איך גורמים לצילום לקוי ולא רווי בגוונים להיות צבעוני – הכל על שיפור צבעים בתמונה פוטושופ

במסגרת לימודי תוכנת אדובי פוטושופ תוכלו לגעת ברבדים של עיבוד תמונה דיגיטלית החל מאיך מחדדים תמונה בפוטושופ ועד איך משפרים איכות תמונה לאחר צילום, פוטושופ לצלמים או פוטושופ למעצבים גרפיים לרוב קו הלימוד דיי דומה, מעצבים גרפיים צריכים לדעת איך ניתן לשפר את איכות התמונה לצורך פרסום והעברת מסרים לעומת צלמים הצריכים להתמצות בשיפור איכות תמונה בפוטושופ לאחר צילום כדי לייצא את זה לקטלוג או לתערוכה, לרוב העבודה היא משותפת בין המעצבים הגרפיים לצלמים.

איך גורמים לצילום לקוי ולא רווי בגוונים להיות צבעוני – הכל על שיפור צבעים בתמונה פוטושופ

באמצעות כלי עיבוד תמונה מתקדמים תוכלו לשפר רזולוציה ואיכות הדפסה, איך בודקים איכות תמונות להדפסה? לרוב איכות הדפסה נקבעת על ידי לכידת התמונה מהמצלמה הדיגיטלית, כיום רובם לוכדות ב 300 DPI ואם לא אז תצטרכו לכוון את זה במצלמה שלכם. פוטושופ תדע לשפר את איכות התמונה אך יהיה לה הרבה יותר קל וזה יראה הרבה יותר מקצועי אם התמונה תגיע לעיבוד דיגיטלי ברזולוציות גבוהות יותר. כיום בתוכנות המתקדמות של ADOBE PHOTOSHOP CS6 -CS5 ובקרוב גם ה CS7 פותחו כילים מקצועיים לעיבוד תמונה אוטומטי תוכלו לראות סרטון מדהים על עיבודי תמונות שהבאנו לכם לדוגמה בדף קורס פוטושופ של המכללה לעיצוב גרפי און ליין.

 


 

פוטושופ וקהלי יעד שונים ? למי היא מתאימה ?

כיום לא רק צלמים צריכים לדעת איך משתמשים בפוטושופ לתחום צילום ועיבוד תמונות, מעצבי אופנה שצריכים לדעת וללמוד איך מציירים שמלות לאחר לימודי קורס אילוסטרייטור בתוכנת הגרפיקה יעבדו גם בתוכנת פוטושופ כדי לעבד את הדגם למוצר מוגמר. כדי לדעת איך לעשות עבודה בפוטושופ בצורה מקצועית או איך לעשות עיצוב בפוטושופ יצטרכו גם אדריכלים להם השימוש בתוכנה יהיה ליטוש סקיצות ודגמים שונים של מבנים או בתים . רופאים יצטרכו לדעת איך להלבין שיניים בפוטושופ כדי לאפשר למטופל שלהם לדעת איך יראה לאחר ההלבנה, רפואה ותוכנת פוטושופ הלכו תמיד יחד לכן ללמוד קורס פוטושופ יהיה רלוונטי לא רק למעצבים גרפיים או לגרפיקאים וצלמים אלה לקהילת יעד שונה ולא קשורה בכלל לתחום עיצוב דיגיטלי חזותי.

איך גורמים לצילום לקוי ולא רווי בגוונים להיות צבעוני – הכל על שיפור צבעים בתמונה פוטושופ

מה תמצאו באתר לימודי קורס עיצוב גרפי ולמה כדאי לכם עוד קצת לחטט בו?

באתר תמצאו מדריכים פוטושופ החל מאיך מסירים דמות בפוטושופ ועד למדריך או מדריכים בעברית לשילובי תמונות בפוטושופ, תוכלו ללמוד כיצד ואיך לנקות תמונה, תוכלו ללמוד לחתוך תמונות בצורה מקצועית ולהוריד חומרי לימוד בעברית על תוכנת גרפיקה ממוחשבת מבית אדובי , כיום עם רשת חזקה של אינטרנט מועברים לימודי קורס פוטושופ אצלך במשרד או בבית באווירה פרטית אחד על אחד עם מדריכים צמודים אונליין למחשב שלך . לימודים וקורסים אונליין יאפשרו לך לחסוך זמן ויעילות רבה בקבלת השכלה איכותית עם כל הנוחות האפשרית בלימודי אחד על אחד. תוכלו לצפות באתר ברשימה של מקצועות שונים בלימודי גרפיקה החל מלימודי בניית אתרים ותקשורת חזותית ועד לימודי אופנה ממוחשבת ובניית אלבומי חתונות דיגיטליות.
תוכלו למצוא בקטגורית מדריכים לפוטושופ נושאים כגון

כיצד להעתיק אפקטים בין השכבות בפוטושופ

איך לשנות גוונים בתמונה בעזרת פוטושופ

איך לשנות גוונים בתמונה בעזרת תיקון צבעים

איך לשנות גוונים בתמונה החלפת צבעים

2019-08-05T10:15:52+03:00