איך להבהיר או להכהות תמונות ואזורים בתמונות באמצעות פוטושופ?

תוכנת פוטושופ היא תוכנה גרפית שפותחה על ידי אדובי מערכות שאחראים בנוסף לפיתוח של תוכנות גראפיות נוספות ומובילות בתחום. פוטושופ אומנם נחשבת לתוכנה הפופולארית ביותר בהתייחס לשאר התוכנות בתחום העיבוד הגרפי. בשנת 1987 פותחה פוטושופ ומאז ועד היום עברה לא מעט שיפורים ועדכוני גרסה כאשר משפחת מוצרי פוטושופ כוללת למעשה הן תוכנות המיועדות לשימוש מקצועי והן תוכנות המתאימות יותר לשימושים פרטיים וביתיים.

את מי משמשת תוכנת פוטושופ?

ניתן למנות שורה ארוכה של אנשי מקצוע שעבורם פוטושופ הוא כלי עבודה מרכזי ושימושי מאד. בין אם מדובר בגרפיקאים, צלמים, אנשי וידאו, אדריכלים, עובדים בדפוס טקסטיל ובין אם מדובר באנשי מקצוע מעולם הרפואה, עובדים בתחום האינטרנט. התוכנה משמשת כאמצעי עבודה מצוין עבור כל מי שלמעשה מבקש לערוך, ללטש או לעבד תמונות בתחום הדיגיטל והדפוס. הגרסה המתקדמת ביותר של תוכנת פוטושופ כיום היא Adobe Photoshop CC הכוללת מגוון כלי הדמיה מתקדמים שהפכו אותה לכלי ביד היוצר להפקת ביצועים גרפיים מעולים.
קהלי יעד
כל מי שמבקש כיום להשתלב בעולם העיצוב החזותי או להכיר לעומק ומקרוב את תוכנת פוטושופ, יכול לקבל תרומה משמעותית מלמידת התוכנה במסגרת קורס מקצועי. על מנת להצליח לעבוד כשורה עם פוטושופ, חשוב מאד לעבור קורס מקצועי ומקיף של התוכנה, מאחר והיא כוללת מגוון רחב שלפונקציות ויכולות שונות שעשוי לבלבל לעתים את המשתמש. על מנת למקסם את הביצועים הגרפיים, יש למצות עד תום את מלוא הפוטנציאל מהעבודה עם תוכנת פוטושופ.

ידע בסיסי בתוכנה

ברמת העיקרון כל אחד ללמוד במסגרת קורס מקצועי ולאפשר לעצמו בתוך כך ליהנות בהמשך הדרך ממגוון אפשרויות תעסוקה. יחד עם זאת רצוי להגיע אל הקורס עם ידע בסיסי בתוכנת אחרות כמו אילוסטרייטור או אינדיזיין במטרה לערוך אינטגרציה בין התוכנות השונות. פוטושופ יכולה לשמש כבסיס טוב להתחלת התהליך של עיבוד תמונות או כבסיס ללימודי גרפיקה אחרים, רק מבחינתם של צלמים או בוני אתרים. במסגרת לימודי התוכנה, מקבלים ארגז כלים עשיר ומפתחים מיומנויות עיצוב בעלות חשיבות מרכזית בתעשיית הגרפיקה הממוחשבת.

 

2017-09-04T20:56:28+03:00