איך להפוך תמונה לציור צבעוני?

העולם הטכנולוגי של היום הוא עולם מדהים, עולם בו ניתן לעשות כמעט כל דבר שרוצים. העולם של היום הוא עולם ויזואלי מאוד, עולם בו מה שנראה לעין חשוב מאוד ושינויים קטנים בפרטים יכולים לעשות הבדלים גדולים. בכל הקשור לוויזואליזציה, גם לצילום יש בה מקום מכובד והיום ניתן לעשות מניפולציות שונות לכל תמונה ותמונה. יש היום אין סוף תוכנות ואפליקציות לעריכת ועיבוד תמונות, כאלו שבהן ניתן להוסיף אפקטים שונים ולשנות את התמונות לגמרי. אך אם אתם רוצים להפוך תמונה לציור צבעוני, אם אתם רוצים לשנות אותה ככה בין אם מסיבה מקצועית ובין אם סתם כתחביב אתם צריכים להכיר את תוכנת אילוסטרייטור.

איך להפוך תמונה לציור צבעוני

מהי תוכנת אילוסטרייטור?

אילוסטרייטור היא תוכנת עיצוב שקיימת כבר לא מעט שנים. היא תוכנה מבית חברת אדובי, חברה שפיתחה גם את פוטושופ אינדיזיין ותוכנו אחרות. אילוסטרייטור היא תוכנה וקטורית מה שאומר שבניגוד לתוכנת פוטושופ היא תוכנה בה ניתן הגדיל כל קובץ לכל גודל שרוצים. אילוסטרייטור היא תוכנה בה עושים שימוש מעצבים גרפיים והיא טובה במיוחד ליצירת לוגואים, תלת ממד וגרפיקות שונות. אחת האפשרויות בתוכנת אילוסטרייטור היא יצירת ציורים או הפיכת תמונות לציור צבעוני? אך איך להפוך תמונה לציור צבעוני או מי צריך את זה בכלל? הנה כמה דוגמאות לצורך להפיכת תמונה כזו…

קריקטוריסטים

עד פני כמה שנים או יותר נכון עד לפני שהתוכנה הזו פותחה, עבודתם של הקריקטוריסטים הייתה הרבה יותר מורכבת. היא היתה דורשת מהם לעשות את הציור מתחילתו עד סופו וזה היה דורש מהם יכולות מרשימות וכישרון מדהים. יש בזה כמובן מן החיובי והרף היה גבוה מאוד, אך היום אילוסטרייטור מאפשרת להרבה יותר אנשים להיכנס לתחום. היום ניתן לקחת תמונה ולהפוך אותה לציור צבעוני על ידי תוכנת אילוסטרייטור ורק אחר כך להפוך אותה לקריקטורה.

חוברות ילדים

אם אתם רוצים להכין חוברת צביעה לילד שלכם לחופש הגדול, עם תוכנת אילוסטרייטור תוכלו לעשות את זה בקלות. תוכלו לבחור מבין דמויות רבות שאהובות על הילד, לקחת צילום שלהן ולהפוך את הצילום לציור. תוכלו להכין כך אין ספור דפים שיעניינו את הילדים שלכם ותוכלו גם לקחת את זה עוד צעד קדימה – להכניס מזה כסף. כן, עם ידיעת תוכנת אילוסטרייטור ועם האופציה של הפיכת תמונות לציורים תוכלו בהחלט להפיק עוד ועוד חוברות כאלו.

אילוסטרייטור היא אם כן תוכנה מדהימה, תוכנה שיש בה כל כך הרבה אפשרויות ויש לה כל כך הרבה כלים. היא תוכנה שמאפשרת לעשות לא מעט מניפולציות לתמונות ובין השאר להפוך תמונות לציורים.היא שימושית קודם כל לאנשי מקצוע מתחומי הציור והגרפיקה אך כל אחד יכול לעשות בה שימוש לטובתו וכל אחד יכול למצוא איך לעבוד איתה ולהפיק ממנה את המיטב.

2019-08-04T22:21:56+03:00