איך להכין רקעים יפים בפוטושופ

//איך להכין רקעים יפים בפוטושופ

איך להכין רקעים יפים בפוטושופ – אוסף שיעורים וטיפים מעולם העיצוב הגרפי שנעשו על ידי מעצבים וגרפיקאים מקצועיים במיוחד בשבילכם!

מחפשים מדריך חינם איך להכין עיצובים יפים עם אפקטים בפוטושופ? הגעתם למקום הנכון, בשיעור יו טיוב שהכנו עבורכם בשפה העברית תוכלו לראות טריקים וטיפים מדהימים בתוכנת פוטושופ החדשה, כולנו יודעים כמה שתוכנת פוטושופ היא עולם שלא נגמר בתור תוכנה מניפולטיבית תוכלו לבצע כל אפקט שרק תרצו, אז מה הכנו לכם כאן? לקחנו חלקים מתוך תמונה ופיזרנו אותם לכל אורך המסמך, תחילה זה נראה לא טוב אבל לאחר הוספה של מספר אפקטים עיצוב הפטרן נעשה מדהים. תמיד צריך לדעת איזה סיום לעשות לאפקט כדי לשדרג את העיצוב שלנו.

שימוש בטקסטורות ופטרנים תהליך העבודה בפוטושופ

בסרטון יוטיוב ביצענו תהליך שנקרא פטרן, תבנית עיצוב חוזרת שנלקחה מתוך תמונה, תהליך העבודה היה על ידי בחירה של ריבוע בחירה של אזור, פטרנים בפוטושופ לע עובדים על עיגולים, כלומר לא תוכלו לבחור עיגול ואז לבצע את פקודת הצילום של הפטרן, תוכלו לבצע בחירה מרובעת, אבל אם תרצו לצבוע בתוך עיגול את הטקסטורה שעשיתם אכן תוכלו, כיום בתוכנת הפוטושופ החדשה לעומת התוכנות הקודמות הוכנסה האפשרות של פקודת SCRIPT פקודה זו מאפשרת לכם לקבוע איך אתם רוצים שהמילוי של הפטרן יהיה, אם אתם רוצים שתבנית המילוי שלכם תהייה אחד ליד השני אל תפעילו את פקודת SCRIPT , אם אתם רוצים שיהיה אפקט לפטרן שביצעתם תפעילו אותה, פקודה זו מתקבלת שאתם בתוך חלון של בחירת הצבעים אשר נמצא בתוך תפריט EDIT ולאחר מכן תצטרכו לבחור את פקודת FILL , לתוכנה יש דוגמאות של עיצובי פטרנים שחברת אדובי הוסיפה, העיצובים הם מאוד בסיסיים ולא מאפשרים עיצובים בצורה חופשית.

שימוש בטקסטורות ופטרנים תהליך העבודה בפוטושופ

הסברים חינם על עולם הפוטושופ

באתר תוכלו למצוא איו ספור טיפים וטריקים על עולם הפוטושופ ועיבוד תמונות בצורה של גרפיקה ועיבוד מתקדם, תוכלו לבקר בעמוד פוטושופ ולצפות באין ספור סרטונים שיתנו לכם הסברים כיצד מעצבים גרפיים גרפיקאים יוצרים מניפולציות על תמונותכיום כדי להיות מעצב גרפי מקצועי או להעמיד עיצוב מקצועי לא מספיק לדעת אך ורק את התוכנות הגרפיותאין ספק שיצירתיות זה שם המפתח בעולם העיצוב גרפיככל שתחשבו בצורה רחבה יותר ותפעילו ראש גדול תוכלו לבצע עיצובים גרפים יפים ושיעשו את העבודה בשבילכםהמטרה בלימודי עיצוב גרפי במכללה אצלנו היא ללמוד את התוכנות הגרפיות וליישם את עולם העיצובללמוד טכניקות מקצועיות שיגרמו לכל מעצב גרפי או גרפיקאית לחשוב בצורה גדולהגם את האפקט לדוגמה שראיתם בסרטון הזה תוכלו לקחת לכל מקום אחר שרק תרצו בזמן שתכינו את העיצובתמיד אפשר להוסיף את הטעם האישי שלכם לסרטון שאתם רוצים ולשדרג את העיצוב גרפי בצורה יפהתוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולברר על מסלולי הלימוד אצלנו בלימודי תעודה של מעצבים גרפיים או גרפיקאיםבהצלחה וצפייה נעימה הסרטונים שהכנו במיוחד בשבילך!

שימוש בטקסטורות והכנסה לתוך תיבת הטקסט – כיתוב

שימוש בפאטרנים זה לא אך ורק כדי להכין רקעים בגרפיקה. תוכלו להשתמש בזה גם כדי ליצור מילוי לתוך תיבות טקסט. בשיעור המצורף הראינו לכם איך לקחנו כיתוב והכנסנו לבפנים כמויות טקסט עצומות כדי להעשיר את הסגנון. במידה ואתם רוצים לכוון סגנון עיצוב אחר תוכלו להכין לדוגמה נקודה מאוד קטנה ולאחר מכן להכניס אותה בתוך מערכת הפוטושופ שתאפשר לכם להיות תבנית מילוי להעשרת העיצוב או הטקסטים. את האפקטים עשינו דרך חלון השכבות יש לכם למטה בחלון את האפשרות להתאים אינספור אפקטים של ההצללות ועוד. בשיעור תוכלו לראות בדיוק איך אפשר להטעין את זה וכמובן לשנות את הנתונים לפי הצרכים האישיים שלכם. פוטושופ תוכנה ענקית ומאפשרת ליצור מניפולציות בלי סוף מי שאוהב את עולם האמנות הדיגיטלית ימצא בתוכנה אינספור דרכים להגיע לסגנונות עיצוב שונים

