטרנט. לאחר השלמת האפליקציה, המעצב החזותי יוצר הזמנה בתוכנת xd ומייצא את כל קודי התכנות למתכנת. העבודה תהייה תמיד משותפת בעיצוב אפליקציות, ואנחנו יכולים לראות שמעצבים גרפיים הם אלה שמחליטים איך תהיה עיצוב התוכנה או יוצרים ממשקים שונים שעסקי טכנולוגיה ההייטק בונים לכל העולם. אם רוב הבוגרים עבדו בעבר אך ורק בתעשיית הדפוס, כמו עיתונות והוצאה לאור, המצב כעת שונה בתכלית. מעצבים גרפיים עובדים יותר ויותר בתחומי היי-טק ככל שהאינטרנט גודל. המחסור בעובדים בענף הדפוס רק הולך וגדל, ובשל כך התגמול לבוגרים חדשים ללא ניסיון במקצוע זה גבוה.

שכר של מעצבים גרפיים בשנת 2022 בהייטק

ללא שום תואר ראשון בעיצוב גרפי ורק עם לימודי תעודה, מעצבים גרפיים וגרפיקאים מתחילים בשוק עשויים להרוויח אפילו עשרת אלפים ש"ח לחודש נטו. הסיבה לכך היא כי יש ביקוש חזק לבוגרים חדשים מול מחסור במעצבים בהייטק, זאת הסיבה שאין מספיק עובדים בענף הדפוס. כפי שנאמר בעבר, רוב הבוגרים בעסקי ההייטק הם מתקדמים כלכלית מהר, זה לא משנה אם יש לכם ניסיון רב שנים או לא, מה שרוצים לראות בתחום ההייטק זה חדשנות וטרנדים חדשים. בוגרים חסרי ניסיון יהיו מבוקשים יותר מכיוון שהם מספקים נקודות מבט חדשות וראש פתוח. רוב בוגרי עיצוב גרפי ותקשורת חזותית רוצים לעבוד כפרילנסרים עצמאיים, לספק שירותי שיווק דיגיטלי תוך כדי עבודה בהייטק וגם שירותי מיתוג למשרדי דפוס.

מה תלמד בקורס תוכנות גרפיקה דרום

במסלול הלימודים לומדים את כל חוקי העיצוב ואת כל התוכנות החדשות של אדובי לשנת 2022 בקורס תיישמו עבודות רבות בגרפיקה ממוחשבת לתפיסת ניסיון, כולל פוטושופ, אילוסטריטור ואינדיזיין. תלמדו כיצד לחבר את התכנית העיצובית ולפתח את היצירתיות שלכם ביצירת עיצובים המשקפים את רוח התקופה. במהלך הקורס, תקבלו שיעורי בית ומשימות שיעזרו לכם לשפר את השליטה המהירה שלכם בתוכנות, כמו גם אתגרים לעצב שיעזרו לכם לחשוב מחוץ לקופסה. איך זה קורה? התשובה היא פשוט תרגול; ככל שתעשה את זה יותר, כך תלמד מהר יותר לעבוד עם התוכנה כדי להציג חדשנות. שיעורי הבית יהיו בעיקר עבור תיק העבודות החל מפיתוח תדמית לחברה ועד לשפע של תחומים שונים המסופקים לאתר. מטרת המרצים שלך היא לעבוד איתך על פיתוח יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה כדי להבין כיצד לקוחות או חברות שמקצות לך עבודות עיצוב ירצו לראות את התוצאה שהושלמה.

מי אנחנו כבית ספר אונליין לעיצוב וגרפיקה ממוחשבת?

כבר כמעט 15 שנה שבית הספר לקורסי עיצוב בתקשורת חזותית סולו מחנכת אונליין. ההדרכות באינטרנט נערכים באמצעות תוכנת זום או תוכנת חיבור אחרת. בסיום כל קורס תוכנת גרפיקה, הסטודנט מקבל דיפלומה המדגישה את כל מה שלמד וכן תיק עבודות שפיתח במהלך לימודיו. לאורך הקורס סטודנטים בבית הספר לעיצוב גרפי עובדים אחד על אחד עם מורה פרטי. במהלך השיעור ניתן לתלמיד הסבר על העיצוב בתכנה ספציפית, ולאחר מכן על התלמיד להוכיח למדריך שהוא מבין לעומק את התוכן העיצובי הנלמד. אם בעיה לא ברורה, המדריך יחזור על כל הפעולות בגרפיקה ממוחשבת שלב אחר שלב כדי להציע לתלמיד הסברים מפורטים. בסיומו של כל קורס פרטי בגרפיקה ממוחשבת מקבלים התלמידים שיעורי בית כדי להקנות  את הכישורים הדרושים לעבודה עצמאית ולפתח את היצירתיות שלו.

  1. בית הספר מאמין בלמידה אישית ואישית, והעזרה תינתן לאורך כל השבוע בין הקורסים והמפגשים.
  2. ככל שלומדים פרטי תמיד מרוויחים יותר, כך אתם מבינים יותר, וכל הטיפול והיחס האישי מוקדש לתלמיד במהלך הלימודים.
  3. לבית הספר יש רשת פייסבוק עם למעלה מ-18,000 תאגידים וארגונים המעבירים באופן שוטף בקבוצה מאות הצעות לתעסוקה לבוגרים תקשורת חזותית מדי חודש.
  4. תוכלו לדבר אתנו כבר עכשיו כדי לגלות יותר כיצד תוכלו לשלוט במקצוע של עיצוב גרפי ותקשורת חזותית מהבית בסביבה פרטית ואישית. עד אז, אנו ממליצים לכם לצפות בשיעורים שהכנו עבורכם על עולם עיצוב גרפי ותקשורת חזותית.