איך לבנות אתר אינטרנט באמצעות תוכנת עיצוב

//איך לבנות אתר אינטרנט באמצעות תוכנת עיצוב

עולם בניית אתרים ועולם עיצוב אתרים הם שני עולמות החופפים ומשלימים זה את זה. כיום, כל חברה מקצועית בתחום בניית אתרים מחזיקה בתחומה אנשי מקצוע הן מצד פיתוח ותכנות האתר והן בעלי מקצוע מתחום העיצוב הגרפי לצרכי אינטרנט.

כיום, כמעט כל קורס מקצועי בבניית אתרי אינטרנט מקנה לכם גם ידע מקצועי בתפעול מערכות עיצוב שונות. על מנת לדעת איך לבנות אתר אינטרנט באמצעות תוכנות עיצוב מתקדמות תדרשו לעבור קורס הכשרתי המכיל בתחומו הן את בניית האתר והן את עיצוב האתר.


דרימוובר- תוכנת עיצוב שתאפשר לכם לדעת איך לבנות אתר אינטרנט

הדרימוובר הינה מערכת המשמשת לצרכי בנייה, עיצוב ועימוד דפי אינטרנט. מערכת זו מאשפרת לכם לדעת איך לבנות אתר אינטרנט תוך כדי מיומנויות עיצוב. המערכת עושה שימוש בשפת ה-HTML לצרכי כתיבת הקודים לבניית האתר ובשפת ה-CSS לצרכי עיצוב עמודי האתר. כמו כן, תוכנת דרימוובר הינה מערכת שימושית לצרכי שיתוף ועבודה מול תוכנות עיצוב נוספות, כגון: תוכנת הפוטושופ לעיבוד תמונות, האילוסטרייטור והפלאש.

קורס מקצועי על תוכנת ה-דרימוובר מאפשר לכם למעשה לבנות ולעצב את האתר במקביל ומעניק לכם תבניות נוספות ליצירת כלים שונים לצרכי האתר, כגון: שילוב גלריות וידאו אודיו ותמונות באתר, יצירת טפסים מקוונים ועוד.

איך לבנות אתר אינטרנט אונליין?

איך לבנות אתר אינטרנט באמצעות תוכנת עיצוב

לימודי דרימוובר מתאפשרים גם באמצעות לימודי אונליין דרך רשת האינטרנט. כיום, תוכלו לאתר מספר קורסים מקצועיים העוסקים בתחום עיצוב ובניית האתרים דרך רשת האינטרנט. קורסים אלו מהווים מודל חדשני ומתקדם למסגרות הלימוד הישנות ומהווים אלטרנטיבה מקצועית ואיכותית לכלל מסגרות הלימוד.

לימודים אונליין

לימודי האונליין מועברים באמצעות מדריך אישי המלווה אתכם לאורך כל שעות השיעור, מתרגל איתכם את החומר הנלמד ומקנה לכם שיטות עבודה יעילות ונוחות. לימודי דרימוובר בשיטה המקוונת יאפשרו לכם לדעת איך לבנות אתר אינטרנט ואיך לתכנן את עיצוב האתר בצורה המקצועית ביותר. כמו כן, לימודי האונליין מהווים קורסי הכשרה מקצועיים ולכן בגמר הלימודים אתם זכאים לתעודת גמר המקנה לכם את “כרטיס הכניסה” אל עולם התעסוקה בתחומי האינטרנט השונים, הן כבוני אתרים והן כמעצבי אתרים גם יחד.

2019-08-05T09:09:27+03:00