איך להכין רקעים יפים בפוטושופ עם טקסטורות ופטרן

//איך להכין רקעים יפים בפוטושופ עם טקסטורות ופטרן

ללמוד איך להכין חינם שיעור על טקסטורות – רקעים יפים בפוטושופ

מחפשים לדעת איך להכין אלבומים דיגיטליים או כל עיצוב גרפי אחר בצורה מקצועית? רוצים לדעת את סודות הפוטושופ ולא יודעים איך להתחיל? הכנו לכם עמוד עם המון סרטונים וטיפים כדי לתת לכם להבין מה הם יכולות העיצוב העמוקים של תוכנת פוטושופ. תוכנת פוטושופ תוכנה מדהימה להכנת גרפיקה ועיצובים ומיליונים מהעולם מאוהבים בה בצורה מטורפת. בעמוד הזה תוכלו לראות את כל הסיבות למה אנשים שנכנסים התוכנה לא יכולים להפסיק ראו הוזהרתם. תוכלו לצפות בסרטונים נוספים בעמוד פוטושופ שהוכן במיוחד עבורכם הכולל טיפים וטריקים חדשים מתוכנת הפוטושופ החדשה ב2019-2020.

ללמוד חינם פוטושופ למתחילים הסברי וידאו

מה שעשינו בשיעור זה לקחנו חלק מתוך תמונה והפכנו אותו לטקסטורה. בתוכנת פוטושופ חדשה תוכלו לראות שהכניסו אינספור פקודות וטריקים כדי להכין רקעים בקלי קלות. יש מספר טכניקות להכנת פטרן אנחנו הלכנו על הטכניקה הגדולה והמעמיקה כמובן אם אתם רוצים שיהיה לכם רק  רקע עם חזרה קטנה אזור הבחירה שלכם אמור להיות קטן. ככל שאזור הבחירה הוא קטן תוכל לקבל טקסטורות מדהימות עם חזרות של הצורה בצורה מאוד קרובה לצורה הקודמת שלה.

ללמוד איך להכין חינם שיעור על טקסטורות - רקעים יפים בפוטושופ  

מה זה עיצוב גרפי והקשר לעולם הפוטושופ

זה לא משנה איזה אזור אתם בוחרים בתמונה, אתם יכולים לבחור אזור שיש בו משולש וריבוע ולאחר מכן להטעין אותו בתוך תוכנת הפוטושופ שיאפשר לכם להשתמש בו בצורה קבועה. הפלוס הגדול בתוכנת הפוטושופ שלא משנה איזה טקסט אתם מכניסים הגרפיקות שהטענתם תמיד יישארו לכם שם אפילו אם אתם משדרגים את התוכנה למשהו חדש. במידה ויש לכם אתרי אינטרנט לעצב או להכין גרפיקות באופן קבוע עם רקעים שונים תוכלו להכניס לכם מאגר שלם של גרפיקות וכל פעם להשתמש בהם ולתת להם צבעוניות אחרת. פוטושופ נחשבת לתוכנה מספר אחד היום בשימוש גרפיקאים ומעצבים ואחראית על המון עיצובי אתרים בעולם האינטרנט. התוכנה מאפשרת בקלי קלות לקחת כל תמונה ולהפוך אותה לדרמטית וכל תמונה סתמית ומשעממת יכולה להיות מעניינת ומושכת. התוכנה מאפשרת לכם לקדם עסקים דרך תמונות ולשלב טקסט בתמונה עם עוד אינספור פיצ’רים וטריקים ב2019.

ללמוד אונליין עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת

היום העולם משתנה אפשר ללמוד גם דרך האינטרנט. נוכל לראות את המעבר המסיבי של עולם העסקים לאינטרנט החל מבנקים שעברו לתת שירות אונליין ועוד אינספור צורות עבודה חדשות שעוברות לעבוד דרך האינטרנט כדי להקל על האנשים לקבל שירות. אצלנו במכללה אתה או את יכולים ללמוד אונליין אחד על אחד עם מורים פרטיים שמחוברים ישירות לתוכנת הגרפיקה שלכם דרך תוכנת חיבור שמאפשרת למורה לצפות במסך שלכם ולהזיז לכם את העכבר. השיחה מתבצע דרך המחשב עם מיקרופון ואזניות או דרך הטלפון. במהלך הלימודים תקבלו שיעורי-בית תרגילים ומטלות- עבודות גרפיות כדי לשדרג את יכולות העיצוב שלכם. לאחר סיום הלימודים תקבלו תעודה מקצועית בפוטושופ – עיצוב גרפי. תוכלו לשוחח איתנו עוד היום ולקבל פרטים איך בכלל לומדים מהבית? מה עלויות הלימודים ועוד אינספור פרטים חשובים להתחלת הלימודים. צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו את כל הפרטים על עולם העיצוב הגרפי המדהים בעמוד צור הקשר

2019-08-13T23:01:12+03:00