איך להתחיל לצייר מחשב באיזה תוכנה קורס אילוסטרייטור לאופנה

מי שעוסק באופנה חייב לדעת לגזור ואולי גם מעט לתפור, הוא צריך להכיר גזרות, בדים, טקסטורות, אביזרים ועוד. מעצב אופנה חייב גם לדעת לצייר בכדי שיוכל לבנות תיקי אופנה. אלא שעכשיו, אין עוד צורך לעשות זאת באופן ידני. יש תוכנת מחשב אשר עושה את העבודה בדרך קלה, נוחה ומהירה יותר. לכן, מומלץ ביותר לכל מי שעוסק באופנה ללמוד קורס אילוסטרייטור לאופנה.

קורס אילוסטרייטור לאופנה

למה קורס אילוסטרייטור לאופנה?

אנחנו חיים היום במאה ה- 21, והרבה מאוד מהפעולות שעשינו בעבר באופן ידני או באופן מכני, אנחנו עושים היום בדרך ממוחשבת בעזרת תוכנות אשר חוסכות לנו זמן, ואפשר באמצעותן להפיק תוצרים איכותיים ביותר. אחת מהן היא אילוסטרייטור.

  • תוכנת אילוסטרייטור היא היום התוכנה החדישה והמעודכנת ביותר בתחום של גרפיקה ממוחשבת. תוכנה אשר מיועדת לכל מי שיש לו צורך לצייר או לאייר כחלק מעבודתו: גרפיקאים, מאיירים, אדריכלים, מעצבי פנים, וכן גם מעצבי אופנה. אין עוד הצדקה שמעצבי אופנה יציירו ביד את הדגמים שהם מתכננים, ואלה נמסרים לעבודה מעשית בסטודיו, כאשר אפשר לעשות זאת עם תוכנה בעלת אפשרויות רבות וכלי עבודה נוחים ביותר. יש היום מקומות אשר רואים בידע בהפעלת האילוסטרייטור והשימוש בה, תנאי לקבלה לעבודה של מעצבים צעירים.
  • מי שסיים את לימודי עיצוב אופנה או עומד לסיים אותם בקרוב, ומוכן לצאת אל שוק העבודה, מוזמן ללמוד בקורס אילוסטרייטור לאופנה. מכללת סולו מאפשרת למידה מרחוק של קורס אילוסטרייטור לאופנה, כך שהבוחר ללמוד את הקורס יכול להמשיך בשגרת חייו, וללמוד בזמנו הפנוי, מהבית, את אותו קורס שיהיה יעיל ביותר בקריירה המקצועית שלו.

תכנים של קורס אילוסטרייטור לאופנה

בקורס אילוסטרייטור לאופנה לומדים כיצד להשתמש באותה תוכנת גרפיקה ייחודית אשר לה כלים רבים המקלים על עבודתו של כל מי שמשתמש בה. התוכנה מאפשרת לצייר ציורי אופנה וקטורים, ולאחר מכן לעבד את הציורים בכמה לחיצות על העכבר או על מקשי המקלדת: לשנות צבעים, להחליף טקסטורות ומרקמים של בדים, לעצב הדפסים ברורים ומדויקים שיכולים לעבור מיד להדפסה, וכן, לבנות סוגי תפרים ומכפלות כהוראות ביצוע. בנוסף אפשר לשנות מידות, להקטין ולהגדיל מבלי לצייר הכל מהתחלה.

אופנה ממוחשבת בעזרת תוכנות אילוסטרייטור עיצוב גרפי

2019-07-28T21:20:56+03:00