עבודות דרך המחשב בציור וגרפיקה ממוחשבת

עבודות דרך המחשב בציור וגרפיקה ממוחשבת

זה קורה ללא מעט שכירים וככל שעובר הזמן יותר ויותר אנשים מבינים שאי אפשר להמשיך כרגיל… שעות העבודה רק הולכות ומתארכות, מקומות העבודה לוחצים והתוצאה – פחות זמן בבית עם האישה והילדים, פחות זמן לעצמינו ופחות אפשרות לעשות דברים שאוהבים. העידן המודרני מאופיין בין השאר בלחץ תמידי ורבים רוצים לשנות את מהלך החיים שלהם. אך היום בעידן המודרני אין שום סיבה להמשיך עם זה, אין שום סיבה לראות את הילדים רק כשהם ישנים או בסופי שבוע. היום בעידן האינטרנט כל אחד יכול לעבוד מהבית בתחומים שונים וכל מה שצריך הוא מחשב וחיבור לאינטרנט.

לעבוד מכל מקום ובכל זמן!

העידן המודרני עם כל הלחץ והמטלות הבלתי נגמרות שהוא מביא עמו, מביא גם חדשות טובות. אם פעם בשביל לעבוד היינו חייבים לצאת מהבית, בין אם הינו עצמאיים עם משרד ובין אם היינו שכירים שעובדים במקום עבודה מסודר, היום הכול אחרת. היום יש המון עבודות שכל מה שצריך בשבילן הוא מחשב ואינטרנט, ועם העלויות הזולות של המחשבים הניידים והחיבור לרשת כל אחד יכול להרשות אותם לעצמו. תארו לעצמכם את עצמכם קמים בבוקר ושותים קפה עם האישה, מארגנים את הילדים ולוקחים אותם למוסדות החינוך, ואז מדליקים את הלפטופ והופ… אתם כבר בעבודה. עם מאות אלפי אנשים ברחבי העולם עושים את זה גם אתם יכולים, ואם עיסוק בגרפיקה מעניין אתכם אתם יכולים תוך זמן קצר להיות עם מקצוע ביד ולהתפרנס בצורה מכובדת ובעיקר נוחה.

ללמוד עיצוב גרפי ולעבוד מכל מקום.


עבודה דרך המחשב, עבודות באינטרנט

אם עיצוב גרפי מעניין אתכם, אתם יכולים להתפרנס ממנו מצוין. תארו לעצמכם את עצמכם בונים אתרי אינטרנט מרשימים לבעלי עסקים, מקבלים פרויקטים ועובדים עליהם מתי שאתם מחליטים לוא מתי שהבוס מחליט. עיצוב גרפי הוא עולם אין סופי שכולל יידע בפרסום ובשיווק, ראייה עיצובית ויישום התוכנות הרלוונטיות כמו פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין ואחרות. תמיד חלמתם לעצב אלבומי אירועים?אתם יכולים ללמוד את זה ולעבוד מהבית. תפריטים מעוצבים במסעדות עושים לכם את זה? גם את זה אתם יכולים ללמוד ולעצב עבור אחרים. כן, גם האפשרות של לעבוד כשכירים במשרדי פרסום תהיה פתוחה בפניכם.

מכללת סולו – לא רק לעבוד מהבית אלא גם ללמוד מהבית!

מכללת סולו חלוצה בתחומה, והיא מנגישה את לימודי עיצוב גרפי לכל אחד בכל מקום. הלימודים מתקיימים בשיטת אחד על אחד עם מורה פרטי דרך המחשב, שיטה שהוכיחה את עצמה אצל אלפי מעצבים מוכשרים ומצליחים. במכללת סולו תוכלו ללמוד בשעות ובימים שמתאימים לכם ותוכלו לרכוש מקצוע עם אין סוף עבודה. המרצים במכללה הם מהמובילים בישראל ויעשו הכול בשביל שתרכשו את כל הידע הדרוש לכם, תקבלו תעודה מרשימה וכמובן תיצרו תיק עבודות ייחודי שיהיה כרטיס הביקור מול מעסיקים ולקוחות פוטנציאליים.לעבוד מהבית, עבודות מהבית, דרושים לעבודה מהבית,

עולם העיצוב הגרפי מלא באנשים שגורמים לדברים להיראות טוב. איך זה תורם לעולם העסקים?

עולם העיצוב הגרפי חשוב מאוד כי הוא עוזר לאנשים לגרום לדברים להיראות טוב. הם פועלים בדרכים שונות בהתאם למה שעסקים צריכים. נסביר זאת יותר במאמר עתידי, אז הישארו מעודכנים! האם עיצוב גרפי הוא רק מיתוג לוגו או כרטיס ביקור? התשובה היא לא. עיצוב גרפי קשור להרבה דברים שונים, ואנחנו לא יכולים להצביע על תחום אחד שבו רק עיצוב גרפי הוא הטוב ביותר. במקביל נוכל לראות מעצבים גרפיים עובדים עם מפתחים ומקודדים בחברות הייטק כדי לתת שפה ויזואלית לעבודתם.

