איך ואיפה כדאי ללמוד עיצוב גרפי

עיצוב גרפי – כולנו שמענו את צמד המילים המעניין , אך לא באמת הבנו מה עומד מאחוריהן? עיצוב גרפי הינו למעשה עיצוב שנעשה בצורה חזותית באמצעות טקסט מודגש/המחשה של תמונה וכו’.

איך ואיפה כדאי ללמוד עיצוב גרפי

כיום הגרפיקאים עובדים על תוכנות גרפיקה ממוחשבות מתקדמות ביותר ויכולים בעזרתן ובעזרת ניסיונם וכושר היצירתיות שלהם ליצור עיצוב גרפי מיוחד ומקורי מאוד – שזה בעצם תפקידם. ליתר דיוק,כשגרפיקאי מקבל לידיו פרויקט עיצובי כלשהו, יש עליו למעשה לבצע שני תפקידים מאוד חיוניים בתהליך הפקת מוצר והינם: לגרום לתוצר הסופי להיות יפה לעין הצרכן האידיאלי וכמו כן לדאוג להעביר מסר שיווקי נכון באמצעות העיצוב שעשה, כך שעבודת העיצוב הגרפי היא אבן היסוד בכל תהליך שיווקי שהוא.


איך ואיפה ניתן ללמוד עיצוב גרפי

עיצוב גרפי זהו תחום מאוד מפותח ומאוד מתפתח ועל כן הביקוש ללימוד מקצוע זה גדול מאוד בארץ ובכלל בעולם. כיום ניתן למצוא במדינת ישראל עשרות מוסדות לימוד הפזורים מצפון ועד דרום ומספקים לימודי עיצוב גרפי בדרך של קורס או בדרך של תואר ראשון בעיצוב, וכל אחד יכול לבחור את המסלול והדרך המועדפת והמתאימה לו.

חשוב לומר כי על מנת להשתלב בתחום עיצוב גרפי הכרחי ללמוד באחת מהדרכים את תחום העיצוב הגרפי מכיוון שמקומות עבודה מחפשים אנשי מקצוע מיומנים ובעלי הסמכה כלשהי.

  • קורס עיצוב גרפי – קורס עיצוב גרפי הינו קורס שאורך כ8 חודשים ובו מתבצעים שיעורים עיונים הכוללים הכרות ומבוא של העיצוב הגרפי ולימודים מעשיים שכוללים הכרת תוכנות גרפיקה מובילות והכלים בהם, טכניקות עיצוב גרפי שונות ועוד. עלות הקורס הינה כ-משתנה ותנאי הקבלה אינם נוקשים, כך שכמעט כל אחד יוכל להתקבל ולהיות חלק מעולם הנפלא של העיצוב הגרפי.
  • תואר ראשון עיצוב גרפי – תואר בעיצוב/עיצוב גרפי זהו למעשה תוכנית לימודים בת 4 שנים שבה הסטודנטים מקבלים ידע רחב ביותר על עולם העיצוב הגרפי ובכלל על כל עולם העיצוב וכמו כן הינם מקבלים גם כלים רבים כדי שיוכלו להשתלב מיד לאחר התואר בעבודה נחשקת.

תנאי הקבלה לתואר ראשון בעיצוב גרפי הינם 12 שנות לימוד, תעודת בגרות מלאה ובה ממוצע ציונים גבוה, תיק עבודות, ראיון אישי ועוד תנאים המשתנים בין מוסד לימודים אחד למשנהו.

2019-08-05T09:10:20+03:00