איך להתחיל לערוך תמונות ל FACEBOOK?

//איך להתחיל לערוך תמונות ל FACEBOOK?

שימוש בפוטושופ כעזר אסתטי לקידום העסק בפייסבוק.

תמונה אחתכך אומריםשווה אלף מיליםובמדיות חברתיות כדוגמת פייסבוקהצגה טובה של תמונות יכולה להיות שווה הרבה מאוד לייקים שיתורגמו להכנסות לעסקוהצגה טובה כזו ניתן להשיג על ידי שימוש בתוכנת עיצוב גראפישתוכנת ״פוטושופ״ נחשבת לטובה שבהן.

  • תוכנת פוטושופ נחשבת כבר למעלה מ 15 שנים לקרם דה לה קרם של התוכנות הגראפיותהתוכנה מאפשרת לא רק שינוי גודל של תמונותאלא מציעה גם מספר כלים אשר מאפשרים לבצע בתמונות כמעט כל שינוי שעולה על דעתכםשימוש בפילטרים (הפעלת אפקטים שונים על התמונה), העלמה או שינוי של פרטים וצבעים והוספת אלמנטים שונים.

איך להתחיל לערוך תמונות ל FACEBOOK

לא חייבים להיות גרפיקאים כדי לעצב דף מעריצים או דף עסקי בפייסבוק


כל אלה הופכים את פוטושופ לבחירה המועדפת לעיצוב גרפי לא רק עבור מעצבים גרפים– אלא גם עבור מי שאינם גרפיקאיםשכן פרט למבחר חסר תחרות של אפשרויות עיצוב התוכנה גם נוחה ללימוד עצמידבר המאפשר גם לחסרי ניסיון לבצע שינויים בתמונות.

  • יש לזכור תמידשדף הפייסבוק או כל אתר אינטרנטשבו מוצגות תמונות הקשורות לעסק כגוןעובדיםמוצרים ושירותים שונים שהוא מספק נתפס בעיני לקוחות פוטנציאלים כמייצג של כל העסקתמונות אשר לא יעברו עריכה מתאימה עלולות להראות צורמות לעין וליצור תדמית שליליתלכן יש להקפיד על עריכה נאותה של תמונותדבר שתוכנת פוטושופ תאפשר לכם לבצע בזמן קצר יחסית.
  • לימוד פוטושופ ADOBE PHOTOSHOP CS6 – CC אינו מסובך וניתן למצוא באינטרנט שפע של מדריכים (גם בעבריתאשר מכסים מספר רב של שימושים שונים בתוכנה.
  • כיוםנוכחות במדיה החברתית ושימוש בתמונות באתרים אינו בגדר מותרות לעסק שכן צרכנים רבים רוכשים ישירות דרך האינטרנט או פונים לבית העסק רק לאחר שראו את המוצר באינטרנטולכן,שימוש נכון בפוטושופ יאפשר לכם למשוך לקוחות נוספים לבית העסק בהשקעה קטנה יחסית– אך בעלת ערך מוסף גבוה.

איך להתחיל לערוך תמונות ל FACEBOOK?

הדרך הטובה ביותר להתחיל ללמוד פוטושופ היא ע״י הורדת גירסת חינמית בגרסה ישנה או רכישת התוכנה מאתר חברת adobeלאחר מכן חפשו תמונה של העסק שהייתם רוצים לשפץחשבו מה ברצונכם לעשות עם התמונה גשו למנוע חיפוש וחפשו מדריכים מתאימים או הירשמו לקורס פוטושופ במכללות שונות ברחבי הארץתוך זמן קצר תוכלו לערוך תמונות כרצונכם ולהגדיל את החשיפה שלכם ללקוחות. אם אתם מחפשים אמצעי זמין ויעיל לשיפור החשיפה שלכם באינטרנט בכלל ובמדיה החברתית בלבד– שימוש בפוטושופ הוא ללא ספק אחד הכלים הטובים ביותר

 

2019-08-05T10:14:38+03:00