הם עובדים גם בעולם האדריכלות כדי לגרום לסרטונים והדמיות להיראות כאילו נעשו על ידי אנשי מקצוע. זה תחום רחב מאוד, כך שבמהלך הלימודים, הסטודנטים לומדים כיצד לגרום לעבודתם לענות על הצרכים של מגוון רחב של אנשים. בעמוד זה הכנו במיוחד עבורכם אינספור סרטונים המדברים על עולם העיצוב הגרפי ונעשו על ידי מיטב המורים מתוצרת בית הספר. הוא מדבר על תוכנות פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין, המיוצרות על ידי אדובי. השיעורים בעמוד זה נעשו בעברית. בזמן שאתם קוראים את זה, ננסה לעשות לכם סדר בכל המושגים של גרפיקה ממוחשבת או תקשורת חזותית. כמובן שתראו אינספור סרטונים ודוגמאות שמסבירים את עולם העיצוב בצורה כללית יותר. בתחתית העמוד ניתן לפנות אלינו בכל שאלה נוספת.

שימוש באינטרנט כדי ללמוד איך זה קרה?

חלו שינויים רבים באופן שבו פועלים מכללות ועסקים בשנים האחרונות. רבים מהם פועלים כעת רק באמצעות פלטפורמה דיגיטלית מקוונת. משנת 2001, בית הספר ללימודי היי-טק מקוונים מלמד שיטה זו דרך האינטרנט, והיא עבדה היטב במשך תקופה ארוכה. כיום, יש הרבה תוכנות שמאפשרות למורה לראות מה התלמיד עושה על המסך שלו. המורה מסתכל על מסך התלמיד במהלך השיעור ומראה לו מהלכים שונים שהוא יכול לעשות כדי ליצור גרפיקה פרסומית שנראית טוב.

כדי לעזור לתלמידים להבין, המורה יחזור על החומר שוב ושוב עד שיבינו את כולו. תרגילים רבים יינתנו בסוף כל הדרכה אישית אחד על אחד כדי לעזור לך לחשוב בצורה יצירתית יותר מול בקשות עתידיות של לקוחות. לא רק במהלך השיעור המנטור עוזר לתלמיד. התלמיד יכול ליצור קשר עם המנטור במהלך השבוע בין השיעורים כדי לקבל משוב על מטלות שביצע. סולו סקול חושב שלמידה בעצמך ובעצמך היא חלק גדול מהיותך ותיק קריירה מצליח.

 בסיום הקורס על אותו סטודנט להראות שלמד בעצמו ובעצמו. נוכל לספר שכמחצית מהתלמידים שהולכים לבית ספר יחיד כבר סיימו את לימודיהם בבתי ספר אחרים וחוזרים ללמוד שוב את המקצוע כי הם לא הצליחו בשיעורים קבוצתיים. לימודים קבוצתיים יכולים להיות מלחיצים מאוד לפעמים כי למורה תמיד נגמר החומר ולא תמיד שם לב למי שלא מבין מה הוא אומר, מה שעלול להקשות על הלמידה. בבית ספר אחד על אחד, הלמידה היא הדבר החשוב ביותר, וגם הדרך שבה המורה מתייחס לתלמיד חשובה.

עיצוב גרפי ופרסום עסקי איך זה מתקשר?

מעצבים גרפיים עובדים בעולם העסקים המיתוג והפרסום, והם עוזרים לעסקים עם הצרכים הדיגיטליים שלהם. אם עסק לא משתמש באינטרנט כדי לקדם את עצמו, הוא לא יכול להגדיל את כוח המכירות שלו. זה מה שעסקים רבים הבינו לאחר תקופת הקורונה. תהליך שיווקי הוא תהליך לא פשוט שאפשר לעשות ביום או יומיים. תהליך שיווקי הוא תהליך מאוד מסובך שנמשך חודשים כדי להכניס את המוצר למוחם של אנשים. בתקופת הקורונה עסקים רבים נאלצו לסגור את עסקיהם מכיוון שלא היה להם מערך דיגיטלי לפנות לציבור בצורת משלוחים.

 יש בית ספר שנקרא בית הספר ללימודי עיצוב, והוא עוזר לתלמידים ללמוד איך לחשוב בצורה מקצועית, תוך התמקדות בחשיבה חזותית ויצירת דיאלוג ויזואלי בין המותג ללקוח. אין ספק שכיום רוב העבודה מתבצעת באינטרנט, אך עדיין יש הרבה עבודה בעבודת יד. פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין הן חלק מהתוכנות הגרפיות שתלמידים משתמשים בהן בזמן שהם בבית הספר כדי ליצור דברים. חשוב שמעצבים גרפיים יידעו להשתמש בהרבה תוכנות שונות ביחד כדי שיוכלו ליצור שפה גרפית אחת. חבילה של מוצר, למשל, צריכה להיות מודפסת. במקביל, על החברה להעלות אותו גם באתר האינטרנט או בעמוד הפייסבוק שלה. מעצבים גרפיים צריכים לדעת איך להשתמש בכלים שונים וכיצד להשתמש בהם בפלטפורמות שונות כחלק מתפקידם.

