איך הופכים להיות מעצבים גרפיים?

אם גם אתם רוצים ליצור ולעצב פרסומות, אתרי אינטרנט, מוצרים חדשים ועוד, תחום לימוד עיצוב גרפי הוא בהחלט תחום הלימודים הבא שלכם. מעצב גרפי הינו תפקיד מקצועי מבוקש מאוד בתעשיות שונות המרכיבות את עולם המדיה העולמי והישראלי כאחד.

במסגרת עבודתו של המעצב הגפרי הוא אמון על תכנון התקשורת החזותית למגוון נרחב של אמצעים, שימושים ומוצרים, החל מתכנון לוגו או סמל מסחרי, דרך עיצוב מודעות עיתון ואריזות מוצרים ועד לעיצוב אתרי אינטרנט. לימוד עיצוב בצורה מקצועית ואיכותית יקנה לכם את כרטיס הכניסה אל עולמות העיצוב השונים ויאפשר לכם ליהנות ממקצוע יצירתי, דינמי ומעניין במיוחד.

איך הופכים להיות מעצבים גרפיים

איך הופכים להיות מעצבים גרפיים?

על מנת להפוך למעצב גרפי, הדבר הראשון שדרשו לעשות הוא לבחון האם תחום היצירה והעיצוב מושך ומסקרן אתכם, במידה וכן, תדרשו להירשם אל מסלולי לימוד עיצוב גרפי שונים המקנים לכם את הידע המקצועי הנחוץ. לימודי עיצוב גרפי הינם מסלולי הכשרה מקצועיים שמטרתם ל”הנפיק” כוח אדם מקצועי ומיומן לשוק התעסוקה בתחום. במסגרת לימוד עיצוב רוכשים הסטודנטים מיומנויות עבודה בסביבת התוכנות הגרפיות המובילות בתחום העיצוב הגרפי, לומדים להכיר מקרוב את עקרונות העיצוב ומטרותיו לצרכים שימוש שונים, וגם לומדים לתכנת בשפות תכנות נפוצות, במקרים בהם מסלול הלימודים הוא למטרות לימוד עיצוב אתרי אינטרנט.


תחומי העשייה של המעצב הגרפי

מעצב גרפי עוסק אופן ישיר בכל הקשור לחזות הויזואלית של מוצרים, שירותים או רעיונות שונים. ברוב המקרים, עולם העיצוב הגרפי נחלק ל-2 , תחום העיצוב למטרות פרינט ותחום העיצוב למטרות דיגיטל. לימודי עיצוב למטרות פרינט יקנו לכם יכולות להשתלב כמעצבים גרפיים בבתי דפוס, משרדי פרסום, מערכות עיתונים, חברות מדיה מודפסת (שלטי חוצות), חברות מיתוג וסטודיו לעיצוב וגרפיקה.

לימוד עיצוב

לימוד עיצוב למטרות דיגיטל יעניקו לכם אפשרות להשתלב בתחומי העיצוב אתרים, חברות פרסום באינטרנט לבנייה ויצירת באנרים פרסומיים, חברות תוכנה המפתחות אפליקציות ותוכנות מחשב ועוד. תחומי העשייה הרבגוניים של המעצב הגרפי מעניקים לכם ליהנות ממקצוע דינמי, יצירתי, מעניין, מסקרן ובעיקר מבוקש ונדרש בכל תחומי החיים המודרניים.

2019-08-05T08:44:01+03:00