איך לומדים לצייר?

יש לא מעט אנשים שיש להם חלום ישן, חלום לצייר. ציור הוא אומנות ורבים מתחברים לסוג האומנות הזו, וכבר מגיל צעיר הם מתנסים בכך ועם השנים מזניחים את העניין. אך בגיל מבוגר יותר חלק מאותם אנשים רוצה לבטא את הכישרון שלו ורוצה ללמוד ציור ולעסוק בכך אם כתחביב אומנותי ואם כמקצוע. ללמוד לצייר בדרך הישנה ומסורתית זה ללכת למורה לציור עם בלוק ציור, צבעים, מכחולים וכל האלמנטים הדרושים לכך אך היום בעידן המודרני עושים את זה קצת אחרת… איך לומדים לצייר היום? עושים את זה עם תוכנת אילוסטרייטור, תוכנת הצייר הטובה ביותר בעולם. היום לא צריך אלמנטים פיזיים ולא צריך לסחוב אותם לשום מקום. כל מה שצריך הוא מחשב ואת התוכנה וניתן מכל מקום לצייר.

מהי תוכנת אילוסטרייטור?

תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנה מבית חברת אדובי, תוכנה אחות לתוכנות פוטושופ, אינדיזיין, פלאש ואחרות. זו היא תוכנה שניתן באמצעותה לעבוד על קוים בצורה מדויקת ומקצועית, ניתן לעבוד על אלמנטים שונים להגדיל ולהקטין אותם כמה שרוצים, וניתן להוסיף צבעים, סגנונות שונים וכדומה. היא תוכנה שניתן באמצעותה להגדיל את אותם האלמנטים כמה שרוצים בלי לפגוע באיכות שלהם, וניתן גם להדפיס באיזה גודל שרוצים בלי לפגוע באיכות. זה מתאפשר כי בניגוד לפוטושופ שהיא תוכנה שעובדת על פיקסלים, אילוסטרייטור היא תוכנה שעובדת על וקטורים.

ללמוד מסרטונים איור וציורים דיגיטליים  ביוטיוב

איך לומדים לצייר

היום בעידן המודרני אנו יכולים להגיע לכל מידע שאנו צריכים ורוצים דרך האינטרנט ויכולים לעשות את זה עם גוגל, יוטיוב ואתרים אחרים. יוטיוב בניגוד למה שמקובל לחשוב הוא לא רק אתר שניתן לראות בו סרטים וסרטונים להנאה אלא הוא גם אתר שניתן להפיק ממנו רווח לימודי משמעותי. בכל מה שקשור ללימוד אילוסטרייטור יש אין סוף סרטונים ביוטיוב מהם ניתן ללמוד, סרטונים איכותיים שמלמדים צעד אחר צעד איך לעשות את זה ולעשות את זה בצורה מקצועית. עם יוטיוב כל מה שצריך הוא סבלנות וצריך לתרגל עוד ועוד את התוכנה ואת הכלים הרבים שבה בכדי להיות יותר ויותר טובים ולצייר ברמה גבוהה.

למה כדאי ללמוד לצייר באמצעות המחשב?

ציור באמצעות המחשב הוא בעל כמה יתרונות על פני ציור פיזי. ציור באמצעות המחשב מאפשר לנו לצייר מכל מקום בלי להיות תלויים בפריטים פיזיים שאנו צריכים לקחת אתנו שעלולים להיות כבדים או לא נוחים. בנוסף, ציור באמצעות המחשב מאפשר לנו לעשת תיקונים כמה שאנו רוצים בלי לאבד את הציור כולו. מעבר לכך ציור באמצעות המחשב הוא נוח יותר ברוב המקרים והוא גם כייפי יותר מכיוון שיש אין סוף כלים של אילוסטרייטור, כלים שכשנחשפים אליהם מבינים עד מה הם משמעותיים. אם אתם רוצים לדעת איך לומדים לצייר אתם חייבים להכיר את תוכנת אילוסטרייטור.

2019-08-04T22:11:51+03:00