איך חותכים בפוטושופ תמונה עגולה – מדריך לימוד חינם!

פוטושופ, תוכנת העיצוב והעיבוד מספר 1 בעולם, התוכנה עם הכלים הרבים ביותר למעצב הגרפי, לצלם ולכל מי שרוצה לעבוד על התמונות שלו. פוטושופ מאפשרת לעשות כל דבר כמעט עם כל תמונה לכל מטרה באשר היא, ואחד הכלים הללו מאפשרים לחתוך תמונה עגולה. מה זה אומר? פשוטו כמשמעו, לוקחים תמונה רגילה וחותכים ממנה עיגול סימטרי או שאינו סימטרי בהתאם לצרכים, מה שיכול להיות חלק מעיצוב כולל. בעיגול יכולים להיות פנים, אנשים, בעלי חיים וכל אובייקט שרוצים להבליט.
הסרטון שלפניכם הינו סרטון פשוט וקל להבנה, סרטון שמאפשר עבודה מקצועית ומהירה. הסרטון מוסבר בפשטות והוא יכול לסייע לכל אחד בכל רמה שהיא, ואם אתם מתחילים או שאתם כבר מתקדמים בתוכנת פוטושופ ובעיצוב בכלל, תוכלו להיעזר בסרטון הזה.

למה לחתוך עיגולים מתמונות?

יש לא מעט עבודות גרפיות בפוטושופ שצריך עבורן לדעת לחתוך עיגולים מתמונות. נניח שאנו מעצבים פלאייר של עמותה כלשהיא שמסייעת לילדים, חיתוך תמונות של ילדים מחייכים והדבקתם בתוך הקובץ יכול להפוך את הפלאייר למיוחד יותר ומזמין יותר. דוגמא נוספת היא פעילות כלשהיא עם בעלי חיים, אם אנו רוצים למשוך אנשים ומעצבים חומר פרסומי כלשהוא, עיגולים עם תמונות של החיות על גבי החומר הפרסומי יכולים לעשות את העבודה. חיתוך עיגולים מתמונות והדבקה שלהם על קובץ נוסף יכול לשדרג את העבודה ויכול להפוך אותה למקצועית ומדויקת.
איך חותכים בפוטושופ תמונה עגולה

פוטושופ – תוכנת העיצוב בשבילך

פטושופ היא חלוצת תוכנות העיצוב והיא המתקדמת ביותר שקיימת. פוטושופ מאפשרת עבודה בשכבות כך שכל מה שאתם עושים יישמר לכם אם תדעו לעבוד איתה נכון, והיא תוכנת העיצוב ועיבוד התמונות שמציעה הכי הרבה פיצ’רים וכלים רלוונטיים. אם אתם רוצים להיות מעצבים או צלמים טובים יותר, אתם חייבים להכיר את התוכנה, וחייבים גם לדעת איך לחתוך ממנה עיגולים ואיך לעשות את זה בצורה מדויקת ויעילה.

בסרטון זה תוכלו ללמוד איך לעשות את זה נכון ואיך להיות מקצועיים יותר בתחום. תרגלו את הנלמד כמה שיותר בשביל שהוא יהיה חלק מכם.

2019-08-04T20:31:36+03:00