איך ליצור קרע בתמונה בתוכנת פוטושופ?

איך ליצור קרע בתמונה בתוכנת פוטושופ? למנות את תוכנת פוטושופ, אינדיזיין, אילוסטרייטור

מכללת סולו לימודי עיצוב גרפי און ליין היא בית ספר שנועד להכשיר תלמידים לעסוק בתחום העיצוב הגרפי, גרפיקה ממוחשבת, בניית אתרים וכן הלאה. מתכונת הלימודים נעשית בצורה פרטית של אחד על אחד, כאשר המורה מתחבר אל המחשב של התלמיד. הקורסים שמציעה המכללה עוסקים במגוון רחב של נושאים ותוכנות לעיצוב גרפי ביניהן ניתן למנות את תוכנת פוטושופ, אינדיזיין, אילוסטרייטור ועוד. אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון רחב של קורסי, סרטונים והדרכות מקצועיות בתחומי העיצוב השונים.

בסיס לעבודה עם תוכנת פוטושופ למי מתאים הסרטון?

בסרטון הבא נראה חלק מתרגיל של עיצוב גרפי ובו נלמד כיצד לעשות תמונה קרועה בצדדים ועוד כמה אפקטים מגוונים. הסרטון מתאים לאנשים עם ידע בסיסי בתוכנת פוטושופ ואילו אנשים ללא כל ניסיון קודם בעבודה עם התוכנה יכול לעקוב בזהירות אחר ההוראות המופיעות בסרטון או לצפות בסרטונים קודמים המלמדים את הבסיס לעבודה עם תוכנת פוטושופ. בתחילה נגרור את התמונה אל תוך הקובץ שלנו ונגדיל אותה מהקצוות בצורה פרופורציונאלית. אנו נעבוד על קצוות התמונה באמצעות מברשת שנמחק באמצעותה את המקומות הרצויים.
בסיס לעבודה עם תוכנת פוטושופ למי מתאים הסרטון

נסתיר את הרקע ואז נטעין את המברשת מאיפה מתחילים?

בכלי השלישי ניצור מעין קוצים, כתר או כרבולת קטנה בזווית הרצויה ואז לוחצים ENTER. לאחר מכן נפתח שכבה ונקטין את האזור שבו ציירנו את הצורה שלנו ונצבע אותה. נסתיר את הרקע ואז נטעין את המברשת, לאחר מכן נחזור לתמונה המקורית ונלך אל כלי המחק, כאשר נלחץ עליו והמברשת שהטענו נמצאת בתחתית של האפשרויות שנפתחו. התחלת החיתוך תיעשה על התמונה המקורית שלנו ואז נשנשה זווית למברשת שיצרנו ונחתוך את קצוות התמונה על פי הזווית של המברשת האמורה.

בסיס לעבודה עם תוכנת פוטושופ מדוע ללמוד במכללת סולו?

לשכבת הרקע ניצור צבע מתאים והצללה והמסגרת שהתקבלה תיראה בולטת ומודגשת. מלבד סרטונים אלו ניתן ללמוד עוד מגוון אפקטים וטריקים עבור תמונות באתר הבית של מכללת סולו. יתרונות הלימודים הפרטיים הם ברורים מאליהם, ומאפשרים לכל סטודנט ליישם את תכני הלימוד בצורה האינטואיטיבית והיעילה ביותר. המורים של מכללת סולו עובדים בעולם העיצוב והצילום במשרדי פרסום ובחברות גרפיקה מובילות.

 

2019-07-24T15:35:13+03:00