החשיבה החזותית, איך אני יכול להגביר אותה בעצמי?

כשאתה הולך לבית הספר עכשיו, זה לא משנה אם יש לך חשיבה חזותית או לא. מה שחשוב הוא שתלמדו איך לחשוב מחוץ לקופסה. המורים יתנו לכם הרבה תרגילים שיעזרו לכם לשפר את היצירתיות שלכם תוך שימוש בפקודות הרבות שיש לתוכנת הפוטושופ. לפוטושופ יש הרבה כלים ומגמות שניתן להשתמש בהן, כך שהמורים שלך יראו לך איך להשתמש בהם. למד כיצד להמציא קונספט גרפי וודא ששני הדברים האלה מראים איך אתה עובד כשאתה עושה שפה חזותית. בקורס הכינו תיק עבודות כי זה הכי חשוב להשיג עבודה.

כמי שרוצה לעסוק בתחום הזה, איך בית הספר יכול לעזור?

היא משתמשת בפייסבוק לקידום הקבוצה שלה כבר כמעט 12 שנים. בית הספר השתמש בו בכל פלטפורמה דיגיטלית אפשרית כדי להפיץ את הבשורה על הקבוצה שלו. כיום יש יותר מ-19.5 אלף אנשים בקבוצה שלנו בפייסבוק, והם מפרסמים שם משרות כל יום. נראה שיש הרבה קבוצות בהייטק שמחפשות מעצבים גרפיים חדשים בקבוצת הפייסבוק שבה אנחנו משתמשים. אם אתה מעצב גרפי חדש, יש לך הרבה מה להציע לחברות הייטק כי אתה יכול לחשוב מחוץ לקופסה ולהסתגל לטרנדים שמתאים לך.

בעידן זה, זה לא משנה אם אתה עובד כבר הרבה זמן או שזה עתה סיימת בית ספר. כל עוד אתה נוגע בפורטפוליו מקצועי, אין סיכוי שהם לא ירצו לעבוד איתך מיד. אנחנו רוצים שתצפו בכל הסרטונים שיש לנו בעמוד הזה כדי לראות אם אתם טובים בעיצוב גרפי או לא. בכל סרטון תראו כיצד המורים השתמשו ברעיונות ובעבודה שלהם כדי להראות לכם את ערכת התוכנה הגרפית של חברת אדובי. סטודנטים לעיצוב גרפי ממשיכים לא פעם ללמוד את עולם התקשורת החזותית ומביאים פתרון לתחום ההייטק של עיצוב אפליקציות בתוכנה. קידום אתרים ופיתוח אתרים בתוכנת וורדפרס אל מול חווית משתמש UIUX באלמנטור. אם אתה רוצה להצליח וליהנות מהסרטונים, אתה צריך לדבר עם יועצי הלימודים.

מכיוון שתיק עבודות כל כך חשוב בעולם העיצוב הגרפי, חשוב שיהיה כזה.

בעולם העיצוב הגרפי, תיק העבודות שלך הוא הדבר היחיד שבאמת יכול להראות מי אתה, לא משנה כמה תעודות יש לך או כמה תארים יש לך במדעי המחשב. מה שהעולם העסקי והשיווקי רוצה לראות זה רק איך אפשר לקדם עסקים ולהסביר איזה מותג נכון מבחינה ויזואלית. תיק העבודות צריך לכלול הרבה עבודה שעשית במהלך הלימודים, אבל הוא צריך גם להראות שאתה יכול לחשוב מחוץ לקופסה. לא תתבקשו לקבל את התעודה שלכם בשום ראיון עבודה או אם לקוח ירצה לעבוד אתכם.

במקום זאת, הם ירצו לראות דוגמאות וסימולציות רבות שמראות שאתה יודע הרבה על עולם האינטרנט וכיצד להיות נוכח דיגיטלית. תיק העבודות של מעצב גרפי צריך להראות שהוא שם לב לדברים קטנים עם הרבה הסברים. ראיונות עבודה יכולים להיות מאוד מלחיצים מכיוון שהם שואלים הרבה שאלות על מהלכי העבודה שלך. אם תבחר להתקבל לעבודה ולעבוד עבור הרבה חברות שונות, הם ישאלו הרבה שאלות על תיק העבודות שלך. תיק העבודות שלך עומד לכסות הרבה דברים שונים, אז תצטרך לדעת איך לענות על הרבה שאלות שונות. במהלך הלימודים, המורה שלך יעזור לך להבין איך למצוא עבודה או לפתוח עסק בתחום.