איך הופכים תמונה לקריקטורה?

//איך הופכים תמונה לקריקטורה?

עורכי העיתונים ובעיקר הקריקטוריסטים עוד זוכרים את התקופה הזו… כל קריקטורה או כל ציור שהיה צריך להיות בעיתון מסוים, היה צריך לצלם לאחר סיום הקריקטורה מהדף המקורי. זה כמובן פגם באיכות של הצילום ולעיתים קריקטורות היו הופכות לפחות ברורות, מה שהיום לא קיים. היום גם קריקטורות לא עושים באופן ידני וגם אם כן אז האמצעים הדיגיטליים מאפשרים להמיר אותן לקובץ איכותי בצורה פשוטה. היום עם תוכנת אילוסטרייטור שבין השאר משמשת גם לציור, ניתן להפיק קריקטורות מדהימות. זה הפך את החיים להרבה יותר פשוטים עבור קריקטוריסטים ויותר מכך, זה מאפשר לנו האנשים הפשוטים אלו שאין להם את הכישרון והיכולת הזו ליצור קריקטורות להיכנס למשחק. היום עם תוכנת אילוסטרייטור ניתן להפוך כל תמונה לקריקטורה עם הכרת הכלים השונים שהיא מציעה.

אנשי מקצוע

איך הופכים תמונה לקריקטורה

אילוסטרייטור היא קודם כל תוכנה עבור אנשי מקצוע. היא משמשת אנשי תלת ממד והיא משמשת מעצבים גרפיים כך לדוגמא לוגו ניתן לעצב באמצעותה בצורה מקצועית. אין היום מעצב גרפי שמכבד את עצמו שלא יודע לעשות בה שימוש מכיוון שיש פעולות אותן אי אפשר לעשות עם תוכנת פוטושופ או תוכנות אחרות שאינן אילוסטרייטור. היום איש מקצוע מתחום הגרפיקה חייב להכיר את התוכנה הזו מכיוון שהיא מספקת כל כך הרבה כלים שימושיים באמצעותם ניתן לעשות כמעט כל דבר.

קריקטורה לחובבנים…

גם אם אתם לא קריקטוריסטים וגם אם אתם לא מעצבים גרפיים תתפלאו לדעת שעם התוכנה הזו תוכלו להפוך תמונה לקריקטורה. איך הופכים תמונה לקריקטורה? זו כבר שאלה מקצועית המצריכה הכרה של התוכנה ושל הכלים שהיא מציעה. עם אילוסטרייטור ועם האופציה להפוך תמונה לקריקטורה תוכלו להפיק מתנה מדהימה לחברים טובים, או קריקטורות לכל אירוע שהוא. האופציה להפוך כל תמונה לקריקטורה בכמה צעדים פשוטים מאפשרת לכל אחד להיות אמן. אך היתרון הגדול של תוכנת אילוסטרייטור הוא לא רק כלי העיצוב השונים שהתוכנה מספקת אלא גם זה שהיא תוכנה שעובדת על ווקטורים ולא על פיקסלים. מה זה אומר לנו ואיך זה ישמש אותנו?

תוכנה וקטורית.

זה ישמש הרבה יותר אנשי מקצוע מתחום היח”צ, הפרסום וכדומה ופחות את האנשים הפשוטים אך גם אותם זה יכול לשמש. נניח שאתם מכינים קריקטורה שתהיה מוצבת בכניסה לחתונה של חברים שלכם, קריקטורה שעליה כל אחד יכול לכתוב משהו. איך תגדילו את הקריקטורה לגודל מתאים? עם פוטושופ אי אפשר לעשות את זה מכיוון שזו תוכנה שעובדת על פיקסלים, לעומת אילוסטרייטור שכן מאפשרת את זה מכיוון שהיא תוכנה שעובדת על ווקטורים. כך ניתן לעשות גם שימושים מסחריים בקריקטורות הללו כמו שלט חוצות או כל הגדלה לכל מטרה שהיא. אילוסטרייטור היא אם כן תוכנת הבחירה עבור קריקטוריסטים שזה המקצוע שלהם ועבור חובבנים.

 

2019-08-04T22:22:38+03:00