דוגמאות לעבודה ביצירת תבניות מילוי פטרן בפוטושופ

כדי לקבל איכות גבוהה של גרפיקה בתוכנת הפוטושופ תצטרכו לפתוח דף עבודה עם רזולוציה וכמות פיקסלים ליחידת שטח מאוד גבוהה לדוגמא 300dpi. היחס יהיה גבוה מאוד ויאפשר לכם להוציא את האפקט בצורה מאוד גבוהה ורמות גימור נקיות ללא גרעונים בתמונה. ככל שאתם בוחרים אזורים קטנים ומתאימים אותם לתוכנת הפוטושופ תוכלו להגיע לרמות עיצוב מאוד גבוהות וליצור לכם רקעים מאוד יפים. הטכניקה היא מאוד פשוטה תצטרכו להיות על כלי הבחירה בתוכנת הפוטושופ ולבחור אזור הכי קטן שיכול להיות במספר צבעים בפיקסלים. ככל שהאזור יהיה קטן החזרה שלו אחד ליד השני תאפשר להגיע למילוי וטעינת מרקמים מאוד יפים. כמובן שמה שראיתם בסרטון הקודם אפשר לשנות ולתת כל ערך שאתם רק רוצים. אם התמונה איכותית או לא איכותית בסגנון עבודה זה אין קשר כי בסופו של דבר אתם בונים טכניקה חדשה של מרקם והרזולוציה משפיעה מאוד על יצירת הרקעים שאתם מכינים. במידה ויצרתם גרפיקה ברזולוציות  נמוכות לא תוכלו להגיע לאפקטים גבוהים והדפסה של הגרפיקה תהייה מגורענת ולא טובה.

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי – לפתח את היצירתיות תוך שימוש בחוקי העיצוב הגרפי והבנת קהל היעד שאליו אתם מעצבים

בעיצוב גרפי צריכים לדעת לא רק את תוכנת הפוטושופ אלה תוכנות אחרות אבל ידיעת התוכנות תאפשר לכם ליישם את כל חוקי העיצוב בצורה נכונה ומקצועית. במידה ואתם משתמשים בטכניקה עיצוב זו עליכם להבין מי קהל היעד שלכם ולפי זה לקבוע את סגנון העיצוב. מילוי בתבניות זו טכניקה מדהימה כדי להעביר מסרים גרפיים ולחזק אותם לקידום מכירות ושיווק עסקים דרך פרסומות ובאנרים. כיום שיש אינספור פרסומות בפייסבוק או באינסטגרם תצטרכו קצת לחשוב בצורה יותר יצירתית כדי להוציא את המקסימום עבור הלקוחות שלכם בסגנונות עיצוב ייחודיים ומעניינים. שימוש ב פאטרנים תמיד היה טכניקה טובה להעשרה של גרפיקה ועיצוב רב תחומי.

באתר בעמודי הקורסים השונים תוכלו לראות דוגמאות וסגנונות עיצוב כדי להבין איך אפשר לשדרג את יכולות העיצוב בתוכנת הפוטושופ או אילוסטרייטור. היצירתיות זה תחום שמתמשך לכל אורך העבודה שלכם בתוכנות וככל שתדעו את התוכנות ברמה גבוהה יגיעו לכם הרעיונות לבד להכנת עיצובים גרפיים קוסמים. הסוד הוא התרגול בדיוק כמו שלומדים כל שפה כזו או אחרת.

ללמוד את תוכנת הפוטושופ אונליין מהבית דרך האינטרנט בשיטת לימודים אישית איך זה קורה?

אין לכם זמן ללכת לבתי ספר ללמוד את תוכנת הפוטושופ? גרים באזורים מאוד רחוקים ממכללות לעיצוב גרפי ובתי ספר לגרפיקה? תוכלו ללמוד לימודים אונליין ללימודי תעודה והכנת תיק עבודות דרך בית הספר באתר זה. בית הספר קובע איתכם שעות שבועיות והמורה יוכל להתחבר ישירות לתוכנת הגרפיקה אצלכם דרך תוכנת חיבור שאתם מקבלים חינם מבית הספר. לימודים אונליין אחד על אחד בצורה של שיעורים פרטיים יאפשרו לכם להגיע לרמות עיצוב מאוד גבוהות. לכל אורך השיעור המורה יסביר לכם כיצד מעצבים ואתם תצטרכו  לתרגל את החומר אחד על אחד עם המורה אונליין. בסיום כל שיעור תקבלו תרגילים ומטלות גרפיות כדי לחזק את ההדרכה שעברתם בזמן השיעור. שיעורי הבית והתרגילים יאפשרו לכם לפתח את היצירתיות ולהתאים את עצמכם לחוקי העיצוב הגרפי. תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל פרטים איך גם אתם יכולים ללמוד דרך האינטרנט אונליין בתוכנת פוטושופ ללימודי תעודה או כל תחום אחר.

2019-10-09T23:53:05+03:00