לשדרג את האירוע עם אלבום דיגיטלי על ידי עיצוב תמונות בפוטושופ

השלב הראשון בהפקת האירוע הוא בחירת הקונספט הראשי שיוביל את הערב. מפיקי אירועים שמנסים לשלב כמות גדולה של אטרקציות לנוער באירוע אחד מתבקש ליצור הרמוניה בין כל הפעילויות והאטרקציות. בבחירת הפעלות לנוער יש להתחשב בפערים בתחומי העניין של המשתתפים. ערב קזינו או סנפליג לא מתאים לכל בני הנוער וכדאי לשלב באירוע גם הפעלות סולידיות יותר. מארגני אירועים שמעוניינים לבחור באטרקציה אחת מרכזית יוכלו לבחור פעילות כללית שמתאימה לכל המשתתפים כמו סדנת צחוק או מסיבת בריכה ופעילויות בינגו. התאמה מושלמת בין ההפעלות ותחומי העניין של המשתתפים חיונית להצלחת הערב. לקבלת רעיונות מקוריים ומיוחדים להפעלת הערב כדאי לפנות למפעילי האירועים. קרא איך לשדרג את אלבום התמונות על ידי קורס פוטושופ

טיפים לאירועים ושטחי צילום

ערב של משחקים לבני נוער לצלם כל אירוע ולהכניס לאלבום דיגיטלי

הפעלות לנוער אפשר להרכיב ממשחקים מהנים כמו סנוקר, מיני גולף, מיני כדורסל, ערב בינגו עם פרסים, קליעה למטרה ומשחקי קלפים. המדריכים באירוע מפעילים את הנוער בטורנירים של משחקי קלפים ופעילויות ספורט. במתחמים גדולים כדאי יהיה לפזר את הפעילות בכמה תחנות ולאפשר לבני הנוער לנוע ממקום למקום, להשתתף בכל הפעילויות ולזכות בפרסים. אטרקציות לנוער בשטחים פתוחים

טיפים לאירועים ושטחי צילום – איפה כדאי לצלם את החוגגים ?

אירועים בשטחים פתוחים בשעות הערב כדאי לקיים בתוך אוהלים מתנפחים. את האוהל אפשר להשכיר בחברות שמספקות ציוד לאירועים ולהוסיף גם אמצעי תאורה ופריטים נוספים תוכלו לישון באוהל. האוהלים משמשים גם לאירועים משפחתיים ואירועים במגזר העסקי. חברות ההשכרה מציעות אוהלים קלסיים בצבע אחיד לצד אוהלים צבעוניים שמתאימים לאירועים בסגנון קרקס.

  • המרחבים הגדולים פותחים בפני מארגני האירוע את האפשרות לשלב אטרקציות לנוער כמו קיר טיפוס, סנפלינג, מכוניות מתנגשות, אופניים ושאר הפעלות מהנות כמו באולינג אנושי, משחקי מים, מיני גולף ומשחקים שמשלבים צבעים ולכלוך. לקראת אירועים בשטח כדאי להתלבש בבגדים קלים שאפשר יהיה ללכלך ללא דאגה.

להשלמת האווירה יש להקים בשטח גם שולחנות לכיבוד ושתייה. מפעילי אירועים שמבקשים להפוך את הכנת האוכל למהנה ומיוחדת יוכלו למצוא אטרקציות לנוער, שסובבות סביב בישול ודוכני הכנת מזון מהיר. הנערים והנערות ישמחו להשתתף בסדנאות הכנת סושי, פיצות או בישול בשטח בהנחיית שף. את האוכל שיוכל בסדנה מגישים לאורחים במסגרת ארוחת הערב שבאירוע. קינוחים ושתייה אפשר להביא אל המקום בבקבוקים ומכלים או מכונות שתייה קרה, ברד וגלידה אמריקאית.

2019-08-03T10:39:12+03:00