איך בונים אתרים בחינם?

 לרכוש דומיין איך בונים אתרים בחינם?

במידה וגם אתם שואלים את עצמכם איך בונים אתרים בחינם ?   המדריך הבא יעזור לכם לדעת יותר. על מנת לדעת יותר על בניית אתרים בחינם, נבחן קודם את השאלה איך בונים אתרים באופן כללי.

איך בונים אתרים בחינם

בניית אתרים

לכל הליך בניית אתר ישנם מספר שלבים החוברים יחדיו. בשלב בראשון תאלצו לרכוש דומיין ( בדרך כלל שם הדומיין הוא גם שם האתר, לדוגמא: WWW.WALLA.CO.IL , השלב השני הוא למעשה שלב התכנון, הבנייה והעיצוב של האחר. לאחר הקמת האתר תאלצו לרכוש שטח אחסון שיאפשר את תנועת הגולשים ישירות אל האתר שלכם ויאפשר להם לגלוש באתר בנוחות ובקלות.


בניית אתרים בחינם

בניית אתרים בחינם זהה לתהליך שצויין בסעיף הקודם למעט שינוי אחד, במקום השלב השני בתהליך בניית אתרים מקצועיים, אתם לא נאלצים לשלם עבור שירותי התכנון, הבנייה והעיצוב, אלא אתם מתחברים למערכות מובנות המאפשרות לכם להזין את כלל תכני האתר שלכם באופן חופשי וחינמי. מערכות אלו נמצאות במגוון רחב של אתרי אינטרנט המציעות לכם דרך כדאית לשאלה: איך בונים אתרים בחינם?

  • ברוב המקרים, תדרשו לרכוש את הדומיין ושטח האחסון מטעם החברות שמציעות לכם את המערכת החינמית. היתרונות של מערכות החינם לצרכיי בנית אתרים הם: מערכות ידידותיות שאינם מצריכות אתכם להבין בתחומי תכנות ועיצוב לצרכי בניית האתר שלכם, וכמובן בניית אתר במהירות ובקלות וללא עלויות.
  • חסרונות המערכת טמונות בעובדה שאתם מקבלים אתר שמבוסס על תבנית קיימת, שקיימת סבירות גבוהה שעוד אנשים עושים בה שימוש. כמו כן, רוב המערכות החינמיות בנויות לסוג מסוים של אתרים ואינן מאפשרות העלאת אתרים כבדים או אתרים מורכבים מדי.

וורדפרס- אחד הפתרונות לאתרי חינם

וורדפרס הינה מערכת שהחלה את דרכה באינטרנט לצרכי בלוגים וכיום מהווה פתרון מקיף ומקצועי למכלול צרכים ברשת. באמצעות הוורדפרס תוכלו לקבל מענה מושלם לשאלה: איך בונים אתרים בחינם? , וליהנות ממערכת זמינה בקוד פתוח המאפשרת לכם לעדכן את האתר שלכם בכל רגע נתון ובחינם. כמו כן, המערכת מאפשרת לכם להקים אתרים אינטרנט, לנהל את תוכן האתר ועוד. מערכת וורדפרס מגיעה עם תבניות עיצוב שונות שגם אותן ניתן להחליף באמצעות המערכת מעת לעת.

תוכנת דרימוויבר – התוכנה המקצועית ביותר לעיצוב קידום ובניית אתרי אינטרנט

תוכנת דרימוויבר התוכנה הידידותית ביותר לעיצוב ובניית אתרי אינטרנט בחינם, מאפשרת לכם לבנות את האתר מאפס ועד ליצירת תבניות שונות אותם תוכלו להציע בעתיד ללקוחותיכם. תוכנת HTML DREAMWEAVER מאפשרת בצורה אוטומטית לשלב קודים נכונים לקידום אתריםלימודי תוכנה זו יאפשרו לכם לכם לאחר הכשרה קצרה להבין מהי בניית אתרים בחינם ולבנות לכם אתר אינטרנט מקצועי עם שליטה מלאה בתוכנת עיצוב זו.

2019-08-05T10:21:32+03:00