איך להפוך תמונה לתמונת ספייה ישנה בפוטושופ

מכללת סולו לימודי עיצוב גרפי און ליין, מזמינה אתכם להתרשם ממגוון סרטונים והדרכות מקצועיות ללימודי תוכנת פוטושופ. מתכונת הלימודים שמציעה המכללה היא פרטית ואישית ונקבעת יחד עם התלמיד על פי לוחות הזמנים הנוחים לו מבעוד מועד. המדריכים המעבירים את הקורסים והסרטונים במכללת סולו הם אנשים מומחים המגיעים מעולם העיצוב הגרפי והגרפיקה הממוחשבת. ישנם יתרונות רבים בלימודי תוכנת פוטושופ באמצעות הדרכות און ליין הניתנות על ידי מדריכים מוכשרים עם הרבה ידע וניסיון בעולם העיצוב בכלל.

שלבים ראשוניים ביצירת תמונת ספייה

בסרטון הנוכחי נלמד כיצד לעשות תמונת ספייה שנחשבת לשימושית במיוחד עבור כל מי שמעוניין להכין וליצור אלבום דיגיטאלי בעצמו. ראשית נבחר תמונה שאותה נהפוך לספייה, ניצור שכבה, נבחר פקודה של אפקט מסוים ובכך ניצור את גווני התמונה המתאימים לנו ביותר. בשלב הבא נבחר פקודה של פוטו פילטר, בתוך החלון הזה שלל אפקטים של צבעים, שיקופיות, גוונים ובחירתם באופן אישי וכמובן פקודת ספייה. את הפקודה האחרונה ניתן לבחור בדרגות שונות של הגוונים, האם יהיו חזקים או חלשים יותר.

שיטת לימוד אישית של אחד על אחד

ניתן ליצור תוספת ואפקטים נוספים על התמונה כפי שמוסבר בבהירות בסרטון הנוכחי. במכללת סולו מאמינים כי הדרכה אישית ופרטית יכולה לאפשר למידה הרבה יותר מעמיקה ומוצלחת בתחום ובמקצוע הנבחר. המורים סבלניים מאד וינסו להביא כל תלמיד אל היעד שאותו הוא הציב לעצמו. למידה בקבוצה היא אחרת ולא תמיד ניתן באמצעותה להוביל כל תלמיד בנפרד לקראת מימוש שאיפותיו ויעדיו. על כן היתרון הגדול של לימוד אישי ופרטני. לא מעט תלמידים במכללת סולו הם בוגרים של מכללות וקורסים שונים שלא הצליחו באמצעותם לממש את חלומם.

בניית תיק עבודות מקצועי

הם בחרו בשיטת הלימודים האישית מכיוון שזיהו בה את הדרך הבלעדית והיעילה ביותר ללימודי עיצוב מקצועיים. הוראה פרטית כידוע כבר הצליחה להוכיח את עצמה במאה אחוזים בלימודים. במקצוע של עיצוב גרפי מה שחשוב ביותר הוא תיק העבודות של הבוגרים ועל כן במכללת סולו מכוונים אותם כבר מתחילת הקורס והלימודים אל בנייה של תיק עבודות מקצועי ואיכותי שיאפשר לכל בוגר להשתלב בשוק העבודה במהירות הרצויה.

 

2017-09-04T21:06:48+03:00